Halo játékok

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Halo játékok

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 03. 08. 08:08

Helló mindenkinek aki már játszott Halo-val akkor ide írhatja le a véleményét hogy milyen a játék érdekességek meg még sok más
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Halo játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 03. 08. 14:07

X360 játékos létére ki nem állhatom a Halot! A grafikája nekem nagyon nem jön be, a sztorijánál márcsak a játékmenete az értelmetlenebb, egyetlen dolog, amit szeretek benne, az talán a 4. rész multija, az egészen jól sikerült a járművekkel. De én semmi pénzért nem venném meg, ha nagyon X360 exkluzívot kéne válasszak, akkor Gears Of War meg Forza (DE NEHOGY NYISS ENNEK A KÉT JÁTÉKNAK IS EGY TOPICOT, CSAK AZÉRT, MERT MEGEMLÍTETTEM ŐKET, MERT KIVÉGZEM MAGAM)!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Halo játékok

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 03. 08. 15:48

ám a sztoriját a Combat Evolvedtól nézd de a négynek nagyon raj a grafikája
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Halo

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 02. 05. 21:04

Tegnap óta játszom a Halo 3-al és a játék teljesen lenyűgözött engem. Egy teljesen új világba vezetett be, nagyon különbözik az FPS nézetes játékaimtól. Egyszerűen a történet, a felépítés, a fegyverek használata és az élethű területek bámulatosak. XBox 360 irányítás iszonyú jóra sikerült és különösen tetszik az, hogy kisebb fegyvereknél két eltérő fegyver is lehet egyszerre a kezemben. Igaz, hogy csak 10 pálya az egész (ha jól tudom), de az első pályához is egy csomó idő kellett, hogy végigvigyem és most a második pályának kb. a felénél járhatok a többi katona elmenekült, már csak én vagyok a bázison és ha jól tudom, fel is kell robbantani. Összességében ez egy iszonyú jó játék és megérte ezt a 2000Ft-t.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
delidavid99
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014. 01. 28. 19:47
Tartózkodási hely: Soltvadkert

Re: Halo

Hozzászólás Szerző: delidavid99 » 2015. 02. 28. 09:52

Úgy tűnik csak te és én vagyunk Halo-sok.

Nekem a gépemre megvolt a Combat Evolved, most meg XBOX360-ra megvan a 3 meg a 4.
A Halo 2-vel a "régi" XBOX-on játszottam, de (ha jól emlékszem) a "The Arbiter" vagy az "Oracle" pályán megakadtam, 10-13 lehettem amikor utoljára játszottam vele.

Amikkel NEM játszottam: Combat Evolved Anniversary, 2 Anniversary (hiszen nemrég jött ki XBOX One-ra ami nekem nincs :lol: ), Reach, ODST.
GTA-Halo fan.

GTA: 3, ViceCity, SanAndreas, ViceCityStories, LibertyCityStories, 4, ChinatownWars, 5 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

Halo: CombatEvolved, 2, 3, 4 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

-delidavid99

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Halo

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 02. 28. 20:41

Én most a Halo 3 hetedik pályájának az elején tartok még, ott ahol már autóval megyünk. Ott hirtelen meguntam a játékot és mentettem. Majd ha lesz rá időm, viszem tovább.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
delidavid99
CJ zoknija
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2014. 01. 28. 19:47
Tartózkodási hely: Soltvadkert

Re: Halo

Hozzászólás Szerző: delidavid99 » 2015. 03. 01. 08:30

Az izgalmas küldi. De tényleg. Túlzásokba esve már 100 szor játszottam abban a küldiben :lol:

A címe: "The Covenant" ?

Ui: Az egész Halo 3-ban az a kedvencem, hogy a Phantomokat is fel lehet robbantani.
GTA-Halo fan.

GTA: 3, ViceCity, SanAndreas, ViceCityStories, LibertyCityStories, 4, ChinatownWars, 5 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

Halo: CombatEvolved, 2, 3, 4 (a maradékkal még nem játszottam, vagy már játszottam)

-delidavid99

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Halo

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 03. 03. 16:27

Látom, nem vettétek észre, hogy már létezik ilyen topic... legalábbis nekem úgy rémlik, hogy NikoBellic1300 nevű felhasználónk korábban már nyitott egy Halo topicot, amihez én hozzá is szóltam és elmondtam, hogy az X360 exkluzívok közül ez tetszik legkevésbé. De mindjárt utánajárok...


Szerk.: És jól emlékeztem! Bár amíg az adminoknak nincs gondjuk azzal, hogy két Halo topic is van az oldalon, addig én is csak annyit mondok, hogy az ilyen esetek elkerülése végett érdemes körülnézni az oldalon, hogy ne nyissunk egy játékról/játéksorozatról több topicot, mert fölösleges, bőven elég egy is. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Halo játékok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 03. 03. 17:50

Kösz hogy szóltál, fel se tűnt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Halo játékok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 03. 04. 06:50

Elnézést kérek. Szétnéztem, de úgy tűnik, hogy nem vettem észre. :$
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Halo játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 03. 07. 12:23

Rockstar69 írta:Kösz hogy szóltál, fel se tűnt.
Nincs mit! Én is csak onnan jöttem rá, hogy van már Halo topic, hogy határozottan emlékeztem arra, hogy valamikor a múltban már írtam egy hozzászólást egy ilyen nevű topicba.
Kriss X írta:Elnézést kérek. Szétnéztem, de úgy tűnik, hogy nem vettem észre. :$
Semmi gond, bárkivel megesik! :) Legközelebb majd alaposabban körülnézel, és akkor nem lesznek hasonló félreértések. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Halo játékok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 03. 30. 14:59

A Gamestar szerint érkezik a Halo Online, de egyenlőre csak Oroszországban jelenik meg. :|
Itt a cikk:
http://www.gamestar.hu/halo-online-beje ... stems.html

Én mindenesetre reménykedek abban, hogy kiadják Európa-szerte is.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Halo játékok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 05. 16. 07:29

Most egy kis kihagyással újra elővettem a Halo 3-at, hogy kicsit haladjak is tovább (idáig azért nem nagyon akartam játszani, mert megakadtam). Most tartok a 8. küldetés vége felé amikor fel kell robbantani a 3 reaktort csak most ott is megakadtam, mert valami mindig előkerül a semmiből és megöl. Próbálkoztam 2 módon is. Először úgy, hogy kinyírtam azokat, amik körülöttem voltak és mentem intézni a dolgokat, ez nem volt túl sikeres. Másodjára, harmadjára már úgy próbálkoztam, hogy először megtísztítom a terepet, aztán intézem a dolgokat, de valahonnan elő kerültek mégis a szörnyek. Holnap megint neki ülök és megcsinálom azt a küldetést és utána jöhet az utolsó küldi.

Szerk.: Ma végigvittem a játékot. :cool:
Vélemény:
Nekem nagyon tetszett a játék és később valószínűleg megveszem valamelyik másik részét is, de most a Bioshock 2-őt fogom megvenni a közeljövőben.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Válasz küldése