The last of US

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 07. 21. 10:35

Igen, remek multis közössége van a Tlou-nak, viszont eléggé nehéz. Legalábbis vannak igazán hardcore játékosok, majd ha szerzel plus-ot, tolhatnánk. :D én nem rég fejeztem be a 12 hetes journey-t mind a Firefly, mind a Hunter szervezettel. Számomra is kellemes kikapcsolódás a Tlou multija. Meg maga az egész játék. Befejeztem a sztorit Survivor + -on is, és már csak 1 trófea választ el a platinától. :D Előről kezdtem easy + -on, hogy tudjam felfejleszteni minden fegyverem, az El Diablo és a Shorty maradt hátra, szóval amint eljutok Tommyhoz, meg is lesz a platkó. :cool: hamar odaérek, hisz a Survivor nehézséghez képest az Easy gyerekjáték. De komolyan, mindenféle fegyverből van elég lőszerem, bombákból, molotovokból, késekből tele vagyok, méghozzá amint elhasználok egyet, rögtön tudok craftolni egy újat. 4 év után is remek szórakozás ez a játék, és rettentően tetszik ez, hogy milyen a játék könnyebb fokozatai a nehezebbekhez képest. :D a Survivor tiszta szenvedés volt, hát még a Grounded.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 07. 21. 12:37

A Grounded nehézséget is megcsináltad? :P :lol:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 07. 21. 13:07

Nem. Még nem. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 07. 21. 22:24

Gonzales írta:Igen, remek multis közössége van a Tlou-nak, viszont eléggé nehéz. Legalábbis vannak igazán hardcore játékosok, majd ha szerzel plus-ot, tolhatnánk. :D én nem rég fejeztem be a 12 hetes journey-t mind a Firefly, mind a Hunter szervezettel. Számomra is kellemes kikapcsolódás a Tlou multija. Meg maga az egész játék. Befejeztem a sztorit Survivor + -on is, és már csak 1 trófea választ el a platinától. :D Előről kezdtem easy + -on, hogy tudjam felfejleszteni minden fegyverem, az El Diablo és a Shorty maradt hátra, szóval amint eljutok Tommyhoz, meg is lesz a platkó. :cool: hamar odaérek, hisz a Survivor nehézséghez képest az Easy gyerekjáték. De komolyan, mindenféle fegyverből van elég lőszerem, bombákból, molotovokból, késekből tele vagyok, méghozzá amint elhasználok egyet, rögtön tudok craftolni egy újat. 4 év után is remek szórakozás ez a játék, és rettentően tetszik ez, hogy milyen a játék könnyebb fokozatai a nehezebbekhez képest. :D a Survivor tiszta szenvedés volt, hát még a Grounded.
Jaja, ha szerzek PS Plus-t mindenképp tolhatjuk majd együtt! :) Én amúgy márciusban játszottam végig legutóbb a játékot, ott is medium vagy közepes nehézségi szinten (most nem jut eszembe, hogy a játékban a medium szintnek mi az elnevezése, ha van egyáltalán), de elég sokszor meghaltam. Én szerintem sosem fogom végigtolni a legnehezebb nehézségi szinteken, szerintem a következő végigjátszásnál is maradok a medium nehézségen. Amúgy jó lenne még a nyáron újra végigtolni, de nem tudom még, hogy összejön-e. Egyelőre most el vagyok foglalva az Uncharted maratonommal, amiből egyébként már csak a Thief's End van hátra, annak is már a vége felé járok (ott, ahol Elena megtalálja Nate-et és együtt indulnak el Sam-et megmenteni), utána viszont nem a TLOU-t tervezem újrajátszani, hanem az Until Dawn-t. :D Aztán meg már megint vége a nyárnak, (remélhetőleg) kezdődik az egyetem és akkor már nem nagyon lesz idő belekezdeni egy ilyen hosszúságú játékba. :D Úgyhogy majd elválik, hogy mi lesz, de az biztos, hogy valamikor ismét nekiesek ennek a király játéknak. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 07. 23. 10:01

Meg is van a platina. Nos, ezzel a játékot el is raknám örökre. Lehet párszor még vissza-vissza térek hozzá, de 4 év folyamatos játék után (3 év Ps3an, 1 Ps4en) lezárnám az örökös vándorlásom. :roll: Szuper játék volt, majd a Tlou 2-ben folytatodik a veszedelem.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 07. 23. 13:18

Gratulálok hozzá! Ügyes voltál! :cool: Most már 2 platinád van. ;) (Uncharted 4 és Last of Us)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 07. 23. 15:21

Pontosan, méghozzá 2 remek játékból. :cool: :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 07. 23. 18:06

Ráadásul mindkét játékot a Naughty Dog készítette. :P :lol: :$
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 07. 24. 11:20

Gratulálok! Nekem gamer karrierem során mindössze két játékban sikerült megszerezni az összes trófeát, pontosabban achievementet, mert még Xbox 360-on játszottam anno. Az egyik a Spider-Man: Friend or Foe volt, ezt a húgommal maxoltam ki. A másik a The Walking Dead első évadja volt, azt meg egyedül csináltam meg, de az azért nem volt nagy feladat, mert ha megcsináltad az összes epizódot, a döntéseidtől meg a végkimeneteltől függetlenül megkaptad az összes achit. Én amúgy nem vagyok túl nagy achi/trófea vadász, egyik játéknál sem volt célom az achi/trófea kimaxolása, szóval nem is érdekel igazán, de mindig tisztelem azt, aki rászánja az idejét és az idegeit arra, hogy egy adott játékban minden achit/trófeát megszerezzen.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 07. 24. 15:16

Gratula a platinához!
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 11. 05. 20:13

Na gyerekek! Itt van a The Last Of Us Part 2 második előzetese! Az elsőt nem tudom, hogy láttátok-e már, pontosabban azt nem tudom, hogy ide be lett-e linkelve, de mindegy, mert most nem fogom belinkelni, csak a legújabb, második trailert (ha esetleg lesz igény rá és éppen erre járok, akkor belinkelem majd az első trailert is, de azt szerintem már majdnem mindenki látta). De a lényeg, hogy itt van a legfrisseb előzetes, én meg nem találom a szavakat, és szerintem ti se fogjátok. :D

The Last Of Us Part 2 második trailer:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 05. 20:29

Már láttam néhány nappal ezelőtt, amikor a Naughty Dog megosztotta... hát... ütős. De tőlük nem is vártam mást.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 11. 06. 20:49

Jah. A zseniális első rész + az UC-k után ezen a kifogástalan minőségen már valóban nem lepődik meg az ember. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 11. 07. 08:15

Fogalmam sincs, mi lesz Joel-lel.
Ugye sok helyen lehet olvasni, hogy "az első rész a szeretetről szólt, a második meg a gyűlöletről fog". Ez engem kicsit megoszt. Itt elsősorban Ellie bosszújára lehet gondolni elsősorban, ami igen evidens... de vajon ebbe Joel is beletartozik majd? Vagy ha nem, valaki más meg fogja-e ölni? Áhhhh, túl sok kérdés, túl kevés válasz...

Nálam azért ami abszolút elvitte a Last of US 1-et, az a Joel-Ellie dinamika volt. Nem utolsósorban azért az atmoszféra is hihetetlen volt. A Walking dead játékoknak is ilyesmik kellene átadnia, de azért nem éreztem ugyanezt.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2017. 11. 07. 15:16

Ebben a trailerben milyen szereplőket láthatunk? Ez most nagyon felcsigázott :D

Válasz küldése