The last of US

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 21. 18:06

Gonzales írta:Jajj ne is mond! Csomó olyan rész van, hogy pl egy hülye kis papirdarabot egy csomó fertőzött védi. :lol: vagy van egy olyan Firefly Pendant ami egy Bloater nyakán lóg.. :P
Az fincsi! Azokat a dögöket én is rohadtul utáltam. Bár őszintén szólva a firefly katonái is épp elégszer húzták fel az agyamat ahhoz, hogy kimondjam: akármilyen istenkirály játék is ez a Last of Us, én még egyszer az életben tuti nem fogok végigszenvedni rajta! :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 04. 08:42

Mèg hàtra van a Survivor+-os vègigjàtszàs (Pitsburgh-nàl tartok :P), 2 multis trófea meg a fejlesszük fel az összes fegyvert maxra tròfea éééssss... BAMM PLATINA :cool:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 05. 13:10

Gonzales írta:Mèg hàtra van a Survivor+-os vègigjàtszàs (Pitsburgh-nàl tartok :P), 2 multis trófea meg a fejlesszük fel az összes fegyvert maxra tròfea éééssss... BAMM PLATINA :cool:
Elég kemény vagy. :D Én erre biztos nem lennék képes. XD Én nem vagyok akkora elvetemült fanatikus, hogy ennyit szenvedjek bármilyen platináért. :D :P
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 05. 13:23

Imàdom a Last of us-t.. :D De ez a Survivor+-os végigjàtszàs kicsit (nagyon) nehéz. Valamièrt a sima Survivor könnyebb volt. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 12. 03. 20:57

Heart attack @_@
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 04. 13:01

Libabőrös lettem. Hát, az év játéka lesz, eléggé azt érzem... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 05. 16:08

Igen, szerintem is az lesz. A Naughty Dog alaposan elkapta a fonalat. Az Uncharted 4 messze a legjobb játék, amivel idén dolgom volt, szinte mindenki más is ezen a véleményen van, úgyhogy elég nagy eséllyel megszerzik az idei Game of The Year címet is, és ha a Last of Us 2 is legalább olyan jó lesz, mint az elődje - és ha az RDR-t várhatóan elbassza a Rockstar a Red Dead Online-nal az ígérgetéseik ellenére - , akkor simán meglesz jövőre is a rangos cím. Egyre jobban várom, hogy elvigyem az Xboxomat a picsába és becseréljem egy PS4-re. Remélhetőleg a héten jön a lóvé és meg tudok szabadulni végre a régitől. :roll:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 06. 07:11

Megnéztem a videót, és kedvem támadt újra feleveníteni a történéseket.

Alapból sem tudtam minden egyes megtörtént pillanatról, mert nem én vittem végig 100%-ban. Ha esetleg van kedvetek újranézni az első rész story-ját ami megjegyzem, sokkal jobb mint sok mai film.
Akkor tessék:

Nem engedi youtube-os linkként benyomni, úgyhogy sorry, csak így nyersen kapjátok meg.

http://www.youtube.com/watch?v=nGQM0yzg2Jk&t=7211s
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2016. 12. 07. 08:22-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 12. 06. 08:14

Én igazából szoktam Streamelni (oké, eddig 1x volt, de még tervezek.) Last of us-t. :D
Klikk---> https://youtu.be/HKms-Wxy6J8

A Tlou 2 miatt nagyon megjött a kedvem a Last of us-hoz. :lol:
Meg is szerzem a maradék 4 trófeát a platinához. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 12. 06. 18:05

Nagyon durva lesz az új Last of Us. Már nagyon várom. :D :lol: :cool: Egyébként tök durva, hogy szombaton elkezdtem játszani az Uncharted 3-mal PS3-on, és azon gondolkodtam, hogy vajon mikor fog jönni folytatás a Last of Ushoz, erre pont azon a napon be is mutatták a trailert. :D December 3-án kezdtem el játszani elsőnek az Uncharted 3-mal, és pont azon a napon mutatták be a Last of Us 2-t. Micsoda véletlen! :P
Mellesleg alig várom, hogy kiplatinázhassam az Uncharted 3-at. Eddig az első és a második részét platináztam ki, és most a harmadik van a soron. Utána természetesen a 4-et fogom, mert a 4 megvan PS4-en, de addig még nem játszom vele, amíg nincs kiplatinázva a 3. Nagy a kísértés. :$
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 07. 16:44

El is hiszem. Mivel én nem vagyok trófea/achievement b*zi - bocsi a kifejezésért - ezért engem az ilyesféle dolgok sohasem korlátoztak. :D Akkor nyúlok a játékhoz, amikor épp kedvem és időm van. De azért sok sikert, hogy mihamarabb kiplatinázd a 3-mat, mert a 4 biztosan nagyon fog tetszeni. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 12. 07. 17:18

Ja, biztosan tetszeni fog a 4. Amúgy a 3-at is nagyon élvezem, mert még nem játszottam végig egyszer sem. Tökre új a játék, és ezt nagyon élvezem. Igazi vérfrissítő az unalmas GTA V után. :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 07. 19:09

Nekem most nincs konzolom, de ha minden igaz, akkor vagy a héten, vagy a jövő héten megyek PS4-et venni és az UC4-et fogom venni mellé, vagyis azzal együtt veszem meg gépcsomagban. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 12. 07. 22:19

NikitaDragovich írta:Ja, biztosan tetszeni fog a 4. Amúgy a 3-at is nagyon élvezem, mert még nem játszottam végig egyszer sem. Tökre új a játék, és ezt nagyon élvezem. Igazi vérfrissítő az unalmas GTA V után. :D
Nem rossz a 3. rész sem, de nekem az első kettő jobban tetszik. A 3 néha már túl sok. Mármint arra gondolok, hogy túl sok katasztrófa történik, meg mész fel valahova és rádzuhan valami, úgyhogy megint vissza zuhansz. Meg megfosz valamit és leszakad. Az ilyenekből túl sok van. Engem már kicsit idegesített a végére.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: The last of US

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 12. 08. 06:29

Rockstar, a négyesben sem felejtették ki ezeket, sőt. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése