Gran Turismo széria

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 28. 21:13

Szerintem itt is lesz. Elsőre talán azt mondaná az ember, hogy egy autós játéknál úgy sem számít, pedig igen, mert minden autóhoz van részletes leírás, amiből sok érdekes infót lehet megtudni. Meg az autóbeállításoknál sem jön rosszul.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 29. 15:12

Igen, tényleg hasznos, ha van felirat. Az Xboxon Forzákban én is mindig nagyon szerettem, hogy magyar felirat volt hozzá. Mondjuk egy-két dolgot kissé furán fordítottak le, de ennek ellenére is tetszett. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 30. 16:27

Na, rákérdeztem erre a bétás dologra, és nem úgy van az, hogy egyszer csak gondolsz egyet és letöltöd. Elő kell regisztrálni, amit már most meg tehetsz a GT magyar oldalán, és csak így kaphatsz kódot. Sokan holnapra várják, mert amerikában akkor jár le a két hét. http://www.gran-turismo.com/hu/news/00_5876374.html
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 30. 18:27

Azt én is tudtam, hogy closed beta, tehát zárt bétáról van szó, ami ugye azt jelenti, hogy előre kell regisztrálni. :) De köszi, a linknek most hasznát is veszem, mert gyorsan beregisztrálok rá. ;) Remélem, tényleg logikusan gondolkodnak majd, és ennek megfelelően holnap elérhető lesz a béta. :) No, meg persze abban is bízom, hogy kapok majd bétakulcsot, mert ha nem, akkor sajnos cseszhetem. :(

Szerk.: Itt hol lehet regisztrálni? Mert nem találom. :insecure:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 30. 20:44

Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 31. 12:20

Köszi, közben mégis megtaláltam még tegnap, csak itt elfelejtettem neked jelezni. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 13. 10:34

UPDATE:

Bocsi a dupla HSZ-ért, de a link amit Rockstar69 kolléga megadott, nem helyes. Az még csak az amerikai bétatesztre vonatkozik. Tegnap haverom megtalálta a ténylegesen az európai bétára vonatkozó oldalt, amelyen én már ki is töltöttem pár perce a jelentkezési lapot. Akit esetleg érdekel a játék bétája - és van PS4-e - annak belinkelem a ténylegesen jelentkezésre használható oldalt, amin el lehet érni és ki is lehet tölteni a jelentkezési lapot!

http://www.gran-turismo.com/us/news/00_4079128.html
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 04. 13. 15:17

Igen, én is észrevettem, hogy a múltkori link rossz volt. Köszi, hogy küldtél egy újat.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 13. 15:24

Nincs mit. :) Remélem, hogy kapok majd béta kulcsot. :D Vagy ma, de legkésőbb holnap kapnom kéne egyet, mert ugye a belinkelt oldalon az is fel van tüntetve (vagy lehet, hogy nincs, de már lényegtelen), hogy a béta szombaton kezdetét veszi, szóval ha ma vagy holnap nem kapok kulcsot, akkor nem fogom tudni kipróbálni. :(
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 04. 13. 20:51

Bocs, nem tudtam, én nem vagyok benne. Néhányan már kaptak egyébként magyar accountra is kódot. De ha ti esetleg nem kapnátok, szerintem arról is küldenek valami értesítést.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 14. 15:04

Nekem még nem jött értesítés. Pedig kétszer is átnéztem a jelentkezési űrlap kitöltésénél, hogy mindent jól csináltam-e, nem rontottam-e el az email címemet vagy mást, de minden rendben volt. A végén kiírta, hogy sikeresen elküldtem a jelentkezést és majd szólnak, ha van valami (küldik a kódot ha szerencsém volt, meg ilyesmi). Mivel holnap már béta, így ha ma nem kapok semmi értesítést emailben vagy a PS-en, akkor nem tudom, hogy mit csinálhattam rosszul.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 04. 14. 15:53

Én sem kaptam eddig értesítést. Én is többször átnéztem, hogy mindent jól csináltam-e, de semmi. :(
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 04. 15. 11:37

Akkor már nem is valószínű, hogy kapsz. Na ezért utálom én személy szerint a zárt bétákat. Teljesen lutri, hogy kapsz-e kulcsot vagy sem. A jelentkezésedet egy adatbázisba felveszik, amelyben teljesen véletlenszerűen egy algoritmus kiválasztja azokat a játékosokat, akiknek épp szerencséjük volt. A nagy többség meg kimarad. -.- Egyébként nem értem, hogy ez miért jó a Sonynak vagy akármelyik más fejlesztő/kiadó cégnek. A bétáknak elvileg az lenne a lényege, hogy a játék aranylemezre írása, vagyis véglegesítése előtt a játékosok segítségével kiszűrjék az összes esetlegesen fennálló hibát. Ez a nyílt bétáknál be is jön, mert azokkal akárki játszhat és sokkal többen küldenek visszajelzést, a zárt bétákkal viszont csak a meghívottak játszhatnak, ergo kevesebb visszajelzést (segítséget) kapnak a fejlesztők a játék véglegesítése előtt. Szóval tényleg nem értem, mire jó ez. De mindegy, leszarom már. Így jártunk, majd talán megveszem a teljes játékot, ha lemegy majd az ára. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 06. 17. 20:56

Nagyon komoly lesz a Photo Mode.



A Forzának van mit behozni (laza 7 évet).

Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Gran Turismo széria

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 06. 18. 15:29

Rockstar69: Ja, tényleg nagyon fasza a Photo mode. Az eddigi GT-kben ennyire nem volt menő. Be kell látni, hogy ezidáig a Forza AutoVista módja mindig lenyomta a GT játékok Photo modeját, de ezen a videón tökéletesen látszik, hogy ez már a múlt, és a GT Sport Photo modeja nemhogy felnőtt a Forza AutoVistájához, de túl is lépett azon. Azt hiszem, jókor váltottam konzolt. :) :D

Az esőeffekt egyértelműen gyönyörű. Bár az már régebben is szebb volt, mint a Forzában. Sőt, a Forzánál az Xbox360-as érában és előtte nem is volt kidolgozott eső, csak az Xbox One megjelenése óta bírtak egy valamirevaló esőeffektet implementálni a játékba. Amelyen viszont tisztán látszik, hogy a GT Sport esőeffektjének a közelébe sem ér.

Nagyon tisztelem és szeretem a Forza sorozatot, sokat játszottam vele amíg Xboxos voltam, továbbá a Horizon részek nyílt világát és hangulatát továbbra is hiányolom egy PS4 exkluzív autósjátékból, az viszont kezd egyre egyértelműbbé válni, hogy a "kötött pályás" szimulátor kategóriában a GT Sport könnyen helyben hagyta az új Forzát. Nem tudom, mikor fogok beruházni a GT Sport-ra, de mindenképpen meg fogom venni. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése