Far Cry sorozat

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 01. 30. 15:57

Helló mindenkinek!
Ebben a témában beszélgethettek mindegyik Far Cry részről, vagy például megoszthatjátok a videóitokat is a játékról, én kezdeném a Far Cry 3-mal, éppen ma vettem fel az első küldetését, igaz nem valami jóra sikeredett, hiszen most játszottam vele először, de azért lehet próbálkozni :D.
Mindennap megpróbálok kirakni új részt, remélem, hogy tetszeni fognak, akkor linkelem az elsőt :).
http://www.youtube.com/watch?v=CPfpdyua ... SQ&index=1
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 30. 16:28

hmm, hát annó régen még jártam internet klubba, és ott a gépeken fennt volt a FarCry 1. (Persze, nem mostanában volt, olyan 6 éve.) Az nagyon tetszett, néhány küldit meg tudtam belőle csinálni. Ha vinné gépem, lehet le is tölteném, annó még eléggé lekötött, még akkor is mikor sokszor nem tudtam mit kellett csinálni, mert sosem olvastam el az utasításokat. Az első küldit viszont azért meg tudtam csinálni xD Késsel elég menő volt menni. A kedvenc részeim az autós részek voltak, mikor vezetni kellett. Nem is figyeltem a pályára, csak vezettem, mert olyan király volt. :D Voltak benne nehezebb pályák is, asszem itt a játék elején már menni lehet minden pályára, vagy az is lehet hogy nem, csak az enyém volt már végigjátszva..nem tudom.. Na mindegy, mentem nehezebb pályákra is, pl csomó "hajóroncsos" pályákra, azokon mindig lelőttek szinte egyből, de jó kis móka volt. Életem majdnem első FPS-e volt, ha lehet ezt a játékot annak mondani, nem is tudom hogy ide sorolják-e. Tetszett. :) Láttam videókat a 3. részről, elég szép, bár azt néhányan azt mondják, hogy monoton lett, és kissé könnyű.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 30. 20:53

Na van már Far Cry is! :) Túl sokat nem tudok mondani a sorozatról, hiszen csak a 3mal játszok. Szerintem egész jó játék. Mondjuk konzolon egy picivel lehetett volna benne élethűbb egy pár dolog, mert a tigrisnek olyan feje van, mint a Mauglis Sir Kánnak. De amúgy egy szépen kidolgozott, élethű játék, csak nekem a tigris (meg egy-két állat) nem nagyon jött be eddig. Nemtom, engem eddig a 3 valahogy nem tudott túlzottan lekötni. Karácsonyra kaptam, megcsináltam belőle az első 3-4 küldetést, aztán mentem vissza Hitmanezni meg COD multizni. Lehet, hogy most hétvégén továbbfolytatom, mert azért kíváncsi vagyok a sztori fejleményeire. Ez az első FPS Open World játék az életemben, és ahhoz képest, hogy ezidáig szinte elképzelhetetlennek tartottam egy FPS Open Worldöt, ahhoz képest a Far Cry 3 egészen jó. De nálam valahogy mégis felemás ez a játék, nehéz megmondani, hogy szeretem is, meg nem is! :S Na nem baj, majd ha kedvem tartja, továbbviszem, hátha lesz benne egy olyan rész, amibe igazán beleszeretek. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2013. 01. 30. 21:15

Röviden, tömören: nagyon jó, mindenkinek csak ajánlani tudom! A sztoriról pedig csak annyit, hogy érdemes végigtolni... :D

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2013. 06. 06. 11:31

Én nemrég játszottam ki a Blood Dragon-ot és elég jó játék.

Ugyebár a játékban lehet TV-ket gyűjteni és hogy Rex-et a főszereplőt idézzem "I hope I don't have to collect any fucking flags." :D
Assassin's Creed rajongók tudják miről van szó. :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára GTAfan 2013. 06. 07. 14:14-kor.

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 06. 06. 11:34

GTAfan írta:Én nemrég játszottam ki a Dragon Blood-ot és elég jó kis játék.

Ugyebár a játékban lehet TV-ket gyűjteni és hogy Rex-et a főszereplőt idézzem "I hope I don't have to collect any fucking flags." :D
Assassin's Creed rajongók tudják miről van szó. :D
Érdekes összhangot nyújt a GTAfan nicknév és az AC profilkép :D Ne vedd kritizálásnak, tényleg nem kötekedésből írtam, csak muszáj volt megemlítenem :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: brenor » 2013. 06. 06. 13:19

Eddig csak 3-al játszottam és elég jó volt. Majd kipróbálom a blood dragon-t is.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 06. 06. 14:48

Én mindegyikkel játszottam, kivéve a Blood Dragont, sajnos azt nem szereztem be :(, bár még egyet sem játszottam végig :(.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2013. 06. 07. 14:15

Bocs elírtam a Blood Dragon-t,javítva. :)

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 08. 03. 19:12

Ma megvettem az első részét, de valamiért a föld kék színű. Minden normális csak a talaj nem. Nem gyenge a laptopom, úgyhogy nem tudom, hogy mi lehet a gond.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 03. 18:17

Mi a véleményetek a 4-esről? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 03. 03. 20:26

Szar. Ahol egy sas megtámad, illetve egy borzba több fejlövés kell mint egy heavy -be...
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 03. 03. 21:17

Nekem mondjuk tetszik. Főleg a Co-op.
Egy haverommal elfoglaltam az összes erődöt, tornyot s már csak egy raktár maradt hátra :D
Jól el lehet vele lenni
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 07. 05. 10:35

25-én névnapomra megkapom a 3. részt. Nagyon kíváncsi vagyok már a játékra, néztem róla pár videót is, tetszik ez az egész "dzsungelsziget élet" :D .
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 07. 26. 11:11

Kicsit hamarabb meglett a játék, mint ahogy írtam. :D Tegnap sikeresen elfoglaltam az összes tábort az első szigeten, már egy ideje be van üzemelve az összes első szigeti adótorony és sztoriban ott tartok, hogy Buck leküldött egy bányába, ami egy régi föld alatti épületbe vezet és ott is találunk egy darabot ahhoz a kis tányérszerű tárgyhoz. Nagyon király játék.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése