Fifa sorozat

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
asd14asd
Puding
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2011. 07. 06. 11:37
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: asd14asd » 2014. 04. 06. 11:44

Én biztos, hogy nem veszem meg, mert egy rohadt nagy lehúzás. A 2012-es EB-t DLC formájában beletudták építeni a FIFA 12 -be, de ezt nem... Meg mennyibe fog kerülni? Mert 2 hét és megjelenik, de árat sehol sem írnak.

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 04. 06. 11:54

??????????

Nem látod ez ezerrel jobb lesz mint maga a FIFA 14 mert itt milyen jól kivannak dolgozva a menedzserek meg a szurkolók és a játék menetben semmi sincs túltúlozva mint a FIFA 14-ben a fejes.Itt ezzel sokkal jobb lesz játszani meg hogy fogsz ebben örülni hogy megnyered a VB-t ami nekem minden álmom lenne.
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 06. 22. 19:12

Nem tudom van-e még olyan veterán, aki a FIFA 08-at tolja, de éppen menedzser módban játszottam, és a helyi újság a következő címmel jelent meg: MEGLEPŐ LÉPÉS! Kaká Roma játékos lett!
Nem vagyok rasszista, de ezen nagyot röhögtem.

Ui.: A FIFA '99 is megvan, csak nincs feltelepítve. :D
Well look who's back

Avatar
Zsul
CJ zoknija
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. 12. 04. 19:17
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Zsul » 2014. 12. 11. 01:44

FIFA 09-el játszom mind a mai napig, de eddig ilyen hibával még nem találkoztam:
Természetesen mind a 18 kreálható játékosomra létrehoztam valakit (Holger Badstuber, Neymar, Keylor Navas, Götze, Megyeri, Varga, Szalai, stb.): van köztük új mezzel és persze, eredeti játékbeli mezzel rendelkező. A menüben ugye mutatja a játékosokat. Amióta megcsináltam Kaylor Navas-t, a Real Madrid kapusát hibásan mutat egy-két eredeti FIFA 09 mezt a menüben. Miért?! Arra gondoltam h talán az új kapus mez szerepeltetése... de nem....
Egyenlőre nem jöttem rá, kéne a segítség! Ha csak hibásan mutatná a mezt a menüben, nem érdekelne, de volt már h a menüben "szabálytalan műveletet hajtott végre, ezért leállt"-ot hajtott végre. Ezért is lenne fontos....
Azért írtam mindezt le, mert hátha tud valaki segíteni.:)
Köszi

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 12. 11. 22:57

Én a fifa 12-vel szoktam játszani, az a rész a legjobb. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Zsul
CJ zoknija
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2013. 12. 04. 19:17
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Zsul » 2014. 12. 11. 23:10

Kinek mi jön be... van saját varázsa ezeknek az új részeknek is elismerem, de én a FIFA 09 ritmusát és sokféleségét nagyon szeretem. Legjobban úgy lehetne megmutatni ha játszatnék előtted. :D És az sem utolsó szempont, hogy van lehetőség "ini" fájl használatával a valódi 45 percre, míg FIFA 11-től kezdve nem tudok semmilyen modról meg semmiről sem, ami valóssá tehetné az idő múlását. Persze ha te tudsz valamit, örömmel veszem, ha megosztanád velem...:) Addig is élvezettel dédelgetem a FIFA 09-et... magam rendezgetem a játékosokat a valóság szerint, ill. 16 játékos kilétéről én döntők....(Create Players)
Erről jut eszembe: Megoldódni látszik a probléma, amit leírtam: nem lehet kikerülni sajnos. Megfigyeléseim szerint, ha a játékosok sora egy kiegészítő mezes játékossal kezdődik, vagy egy olyan mezzel, ahol a felirat hátul a szám alatt van, a többinél meg nem, akkor az összes eredeti mezzel rendelkező, vagy nevét szám felett hordó játékos hibásan fog megjelenni, s ilyenkor fennáll őket nézegetve a lefagyás veszélye is. A sort pedig a játékos nevek ABC sorrendje állítja fel. Elképesztő, hogy egy ilyen hiba milyen sokáig nem jött ki... legalább 4 éve vannak "csinált" játékosaim, de most jött ki ez először... kár az ilyen hibákért.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 12. 23. 18:20

Én nem annyira szeretem a fifát, de egy résszel rengeteget játszottam és az a rész a 07. Iszonyúan élveztem a játékot. Saját csapatom meghódította a virtuális pályákat.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 12. 23. 18:46

Nekem a 08 és a 09 jött be leginkább, a többi már mind egy kaptafa. A 07 is megvolt, annak talán az irányítása nem tetszett.
Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 18. 12:27

Nekem is a 08 volt a kedvencem. Bár, azt is elég hamar meguntam. Kb 4-5 szezont vittem végig, de ott is sok meccset eltekertem.

Aztán még játszottam a PES valamelyik részével. Ott a légy profi mód nagyon király. De azt is kb egy hónapon belül meguntam. Nem tudom, hogy nem unják meg ezeket a játékokat a gyerekek.. Mindegyik echte ugyanaz...
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 19. 16:54

Az a baj (vagy nem baj, inkább tény), hogy nagyon sokan imádják a sportokat, különösen a focit. Ezért értelemszerűen szeretnek játszani a focis témájú videojátékokkal is, ez esetben a PES-sel meg a FIFA-val. És mivel a foci világa folyamatosan változik (értsd: folyamatosan átigazolások vannak, minden évben más egy klub összetétele, minimális mértékben változik a mezszín, a szponzorok meg minden egyéb "apróság"), ezért vannak olyan elvetemült futballrajongók, akik évről évre beruháznak az éppen aktuális felállást (kereteket, mezeket, szponzorokat) tartalmazó FIFA/PES epizódokra, hiába épülnek egy kaptafára. Egy igazi, nagyon beteg futballfannak évente annyi változtatás bőségesen elég, hogy egy pár játékos másik csapatban játszik... ezt én sem értem igazán, de ez így van. Ráadásul a FIFA-ban (PES-sel nem sűrűn játszottam eddig csak demókkal úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni) a két éves epizódoknak mindig lecsapják a multiját, hogy már csak az újabbakban lehessen online játszani. Szóval ki van ez találva, de én sem értem igazán, hogy ezt a sok túlzottan elvakult futballrajongó miért nem veszi észre és miért kezelik minden évben az újabb FIFA-t, PES-t úgy, mintha egy zsírúj, hatalmas újításokkal telepakolt játék lenne.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 19. 18:07

Nyilván, ezeket tudtam/tudom... Ettől függetlenül nehéz megérteni a dolgot.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 20. 15:11

Persze, ez érthető. Számomra sem könnyű annak ellenére, hogy én futballrajongónak, vagy legalábbis futballszerető embernek vallom magam. De hát ez van. Aki fanatikus, az úgyis vak marad és évről évre megvásárolja az újabb részeket, aki meg tisztán átlátja ezt az egész dolgot, az meg úgyis vesz egy részt és elvan vele hosszú évekig. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 20. 16:56

dani.szentgali írta:aki meg tisztán átlátja ezt az egész dolgot, az meg úgyis vesz egy részt és elvan vele hosszú évekig. :)
Letölti a jó öreg ....-ról. * :P
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 12. 20. 19:12

Luszie írta:
dani.szentgali írta:aki meg tisztán átlátja ezt az egész dolgot, az meg úgyis vesz egy részt és elvan vele hosszú évekig. :)
Letölti a jó öreg ....-ról. * :P
Jah, vagy "egyéb" módon szerzi be. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
domikax1
Puding
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2014. 07. 03. 08:47
Tartózkodási hely: somogy

Re: Fifa sorozat

Hozzászólás Szerző: domikax1 » 2017. 01. 01. 19:34

Mit gondoltok a FIFA 17 ben erröl a Journey jätekmodrol? jol äll a fifänak ez a telltales-es megközelites?
Nee bassz lovat a garázsbann!!!!

Válasz küldése