Far Cry sorozat

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 12. 04. 20:33

Gratulálok! Ügyes vagy! :D A Far Cry 3 egy nagyszerű játék. Sajnos nem tudtam végigjátszani, mert a bátyám újratette a gépet, mikor még rajta volt, így elveszett az összes mentésem. Sőt, a YouTube-on elkezdett Far Cry 3-as végigjátszásomat sem tudtam befejezni. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 04. 20:52

És akkor én mit mondjak....?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 04. 22:41

NikitaDragovich írta:Gratulálok! Ügyes vagy! :D A Far Cry 3 egy nagyszerű játék. Sajnos nem tudtam végigjátszani, mert a bátyám újratette a gépet, mikor még rajta volt, így elveszett az összes mentésem. Sőt, a YouTube-on elkezdett Far Cry 3-as végigjátszásomat sem tudtam befejezni. :(
Köszi!
Gonzales írta:És akkor én mit mondjak....?
Téged tényleg jól megszivatott a 4. Bocs hogy nem segítettem, de engem még nem is enged coopozni, mert nem haladtam eleget a sztoriban. Ma viszont elkezdtem, úgyhogy hamarosan már én is tudok játszani.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 04. 22:58

Nem kell bocsánatot kérj. :) Akkor se lett volna jobb ha tudtál volna jönni. Ez a hiba régóta fennáll, igazán csak akkor gurult el a gyógyszerem amikor a második próbálkozásra már egy másik mellékküldit nem jelzett a játék... -.- utolsó fszom trófeánál. Ubisoft pls. :(
U.I.: Majd Raptorral ellesztek. De én azt a mocskot biztos be nem rakom már a Ps-embe..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 19. 19:23

Far Cry 4 Platina. https://youtu.be/IV7QxMt6C_g Az a headshot nem véletlen, mindig így lövök (nem). :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 19. 19:31

Pfff alacsony szinten állsz még ifjú padawanom. :D
Na meg a platina.... *könnyek a szemből* :(
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 12. 19. 19:48

Sokszor jutottál eszembe, mikor csináltam a trófeákat. Nekem szerencsére nem volt ilyen gondom, lehet csak a lemezes ilyen bugos. Találtam egy ilyen leírást erről a hibáról, nem tudom működik e: quick fix for this issue
The way I fixed this was by going to my map and toggle off everything except for the fast travels exit the map and reopen it u will more than likely see a pagans wrath or supply truck icon even though all of your icons should be toggled off just do anything that is still on the map after that toggle on all of your markers and you should be able to see your next mission hope this helps http://forums.ubi.com/showthread.php/95 ... -map/page2
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 20. 08:16

Ohh. Lehet mükődne de már mindegy. Nincs meg a Ps3.
Na meg milyen kedvees :D Gondoltál rám a trófeavadászatod közben :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2015. 12. 20. 21:55

Áhhhhhhhhhh, nem is olyan régen platináztad ki a Far Cry 3-at, erre a 4-et is megcsináltad! Kemény! :cool: Amúgy a Far Cry 3-as mentésedet nem lehetett importálni a Far Cry 4-be? (pl. Mass Effect, Witcher-sorozat, stb.)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 20. 21:57

Nem mivel a kettőnek óriásian eltér a története
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 05. 27. 11:45

Hú, ahogy látom, jó régen lett utoljára hozzászólva ehhez a témához (csak, hogy ilyen magyarosan fejezzem ki magam XD). Olyannyira régen, hogy a Far Cry Primal teljesen ki is maradt, mint beszédtéma. :D Ezek szerint nem sokan játszottak a fórumon a kőkorszaki Far Cry-jal. :P Én mondjuk kipróbáltam, tetszett is, de mindegy, most nem azért szólok hozzá ehhez a topichoz, hogy azt a fél órás Primal-ös tapasztalatomat részletezzem, hanem sokkal inkább azért, mert a minap bejelentették a Far Cry 5-öt, és gondoltam megosztom a teljes videoanyagot, hátha valakit érdekel.

Far Cry 5 TRAILER:

"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 05. 27. 16:03

Láttam tegnap, de szerintem nem lesz nagyszám. Annyira egy kaptafára készülnek a Ubi$oft játékai, hogy gyakorlatilag ez is csak egy map lesz a Far Cry 3-hoz, mint az előző két rész. Már a trailerben voltak olyan jelenetek, amire azt mondtam, hogy úristen, ezt már láttam a Far Cry 3-ban.

Le is írom mik lesznek a játékban:

• Valószínűleg el kell foglalni valamit, hogy láthatóvá váljanak a területek.
• Benne lesznek ugyanazok a fegyverek, mint a negyedik részben (néhány új darab azért lesz), amikre vehetünk néhány módosítást meg átfeshetjük.
• Kapunk XP-t, amivel különböző skilleket oldhatunk fel.
• Craftolni kell cuccokat, amihez irdatlan mennyiségű állatot kell ledarálni.
• Lesznek gyűjtenivalók.
• Lesznek mellékfeladatok, amiket ugyanazzal a skinnel rendelkező "különböző" NPC-k fognak adni.
• El kell foglalni bázisokat, hogy azon a környéken ne támadjanak meg. (Ezt lehet lopakodva, vagy nyíltan.)
• Ezt már kellemetlen leírni is nekem, de tuti lesz valami hülye, aki befog minket drogozni, így "fantasztikus" kalandokat élhetünk át egy vízíó keretében.
• Továbbá a teaser trailerekből kiderült, hogy valószínűleg 3 irányítható karakter lesz, egy fekete, egy nő és egy fehér, így megfelelően polkorrekt lesz.

Most nézem, hogy szinte az összes Ubi$oft játékot leírtam ezzel. :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Far Cry sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 05. 28. 12:55

Rockstar69 írta:Láttam tegnap, de szerintem nem lesz nagyszám. Annyira egy kaptafára készülnek a Ubi$oft játékai, hogy gyakorlatilag ez is csak egy map lesz a Far Cry 3-hoz, mint az előző két rész. Már a trailerben voltak olyan jelenetek, amire azt mondtam, hogy úristen, ezt már láttam a Far Cry 3-ban.

Le is írom mik lesznek a játékban:

• Valószínűleg el kell foglalni valamit, hogy láthatóvá váljanak a területek.
• Benne lesznek ugyanazok a fegyverek, mint a negyedik részben (néhány új darab azért lesz), amikre vehetünk néhány módosítást meg átfeshetjük.
• Kapunk XP-t, amivel különböző skilleket oldhatunk fel.
• Craftolni kell cuccokat, amihez irdatlan mennyiségű állatot kell ledarálni.
• Lesznek gyűjtenivalók.
• Lesznek mellékfeladatok, amiket ugyanazzal a skinnel rendelkező "különböző" NPC-k fognak adni.
• El kell foglalni bázisokat, hogy azon a környéken ne támadjanak meg. (Ezt lehet lopakodva, vagy nyíltan.)
• Ezt már kellemetlen leírni is nekem, de tuti lesz valami hülye, aki befog minket drogozni, így "fantasztikus" kalandokat élhetünk át egy vízíó keretében.
• Továbbá a teaser trailerekből kiderült, hogy valószínűleg 3 irányítható karakter lesz, egy fekete, egy nő és egy fehér, így megfelelően polkorrekt lesz.

Most nézem, hogy szinte az összes Ubi$oft játékot leírtam ezzel. :D
Hát igen, ezzel nehéz lenne vitatkozni. :D Körülbelül mindent leírtál, amiről az eddigi összes Far Cry játék szólt a harmadik résztől kezdve. És igen, én is csomó jelenetet megismertem a 3-ból. A 3 meg a 4 gyakorlatilag tökre ugyanaz a játék csak más térképpel, a Primal meg ugyanazt a térképet kapta, mint a 4, csak abba legalább más fegyverek, állatok, és kicsit másféle küldetések vannak. Ezzel persze nem azt mondom, hogy a Primal egy forradalmi rész lett, meg nem is igazán játszottam vele eleget ahhoz, hogy messzemenő következtetéseket vonjak le, de ott legalább egy minimális változtatásra vették a fáradtságot. A 4-nél meg ennél az ötödik résznél látszólag még annyit sem változtattak, hogy legalább egy másfajta történelmi korba rakták volna a játékot. Ez a rész látszólag ismét Ctrl+C&Ctrl+V Far Cry 3 lesz. Nem is igazán érdekel, mert tuti, hogy nem veszem meg (a Primal-ön még gondolkozom, mert az kicsit tetszett), csak láttam a trailert és gondoltam beillesztem ide, hátha valakit érdekel.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése