The last of US

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 06. 20:03

Nincs mit :) Egyébként a normál+ még különösebben nem nehéz.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 07. 11:53

:) Ennek örülök, akkor remélem hogy nem lesz annyira nagyon nagy kihívás.

A különleges képesség nektek nem szokott buggolni? (Lehet nem bug csak nem tudom mire véljem)
Most a metrós résznél tartok, amikor egy rakás clicker meg "nem teljesen clicker" van egy rakáson.. és direkt úgy megyek hogy ha megölök egyet, akkor ne jöjjön rám több, mert akkor valószínüleg megölnek a túlerő miatt, hanem szépen lassan egyesével. Direkt meg is nézem.. Láttam volt egy clicker tőlem viszonylag messze, de tudtam hogy nem tud majd megközelíteni túl könnyen mert van köztünk egy fal, és jó sokat kell futkároznia. A többi sem volt közelebb mint 15-20m. Erre megölök egy kifejletetlen egyedet, majd nyakonharap egy clicker. Ezt most miért? Tuti hogy nem tudta hogy én pont itt vagyok.. és tuti hogy nem volt ideje ennyi idő alatt utánam futni. Azért oké hogy hallani hallanak, de látni nem, szóval a sok falon meg emitt-amott végig kell futkosnia. Erre fél mp-re rá ott termedt mögöttem. Furcsa... Ilyen másnak is volt? Nem vágom hogy ez most annak a bugja hogy a képesség nem pontos, vagy a zombik "csalnak" ennyire előszeretettel.
A másik: Találtam egy másik bugot. Nem rosszallóan mondom, csak Naughty Dog játéknál elég ritka.. és ezeket a pillanatokat "meg kell örökíteni". :D Persze grafikai bugból van 1-2, de az kevésbé érdekes mint ez. (bár kicsit azoknál is meglepődtem, de igazából nem érdekes.)
Miután Ellie-ről kiderült hogy fertőzött.. menekülünk ugye a Fireflies ellen, és van egy rész mikor én mutatom az utat Tess-nek és neki. Erre látom hogy a kislány sehol.. Használom a képességet.. (ugye társat akármilyen messziről észlel) erre látom hogy tök messze van és fel alá futkározik, meg nem vágja a szitut, hogy követnie kellene engem. Erre egyszercsak látom, hogy leesett a textrúrába szegényke XD ekkor "meg is haltam" (mivel Ellie meghalt) így lehetett kezdeni előről. Ritka nagy bug volt. Ilyet is ritkán lát az ember. Muszáj volt megosztanom veletek.

Micsoda gyönyörű hozzászólás! Ugye Realostew? ;)

Szerk: Realostew, Most olvastam a cikket amit mutattál. (valami véletlen folytán visszalapoztam) Tudtam én hogy valahonnan ismerős ez a kislány, csak nem tudtam hogy honnan. (Mondjuk egyébként fogalmam sincs ám, hogy ki ő XD De maga Ellie akkor is ismerős volt..) Én sem hinném hogy a Naughty Dog koppintotta volna Őt, viszont egyértelműen barátságosabb és bájosabb arcot varázsoltak ezzel a kinézettel neki. A másik arc amelett, hogy "old" tényleg "old"-nek vagyis öregebbnek néz ki. Nem mondanám rá hogy ez a kislány 14 éves lesz. Vagy valami fura van benne, ami miatt kevésbé szimpatikus mint a későbbi Ellie. Egyébként nem hinném hogy lesz belőle akármi is.
A fene! Így már nem is full fekete a hsz-em :( :lol:
"Whatever." (Ryder)

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 07. 12:36

Majd legközelebb írsz egy teljesen spoileres kommentet is. :D

Amúgy biztosan nem lesz a perből semmi, hisz a kis csaj a Sonynál forgat jelenleg is, úgyhogy tuti rászóltak, hogy vegyen vissza az arcából. :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 07. 12:43

Egyébként, Luszie te most normal +-ban kezdted el? Szerintem survivorban kellett volna, több időt megspórolsz, bár a survivor nagyon nehéz és idegesítő :(.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 07. 14:27

igen azon, mert nem tudtuk hogy pontosan mi az a +, és rámentünk, de valószínű hard-ra átrakjuk. Survivor egyelőre sok lenne nekem, de talán bátyám rábeszél majd a hard-ra.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 09. 18:40

Survivor 100%! :D
Basszus, nagyon nehéz volt! Csoda, hogy megcsináltam! :D Szuper játék, de majd később folytatom Survivor +-ban, most inkább visszatérek a GTA 4-re, mert a GTA V előtt szeretném még egyszer kivinni 100-ra. Bár, eddig már kétszer végigjátszottam a GTA 4-et 100%-osan :D.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 09. 18:48

Kitartó vagy! :D
Én nem bírtam másodjára kivinni a GTAIV-t, mondjuk főleg azért, mert azóta lett egy MP3-am, egy RDR GOTY, egy EFLC-m, egy The Last of Us-om és még egykét finomság. Szóval inkább idő, nem volt még rá, hoyg befejezzem. :D

Amúgy neked mi a PS id-d, ha kérdezhetem? :)
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 09. 19:06

Te Jézus Isten... Megszállott vagy, ember! :D
hát.. én most elkezdtem hardon, mondta bátyám hogy rakjuk át. Hát tényleg jóval nehezebb már a normál +-nál is. Az elején "megakadtam" jelenleg. (Mondjuk nem próbálgattam sokat. 4-5 próbálkozás után hagytam, inkább visszaültem a géphez :D ) De nem magam miatt.. hanem mert mikor a Fireflies-on át kéne jutni... akkor Ellie és Tess folyton kimennek eléjük -.- Így meg sokat ér a rejtőzködés ha ők nem ismerik a fogalmát. Ilyenkor meg persze már alig van esélyem. Jönnek egyszerre 2-3-an akkor meg már túlerő van. Várom az alkalmat hogy ne bénázzanak. Akkor nagyobb a sansz hogy összejön.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 10. 00:24

realostew: Mindent a trófeáért! :D

MP3-at kivittem 6-szor (arcade mód is beleszámolva) :P. EFLC (TLAD: 97%) (TBOGT: 91%)
RDR: Xboxon csak az alapjátékkal játszottam, de nem vittem ki 100%-ra, mert az Xbox elromlott. PS3-mon a zombis pedig 80%! :D

Bár, az első GTA IV-es végigjátszásnál csaltam az idióta galambok miatt, mert folyton köröztek a zsaruk, meg mindig megöltek, és egy csomó pénzt vesztettem el így :(. Tehát, csaltam és csak 98% lett :(. Így újra elkezdtem, és ott nagy nehezen megcsináltam 100%-ra. Aztán, most megint meg fogom csinálni, bár előbb a mellékküldetéseket csinálgatom, és aztán a főket! Érdekesség, hogy a SA-ban is így csináltam, és ott már 50%-nál vagyok :P.

Gerii_hun Vegyél fel, szívesen játszanék veled a multiban ;). Azonban, nem Geri a nevem, csak régen az öcsém véletlenül az én profilomban regisztrált PSN-re -.-, és már nem volt kedvem kitörölni; s így Gerii_hun lett a nevem! Valójában, Robi vagyok, nem pedig Geri :D.

Luszie: Hát... :D

Ennél a Survivor sokkal nehezebb! -.-
Megnéztem a statisztikában és kb. 216-szor halhattam meg, vagyis nagyon nehéz volt :(, főleg a végénél; mikor a Fireflies-on támadnak minket a néger nőnek az emberei. Basszus, hogy ott mennyit próbálkoztam, nagy nehezen sikerült!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 07. 10. 09:38

Tyű, hát én nem vagyok ennyire trófea vadász. :D Sőt, igazából nem nagyon volt még olyan, hogy szándékosan csináljak meg egy-egy trófeát.

A GTAIV-t elkezdtem újra játszani, mert első kijátszásomnál (nem 100%) még nem volt telepítve a frissítés ami elérhetővé teszi a trófeákat, aztán úgy voltam vele, hogy egy-kettő mégiscsak legyen már belőle. De azóta jött egy RDR meg egy TLoU, úgyhogy még nem végeztem vele teljesen.
Na meg szintén a IV-ben a counter attack-os trófeát szándékosan csináltam, mást nem. :D
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 10. 11:05

TheGTAKING írta: EFLC (TLAD: 97%) (TBOGT: 91%)
Luszie: Hát... :D
Ennél a Survivor sokkal nehezebb!
Megnéztem a statisztikában és kb. 216-szor halhattam meg, vagyis nagyon nehéz volt :(, főleg a végénél; mikor a Fireflies-on támadnak minket a néger nőnek az emberei. Basszus, hogy ott mennyit próbálkoztam, nagy nehezen sikerült!
Pont a két DLC nem 100%-os? pedig ezeknél különösen könnyű elérni.

Igen gondoltam hogy az a legnehezebb rész. Minden nehézségnél azt tippelem. Ott is van egy kisebb túlerő. Aztán a sok halál után már belejön az ember... Előbb vagy utóbb.. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 10. 15:56

Luszie írta:
TheGTAKING írta:
Pont a két DLC nem 100%-os? pedig ezeknél különösen könnyű elérni.
Szerintem, meg sokkal nehezebbek! Főleg, a TLAD-ban a jéghoki, illetve a TBOGT-ben a táncolás, sőt a küldetések kijavítsa 100%-ra, bár nem is lehet őket kijavítani, hiába töltöm be újra a küldiket, nem tudok változtatni rajtuk -.-

Amúgy, a Last of Us végén, az utolsó előtti küldetésben, mikor az alagútban jöttek a zombik, ott rengetegszer meghaltam -.-. Nagyon nehéz volt, sőt még dagadt zombik (vagy mik) is jöttek! Szinte, csak lángszóróval tudtam megcsinálni! :insecure:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 10. 16:15

A 100%-hoz nem kellenek a 100%-os küldik. A telefonba kell a küldiket újracsinálni. De azért "csak" trófea jár. (vagy a trófeák arányára érted? ja éééééértem.. szóval arra gondolsz...értelek... Én meg a sima 100%-ra értettem :D ) hát, telóból lehet a küldiket visszakeresni és újra megcsinálni. Azok elég nehezek, nem is nagyon vesződtem velük, a hokival is szenvedtem, de sok játék után meglett :)
Nekem ott bátyám lepakodva elment. Legalábbis egy rakást kihagyott.
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 07. 16. 14:15

Ez is olyan unalmas, egyhangú, agyatlan mint a többi zombis játék? Vagy nem és tényleg olyan jó, mint sokan mondják?

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 16. 14:19

Hüblookohelimedion írta:Ez is olyan unalmas, egyhangú, agyatlan mint a többi zombis játék? Vagy nem és tényleg olyan jó, mint sokan mondják?
Nem, ez nem agyatlan és unalmas! Egyszerűen tényleg olyan jó, mint ahogyan sokan mondják :D. Ebben nemcsak zombikkal kell harcolnod, hanem más-más túlélőcsoportokkal is! :D Tehát, nekem ez a játék 10/10-es :).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése