Shakedown: Hawaii

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

Shakedown: Hawaii

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2019. 05. 23. 12:35

Sziasztok!

A hónap elején megjelent egy igen érdekes kis játék, és érdekelne a véleményetek róla. Sok helyen emlegetik a 16-bites Grand Theft Auto-ként.


Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Shakedown: Hawaii

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2019. 05. 23. 21:23

Engem a Retro City Rampage-re emlékeztet. Ami érdekes és nagyon tetszik, hogy PS Vitára is megjelent.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Shakedown: Hawaii

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2019. 05. 23. 21:30

Valóban classic GTA hangulata van így ránézésre. Mostanában nem hiszem, de egyszer mindenképpen beruházok rá. Van egy érzésem, hogy megér egy vételt.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Shakedown: Hawaii

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2019. 06. 02. 11:59

Jópofa klasszikus játék, bár én nagykonzolra nem venném meg semmi pénzért. :D PS Vitára már más a felállás, csak olyanom meg nincs és nem leszegy erősebb okostelefon már simán hozza egy kézi konzol szintjét (ezért is hagyták abba nagy valószínűséggel az only handheld eszközök gyártását - igen, hangsúlyozom, hogy ONLY HANDHELD, mivel tudom, hogy a Nintendo Switch nagy sikernek örvend és félig az is kézi konzol, de azért nem teljesen, hiszen az félig nagy konzol is). Bár ez csak az én álláspontom, nem a szentírás. Nekem annyi bajom van vele, hogy nagyon pixeles. Mondjuk ez teszi Classic-ká, de egy klasszikus stílusú, a kor grafikájának megfelelő ilyen jellegű játékot jobban el tudtam volna képzelni, mint amilyen annak idején a Chinatown Wars is volt.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése