Battlefiled 3

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
TheMARTINFCC
Rajongó
Hozzászólások: 219
Csatlakozott: 2012. 11. 18. 02:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: TheMARTINFCC » 2013. 04. 01. 17:58

hidd el ez a BF4 olyan lesz mint a BF3 , nagyon nem fog változni a grafika , csak lesznek új fegyók stb , megvárom a bétát és akkor eldöntöm hogy megvegyem-e vagy ne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 04. 07. 11:17

Na, ma végigtoltam a BF3 szingliét, így most részletesebben is elmondanám a véleményemet az egész játékról.
A singleplayer: Sajnos nem tudok sok jót elmondani róla, mert az egész egy Modern Warfare koppintás, aki már játszott bármelyik MW-vel, az a túlzott hasonlóságot hamar észreveszi. Az egészből az jön le, hogy a fejlesztők igénytelenül rakták össze, a mesterséges intelligencia pedig olyan mértékben bugos, hogy nemegyszer volt olyan, hogy a csapattársaim csak gondoltak egyet, megálltak, és nem tudtam sehogyan sem megcsinálni a küldetést, mert pont egy szkriptnél történt ez a bug. Aztán volt olyan, hogy pl. annál a küldetésnél, amikor Teheránba megyünk éjszaka és a mortar-ral kell a levegőbe lőni egy fényjelző rakétát, a csapattársak csak odaállnak a falhoz, én meg már ott ordítok, hogy tartsanak bakot, hogy átugorjam azt a falat, amit egyébként a néhány méterrel mellettem sprintelő katonák gond nélkül átugranak, de ők csak ott álldogálnak! -.- És ilyenek miatt kellett jópár küldetést előröl kezdenem és néha még akkor sem volt hajlandó működni a játék. Aztán amikor két vadászgép elől kell elmenekülni, akkor követem a csapattársaimat, elbújok pont oda, ahova ők, de a gépek engem gond nélkül leszednek, a tőlem 20 centire álló csapattársaim meg karcolás nélkül megússzák a 80 mm-es gépágyú tüzét. -.- És ez csak kettő volt a sok súlyos bug-ból, amellyel a szingliben találkoztam.
Összességében az egyszemélyes kampány egy MW játékokból igénytelenül és bugosan összerakott, 5 óra alatt simán végigvihető villanás. Van néhány jó dolog is benne, a rombolható környezet, a járművezetés valamint a quick time eventek és a még konzolos minimumon is gyönyörű grafika, de ezt leszámítva nem lett jó az egyszemélyes játékmód, főleg azok csalódnak majd benne, akik már játszottak valamelyik Modern Warfare-rel.
A multiplayer: Nos, itt örömmel jelenthetem ki, hogy a szinglivel ellentétben rendkívül igényesen és eredeti ötletekkel rakták össze a játékot. Bátran mondhatom, hogy ez az egyik legjobb multiplayer játék, amivel valaha találkoztam. Egyszerűen hihetetlenül élvezetes, annyira innovatív és szórakoztató, hogy ilyennel idáig csak a Modern Warfare játékokban találkoztam multiplayer téren. A járművezetés rendkívül élvezetes, a csaták rendkívül realisztikusak és változatosak, a kasztrendszerekkel meg még változatosabb és élettel telibb az egész, főleg, ha megvannak hozzá a DLC-k, akkor az egész modern hadviselést átélheted. Az egyetlen, amiben kicsit csalódtam, az a környezet rombolhatósága, ugyanis 100%-osan nem rombolható a környezet, bár néhány pályán vannak olyan bunkerok meg kilátók, amelyeket porig lehet rombolni, de a nagyobb épületeknek csak a falát lehet lerombolni. Viszont még így is rendkívül komoly az, amikor belelősz a házba egy RPG-vel és a fal nagyon realisztikusan hullik szét. Mint írtam, a különböző kasztokhoz az eltérő képességeik és fegyvereik miatt különböző játékstílusokat kell kialakítanod, és minden kasztnak vannak extra képességeik, például az Assault nem csak a golyókat tudja szórni, hanem van nála defibrillátor, amivel a frissen elesett bajtársakat fel lehet éleszteni, vagy van az Engineer, amelynek vannak taposóaknái meg rakétavetői, amelyek az ellenséges járművek likvidálásához nélkülözhetetlenek és még sorolhatnám. És még szintén a különböző kasztoknak hála, hogy ebben a multiban a csapatmunka is fontos. Ami még ennek a multinak nagy erénye, hogy piszkosul változatos, itt egy háborús FPS rajongó mindent megtalál, amit keres. Vannak csak járműcsaták tankokkal meg repülőkkel, de vannak benne sima, COD-hoz hasonló lövöldözés központú játékmódok is és még sorolhatnám.
Összességében a Battlefield 3 egy nagyon jó játék, de sajnos csak annak tudom ajánlani, aki a multi miatt érdeklődik, aki szingleplayer játékra vágyik, az ne vegye meg, mert csalódni fog. De aki a multi miatt veszi, annak hajrá és jó játékot! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Battlefiled 3

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 06. 21:54

Bejelentették az új Battlefieldet, az első világháborús Battlefield 1-et, ami hosszú idő után az első BF, ami felkeltette az érdeklődésemet. Nagyon jól néz ki és jónak is tűnik, legalábbis az első trailer alapján. A Battlefield topicba már beraktam a trailert, de ha valaki nem akar keresgélni a fórumok között, annak a kedvéért ide is bemásolom.

Battlefield 1 trailer, avagy az első BF a harmadik rész óta, ami megint igazán nagyot szólhat:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése