Sims játékok

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Sims játékok

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 05. 14:53

Aki esetleg kedveli a Sims játékot az itt beszélgethet róla :) Én elég jártas vagyok ebben a játékban,mert 3 része is megvan,úgyhogy aki elakadt annak segíteni is tudok :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 12. 05. 15:54

Szerintem egyetlen jó része volt, a Castaway, mert ott nem a romantika volt a lényeg, meg mifene, hanem az, hogy egy hajótörés után hogy bírsz élni egy lakatlan szigeten. Úgy a feléig végigvittem, de egyszerűen a tízlépésenkénti fél órás betöltés eléggé eluntatott, így végül letettem a játékot. A többi rész eléggé kaki szerintem, nem az én műfajom.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 05. 18:41

Őszintén megmondom,én sem vagyok nagy Sims-fan.Jó-jó,tudom néhány hozzászólásomban leírtam,hogy tetszett a SA-ban a karakterek formázási lehetősége(tetkó,gyúrás,kajálás,hízás,fogyás)de ezt csak úgy baromságból szerettem.Igazából nem nagyon szeretem a Sims típusú játékokat,mert szerintem fölöslegesek.Nem elég a való élet?Mert szerintem pont az a jó a videojátékokba,hogy akárhogy is élethűek,azért mégsem olyanok,mint a valóság.A Simsben azt nem bírom,hogy szerintem unalmas,mert ugyanazt csinálom benne,mint a való életben,és így a kettő elég csúnyán kiüti egymást.
EZ NEM SZENTÍRÁS,CSAK MAGÁNVÉLEMÉNY!!!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 05. 20:22

jó hát ne értsétek félre: én se vagyok a sims megszállotja,tehát nem szállok el tőle,de azt se mondom rá,hogy rossz játék...és különben is a témát is csak azért hoztam létre,hogyha valaki szeret játszani vele,akkor itt tudjon beszélgetni róla.....végülis ezért van az egyéb játékok menüpont,hogy a GTA-n kívül más játékokról is beszélhessünk....na de mind1 én ezzel nem azt akarom elérni,hogy szeressétek a simset.....mindenkinek van véleménye...pl én az Assasins-Creed-et nem szeretem,ezért nem írok oda egy hsz-t sem :)

bodom26

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 05. 20:35

Én azt hallottam a Sims-ről, hogy nincs is rendes szinkronhangjuk a szereplőknek, csak megy a halandzsa, az ilyen kdegfogfasxvhgc szöveg, mármint a beszédjük ilyen, és csak felirat van normális. Ez tényleg így van? Mert akkor jó nagy...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 12. 05. 20:37

Stan98: Mi sem azért írtunk hsz-t,hogy leugassuk a Sims-et,félre ne érts.Felül megírtam jó nagy betűkkel,hogy ez MAGÁNVÉLEMÉNY.Csak mivel nyitottál egy új topicot,ezért gondoltuk,hozzászólunk. :) Tényleg nem bántani akartunk,bocs,ha esetleg mégis sikerült.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2012. 12. 05. 22:31

Én eddig csak a Castaway-el (nem biztos, hogy jól írom) játszottam, az nekem tetszett (addig amég nálam volt, mert unokatesóm visszakérte), azóta is szeretem a hajótörött/repülőgépszerencsétlenséges (hú de hosszú szó)/stb.-es játékokat.
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 12. 05. 23:44

bodom26 írta:Én azt hallottam a Sims-ről, hogy nincs is rendes szinkronhangjuk a szereplőknek, csak megy a halandzsa, az ilyen kdegfogfasxvhgc szöveg, mármint a beszédjük ilyen, és csak felirat van normális. Ez tényleg így van? Mert akkor jó nagy...
Igen, ez így van.

bodom26

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 06. 11:03

Köszi a hivatalos megerősítést Visali!
Akkor tényleg jó nagy...

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 12. 06. 17:46

dani.szentgali: nem bántottál meg,én nem vagyok ilyen nyápic lúzer aki mindenen megsértődik ;)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 12. 14:39

Sziasztok!

Valaki tudna nekem sürgősen segíteni?! A húgom itt nyúz, hogy töltsem le a Sims4-et a gépemre, hogy tudjon játszani vele, de sehol sem találok normális verziót. Most töltöttem le vagy 5-öt, de egyik sem indult, hol leállt a telepítőprogram, hol más probléma lépett fel, ő meg csak itt nyúz, és nem tudok mit csinálni meg vagyok bolondulva tőle. :shock: :S Szóval hálás lennék, ha valaki gyorsan tudna egy olyan oldalt, ahol használható Sims4 tölthető le. Köszi előre is!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 11. 12. 22:13

Piratebay-ről keress torrentes verziót!
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 13. 11:29

Köszi!

Közben húgom fantasztikus türelmének hála sikerült megfertőznöm valami vírussal a gépemet, ezért az egész tegnap estém arra ment el, hogy eltávolítsam a popupokat, reklámokat meg egyéb szarságokat a képembe toló alkalmazást. A Windows Defender nem akart kezdeni vele semmit, manuálisan sem tudtam eltávolítani, mert nem engedte, végül neten néztem utána és úgy nagy nehezen sikerült eltűntetni a vírust. -.- Na mindegy, majd lehet megpróbálom, de most kitalálta, hogy mégsem olyan sürgős, én meg ezután a vírusfertőzés után inkább békén hagyom a gépemet a nem eredeti dolgoktól egy ideig.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 11. 13. 14:03

Ha esetleg maradt még vírus a gépeden, akkor ajánlom neked a rendszer-visszaállítás programot. Én is azt használtam, mikor vírusos lett a laptopom, és most már nincs semmi baja. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
kekesi
Rajongó
Hozzászólások: 183
Csatlakozott: 2013. 04. 30. 18:06
Tartózkodási hely: Gyömrő

Re: Sims játékok

Hozzászólás Szerző: kekesi » 2016. 11. 13. 16:57

Amúgy Originen van belőle 48 órás free trial. Tehát 2 napra le tudod vele foglalni.
Illetve van egy csomó oldal ahol olcsón meg lehet venni pl: G2A, CDKeys.
Közhelyes idézetek helye:

".............................................................................."

Válasz küldése