Fifa sorozat

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 10. 15. 17:09

ide leirhatjátok élményeiteket a Fifa sorozatról :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 10. 15. 17:20

Na most már van FIFA topic is. Nos, a rövid véleményem erről a játékról, hogy nem igazán szeretek játszani vele, csak ha van haver, akivel lehet játszani, úgy eléggé fun, de alapból nem. Egyébként az évenkénti megjelenés teljesen elrontja ezt a játékot. A 8, 9. résztől kezdve szinte teljesen mindegy, hogy melyik van meg az embernek idáig, mert mindegyik egy kaptafa. És itt természetesen nem azzal van a bajom, hogy nem csinálnak belőle Galactic Footballt mindenféle speciális képességgel, de hogy 15ezer forintos áron adnak ki minden évben egy új részt, ami ugyanolyan, mint az elődje (grafikai, fizikai motorban sincs semmi fejlődés), az már kicsit pofátlanság az EA-től. És az a legszomorúbb, hogy a nulla fejlesztés ellenére is statisztikailag sikeresebb ez a játéksorozat, mint a nagy gonddal-bajjal, több éven keresztül odafigyeléssel elkészített GTAV. Na de mindegy, mint mondtam, alapjában véve ha a haverokkal akarsz leülni egy hideg sör mellett kockulni egyet, arra nagyon is alkalmas, szinte már tökéletes ez a játék (feltéve, ha a haverok is szeretik a focit), de egyénileg elég hamar meg lehet unni, főleg annak tudatában, hogy ezt a játékot nulla fejlesztéssel, gyakorlatilag fél év alatt hányják össze és még így is hihetetlenül magas, az elődökhöz viszonyított minimális fejlesztéseket figyelembe véve pofátlanul drága áron adják ki évről évre a fejlesztők.
A sorozat "mellékágáról", a Street-ről is szinte ugyanez a véleményem, bár ott a trükkökkel el lehet szórakozni, de az is inkább a régebbi részekben volt látványos, az új FIFA Street ugyanazt a grafikai és cselezési rendszert kapta, mint a "nagy testvérei", a lehetetlen és látványos trükkök nagyrészt eltűntek, így pedig még inkább értelmét vesztette a játék.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2013. 10. 15. 17:34

énis ugy vagyok vele: HAVEROKKAL JOBB :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 03. 22. 19:03

Nos én véleményem:A FIFA-ban mindent szeretek csak 1 valamit nem.Az Ultimate Team-et.Egyszerűen fizessek zsetonokat szerződésért meg minden ilyen hülyeségért.Felesleg.Minek ilyenek?Az idényekben meg karrierben ingyen megvan.Hát kösz EA komolyan mondom hogy a legjobb cég a R* mert nekik nincs olyan játék amiben a Single Player szar lenne.Erről ennyit nem értem akkor hogy miért az EA meg az Ubisoft a "legjobb" játék cégek. :@ :@ :@ Én szerintem meg a R*.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 03. 29. 08:05

Niko Bellic1300 írta:Nos én véleményem:A FIFA-ban mindent szeretek csak 1 valamit nem.Az Ultimate Team-et.Egyszerűen fizessek zsetonokat szerződésért meg minden ilyen hülyeségért.Felesleg.Minek ilyenek?Az idényekben meg karrierben ingyen megvan.Hát kösz EA komolyan mondom hogy a legjobb cég a R* mert nekik nincs olyan játék amiben a Single Player szar lenne.Erről ennyit nem értem akkor hogy miért az EA meg az Ubisoft a "legjobb" játék cégek. :@ :@ :@ Én szerintem meg a R*.
Azért mert te képtelen vagy felfogni az Ultimate Team lényegét, azért ne szarozd már le. Elárulom, hogy sokan pl. csak is kizárólag az UT-vel játszanak FIFA-ban.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 03. 29. 09:14

jólvan asd14asd nem kell mindenkit leszólni, nem tetszik az ultimate team? nem tetszik az ultimate team...
KÉSZ nem kell vitát csapni....
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 03. 29. 10:04

asd14asd írta:
Niko Bellic1300 írta:Nos én véleményem:A FIFA-ban mindent szeretek csak 1 valamit nem.Az Ultimate Team-et.Egyszerűen fizessek zsetonokat szerződésért meg minden ilyen hülyeségért.Felesleg.Minek ilyenek?Az idényekben meg karrierben ingyen megvan.Hát kösz EA komolyan mondom hogy a legjobb cég a R* mert nekik nincs olyan játék amiben a Single Player szar lenne.Erről ennyit nem értem akkor hogy miért az EA meg az Ubisoft a "legjobb" játék cégek. :@ :@ :@ Én szerintem meg a R*.
Azért mert te képtelen vagy felfogni az Ultimate Team lényegét, azért ne szarozd már le. Elárulom, hogy sokan pl. csak is kizárólag az UT-vel játszanak FIFA-ban.
1.Attól hogy nem tetszik azért szerinted nem játszok vele? :@
2.Már össz achievement megvan a FIFA 14-ben.
3.Legyen igaza Franklin465-nek és ne vitázzunk csak azért még ezt leírtam
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 03. 29. 10:39

Nekem nem tetszik ez a sorozat. Nem is szeretem az ilyen típusú játékokat, de a régiek jobbak voltak, mint a '13 vagy a '14.
Guess who's back!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 03. 29. 10:56

Nekem egyértelműen a kedvenc a FIFA '99 volt! :D
Well look who's back

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 03. 29. 15:00

Ugye, hogy az újak nem olyan jók? Végre valaki, aki egyetért velem.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 03. 29. 15:05

nekem még a 13 elmegy de a 14?? pfúú...
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 03. 29. 16:39

Nekem az egyik kedvencem a FIFA 2003 de azért jó volt hogy ha a kapusunk megfogja a gólvonalnál a labdát akkor öngól mert a kapus kirúgás előtt mindig hátralép 1-et :lol: :lol: :lol:
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 03. 29. 22:33

Niko Bellic1300 írta:2.Már össz achievement megvan a FIFA 14-ben.
Komolyan mondod? Mennyit játszottál te vele? Ha tényleg meg van mind, akkor viszont grat.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 03. 29. 23:02

asd14asd írta:
Niko Bellic1300 írta:2.Már össz achievement megvan a FIFA 14-ben.
Komolyan mondod? Mennyit játszottál te vele? Ha tényleg meg van mind, akkor viszont grat.
Minden nap játszok vele mert én szeretem a játékot.
Lehet egy kicsit félreérthető volt mikor azt mondtam hogy az Ultimate Team szar.Egyszerűen felbabfőzelékel mikor van nekem egy nagyon jó csapatom erre meg jön egy senkiházi és mákkal megver akkor felidegeskedek.Valójában szeretem az UT-t csak fel idegesít néha a FIFA hülyeségei.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 04. 06. 11:38

Hellósztok.
Mindenki hallott a EA SPORTS 2014 FIFA WORLD CUP BRAZIL nevű játékról?Ki fogja megvenni?Mert én igen.Ha majd akartok elem FIFA játszani akkor jelöljetek be.

Xbox Live:Niko Bellic1300
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Válasz küldése