The last of US

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 12. 18:22

Miért, mit szeretnél várni a kettesből? :P ( ha lesz)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 12. 18:43

dani.szentgali írta:Igen, bár jó lenne, ha ezúttal nem "csak" a sztori, a karakterek meg a színészi teljesítmények vinnék el a hátán a játékot az Év Játéka cím megszerzése felé. :D
Hát szerintem a színészi játék sem szar. Főleg mert sok játékban konkrétan nem is színészek játszák a karaktereket.
Bár nálam mindig a story a legfontosabb. Remélem egyedi lesz és emlékezetes.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 14. 15:25

Nem mondtam, hogy bármi baj volt az első részben a színészi játékkal. :) Épp ellenkezőleg, azt mondom, hogy a sztori meg a karakterek mellett a színészi teljesítmény volt az, ami elvitte a hátán a játékot. Mármint ami az Év Játéka címig vitte el.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 14. 15:54

Ja bocs. Szövegértés egyes. :) :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 14. 16:14

Nem baj. :) Így visszaolvasva, talán én is írhattam volna valamivel magyartosabban... :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 14. 18:09

Jó'vanazúgy.

No, abbahagytam az offolást.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 11. 21:43

És amúgy mi érte a jutalom? Mi nem toljuk ki platinára. Asszem normálig vittük ki.
Amúgy tényleg nem filmes. Pl a Beyond:Two souls eléggé az.. Játszol 5 percet, azután következik 10 perc bejátszás.. itt azért sokkal kevesebb van.
Igazából ennél nem a platina érdekel. Csak egyszerűen az élmény. Élmény az a sok kihivás amit a játék nyújt (Például amikor leesünk a Lift aknába s eljutunk a hotel egy teljesen elárasztott részéhez, s azt hogy mivel van elárasztva azt a fantáziátokra bízom. :) ), élmény a történet, élmény a szereplőket nézni, élmény maga a JÁTÉK :lol:
Na meg megéri minden perce, akkor is amikor épp elküldöm a tudjátokhova a játékot merthogyátlőafalonbasszameg.
Csak egyszerűen csodás az egész LAST OF US :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 01. 11. 23:00

Egyetértek Gonzalessel. Én sajnos csak a survival módig vittem végig, a survival +-t már nem tudtam elkezdeni, és szerintem nem is fogom. Megveszem majd PS4-re. Öcsémnek mellesleg ez a kedvenc játéka. :D :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 01. 13. 11:46

Én nekem jobban tetszik tőlük az Uncharted franchise, de csak mert az jobban történelmi... Ez a "keressünk ereklyéket" dolog mindig is vonzott, akármiről legyen is szó.
Bár a TloU-t is végigvittem. (Pedig ilyen "zombis" játékokat nem szoktam.. de ez nem "fosatós". illetve csak néhány olyan rész van.. Ami addig ijesztő, amíg elsőnek látod. Utána viszont mikor mondjuk már 3.-nak játszod újra, már tudod mi hol jön, és már csak rutin az egész.
Meg hát eléggé igényes mindkét széria. Ez a "posztapokaliptikus" feeling a Tlou-ban nagyon átjön .Főleg akkor mikor elhagyatott városokon, épületeken keresztül kell barangolni.. benézni a szobákba, mindenhova.. Tehát konkrétan az egész játék alatt :D Még mindig várom a kettőt, és hogy bátyám beruházzon rá.

(UC téma nem tudom van-e. Asszem nincs (nyitását nem érzem annyira indokoltnak, bár arról is sokat lehetne beszélni), így itt megjegyezném, hogy az UC 4 trailerjében az nagy csalódás volt, hogy Nathan-t annyira megváltoztatták.. Oké, hogy öregszik, de nem lesz totál más arcszerkezete... Na mindegy.)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 13. 13:51

Ja, én is észrevettem, hogy másabb az arca. De biztos csak azért mert mostmár sokkal jobba grafika, emberiesebben néznek ki a karakterek is :) ezért már Nate arca is sokkal élethűbb. Habár nem tudom akkor Sully miért nem néz ki másképp de a lényeg, hogy ez a legnagyobb cím amit várok az évben, s annál izgatottabban fogom berakni a CD-t a Ps-be, minél közelebb kerülünk a megjelenéshez :roll:
Azthiszem van UC topik is.

Szerk: Igen, van. Uncharted trilógia néven, s micsoda véletlen, pont te hoztad létre Luszie. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 01. 13. 19:37

Tényleg? Pedig direkt visszanéztem, és nem találtam. Ilyen ez az öregedés.... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 05. 14. 10:38

The Last of US Survivoron kivíve és minden gyűjtenivaló felszedve! :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 05. 14. 11:25

Gratulálok! Remélem, meg fogod majd szerezni a platinát is! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 16. 12:05

Gonzales írta:The Last of US Survivoron kivíve és minden gyűjtenivaló felszedve! :)
Gratulálok! Nekem még a legkönnyebb nehézségi szint is épp elég nehéz volt, sok problémát okozott, de azért én is végigszenvedtem a sztorit. :D A gyűjtenivalókat már nem tudtam összeszedni, mert többnyire jobban el voltam foglalva azzal, hogy ne gyilkoljanak le az emberek meg a fertőzöttek. :D :P :lol:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 05. 16. 13:49

Jajj ne is mond! Csomó olyan rész van, hogy pl egy hülye kis papirdarabot egy csomó fertőzött védi. :lol: vagy van egy olyan Firefly Pendant ami egy Bloater nyakán lóg.. :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése