Battlefiled 3

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2013. 01. 23. 17:56

Üdv , itt mindenki megoszthatja a saját gondolatait ezzel a játékkal , ha van saját videói akár meg is oszthatja ,
Remélem sok hozzászólás lesz :) Aki nem tudná melyik játék ez http://www.youtube.com/watch?v=rOrheChEHog
A saját véleményem : Ez a játék brutál jó lett :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 23. 18:38

Hallottam róla jó dolgokat, biztos az egyik legjobb a műfaján belül, de én nem szeretem a műfaját.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 01. 23. 19:39

Én majd megveszem valamikor, de az se ma lesz...
Gyenge napok vannak...

bodom26

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 23. 19:46

Olvastam róla én is, azt, hogy a látvány mindent visz, de sajnos mindent el is nyom. MW3-nál detto. De azért megnézném milyen. :D

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 23. 20:04

Én nagyon szeretem a BF3-at, vannak róla videóim is, akit érdekel annak linkelem! Éppen ma csináltam meg a Kaffarov küldetést, és hamarosan feltöltöm a YouTubera :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2013. 01. 23. 20:07

GTAKING , pc-n gamelsz vele ?

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 23. 20:30

Na, van ilyen topic is. Akkor kezdem: Én a magam részéről nagyon szeretem a háborús FPS műfajt (sőt, ezen a műfajon belül csak a háborús játékok jönnek be) és bár én mindig is COD párti voltam, nyitott vagyok más játékokra is. Sajnos eddig még nem volt alkalmam játszani vele, csak a róla készült könyvből tudom nagyjából a sztorit (csak azért "nagyjából", mert nyilván vannak különbségek a kettő között, például úgy tudom, hogy a játékban Gyima kap kevesebb szerepet Blackburn mellett, a könyvben meg pont fordítva van) és ez alapján tényleg egy jó játék lehet. Az egyetlen, amit nem szeretek a mai háborús FPS-ekben, hogy túl rövid a sztorijuk, lévén, hogy a multiplayer bennük az elsődleges. Azt nem tudom, hogy BF3 háza táján is ez van, de Modern Warfare szinglije nagyon rövid lett (mindháromé együttvéve van kb olyan hosszú, mint a COD5 vagy a COD3), és ez nem tetszett.
Mint már mondtam, sok jót hallottam a játékról és kicsit utánalestem, tényleg szép a grafikája, csak pofára estem, amikor kiderült, hogy az általam látott gyönyörű grafika az csak PC-s, konzolon pedig minimum beállításokon fut a játék. Persze nem vagyok annyira grafikaőrült, de ez azért kicsit elvette a kedvemet. Mivel nekem a COD MW-k multijai nagyon a szívembe lopták magukat (a rövid szinglijükkel ellentétben), és azt hallottam, hogy állítólag a BF3 minden szempontból veri a multijukat, ezért furdal a kíváncsiság, hogy milyen lehet. Azt tudom, hogy sokkal nagyobb szerepük van a járműveknek, meg nagyobb pályák vannak benne, és nagyobb hangsúly van a csapatmunkán.
Na mindegy, majd egyszer a GTAV után talán ezt is kipróbálom, biztos tetszene. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 23. 20:34

TheMARTINFCC írta:GTAKING , pc-n gamelsz vele ?
PC-n és PS3-mon :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2013. 01. 23. 22:32

nah az király :DD vegyél fel battleblogon :D TheMARTINFCC-HUN

TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2013. 01. 23. 22:39

am Dani , mindenféle képpen a GTA5 előtt szerezd meg a játékot :D hidd el nagyom sokat játszottam az mw3 multijával , nem azt mondom hogy az mw3 egy nagy sz@r mellette , de sokkal reálisabb , pl az épületeket rálehet robbantani az ellenfélre, 10x-20x nagyobb mapok vannak a Bf3-ban , egyet viszont sajnálok hogy nem rakták bele a S&D-t a BF3-ban :D mekkora lenne egy 32 vs 32 egy rohadt nagy mapon :D am mind2 játéknak megvan a maga varázsa :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 23. 23:23

TheMARTINFCC írta:nah az király :DD vegyél fel battleblogon :D TheMARTINFCC-HUN
Helló, rendben, levideózom az utolsó pályát, és felveszlek :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2013. 01. 27. 01:36

Aki még nem tudja eldönteni hogy megvegye -e ezt a játékot , remélem ez a videó majd rávesz titeket :D http://www.youtube.com/watch?v=PYKRzq8YQSk

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 27. 14:14

MARTIN: Ne, ne kínozz! :D Muszáj spórolnom a GTAVre, de annyira imádom a háborús fps-ek multijait és annyira akarom már a BF3mat tolni multiban Xbox360on, hogy ha ilyen videókat látok, akkor mindig előveszem a pénztárcámat, és gondolkodom, hogy tovább tartogassam-e egy olyan játékra a pénzemet, amiről még azt sem tudom pontosan, mikor jelenik meg (és biztos csúszni is fog), vagy megvegyek-e egy már meglévő remekművet! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 31. 22:57

Bocs a két hsz-ért, de azt már régebben írtam, így remélem nem gond, ha most az egyszer egymás után két hsz-t írok.
Ma húsvétra megkaptam a Premium Editiont X360-ra. Durván jó. A grafika a falevelek meg faágak kivételével még a konzolos minimum grafikán is nagyon szép, még így is sokkal szebb a Modern Warfare 3-nál, pedig az konzolon médium és high között fut. Az egész játék nagyon zsír, bár az egyszemélyes kampánya számomra valami elképesztően nehéz a Modern Warfare 3 kampánya után, legalábbis én olyan béna vagyok benne még easy-n is, hogy a béna szó mellé én lennék az illusztráció a szótárban. A multi (számomra meglepő módon) sokkal jobban megy a szinglinél, bár a járművek vezetését még most tanulgatom, de az első néhány meccsben egész sok killem volt ahhoz képest, hogy új vagyok és hogy azt mondták, hogy a BF3 multija sokkal nehezebb az MW3énál. Szóval nagyon élvezem, megérte megvennem, legalább elleszek vele a GTAV-ig. ;)

MARTIN: Hozzád viszont lenne egy kérdésem is, remélem tudsz segíteni. :) Elméletileg ugye ahhoz, hogy tudjak BF3 multizni, ahhoz kéne lennie mind egy Origin, mind pedig egy Battlelog Accountomnak, ugye? Nos, van is, de amikor felléptem a multiba, valamiért nem kérte egyiket sem. Nem vagyok benne biztos, de azt hiszem, ez a Premium tagság miatt van, amivel ingyen letölthettem az egész Premium Editiont az összes DLC-vel és még a BF3 multiplayer update 6-ot is leszedhettem ingyen. Csak azért gondolom, hogy a Premium miatt van, mert mikor multiztam, volt néhány csávó, akiknek láttam, hogy nagy betűvel kiemelve oda volt írva a Gamertagjük alá, hogy Premium, és nekem is. Szóval szerinted is a Premiumnak köszönhetően tudok Battlelogba való bejelentkezés nélkül multizni? Előre is köszi a választ és ha esetleg más is tudja a választ, annak is megköszönném a segítségét. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 04. 01. 11:52

Én megnéztem a Battlefield4 demóját. A 3-at szinte biztos, hogy nem veszem meg, de a 4 jónak tűnik. Egy a bajom, hogy egyszerűnek és túlságosan szkripteltnek tűnik az egész. Három embert megölsz, utána bevágás, három embert megölsz, bevágás. Nekem ilyennek tűnt a demó, mindenesetre elég akciódús, látványos, és még feszült is volt (főleg az eleje, a kocsiban, azt nagyon jól letalálták). Ha ezt a minőséget tudják tartani a küldetéseken keresztül, és ez nem a legjobb küldetés volt, hanem csak egy átlagos, akkor engem megnyertek. Ha bírják ezt tartani, és nem csak 4 órás singleplayer történetet csinálni, hanem egy 10-12 órás, minden percében ilyen izgalmas, feszült és akciódús történetet, akkor megveszem. Persze fenntartom félelmeimet, melyek szerint újra egy 4 óra hosszú játékot kapunk, és a legjobb küldetést már kirakták videóban, de nagyon remélem, hogy nincs igazam.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése