All Points Bulletin

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
Shotgun
Szakértő
Hozzászólások: 280
Csatlakozott: 2010. 03. 05. 18:23
Tartózkodási hely: Budapest, Magyarország
Kapcsolat:

All Points Bulletin

Hozzászólás Szerző: Shotgun » 2014. 02. 05. 11:21

Valószínűleg sokatok hallott már a Grand Theft Auto atyja által indított MMOTPS-ről, az All-Points Bulletinről (röviden APB).

Szeretnék érdeklődni, hogy van-e közületek olyan, aki folyamatosan játszik vele, és hogy aki ismeri, annak mi a véleménye a játékkal kapcsolatban?

Aki nem ismeri, annak röviden felvázolom, mi a lényeg:

Az APB egy olyan MMOTPS játék, ami mechanizmusát tekintve igencsak hajaz a Grand Theft Auto sorozat tagjaira, viszont mivel nem rendelkezik offline kampánnyal, mégis valahogy teljesen más.

Két fő csoport van a játékban, a bűnözők és a bűnüldözők, akik egymást kell akadályozzák a fejlődésben, illetve küldetések végrehajtásában.

A játék maga free-to-play, de lehetőség nyílik fizetős tartalmak megvásárlására, tehát elérhető mikrotranzakció is.

Az egyetlen hátránya talán az, hogy igencsak gépigényes...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: All Points Bulletin

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 02. 05. 11:53

Hát kövezzetek meg, de én most hallok először erről a játékról! :P Belenéztem a belinkelt videókba, bár én inkább a Saints Row 2-őt láttam benne, mint egy GTA-t. Persze a GTA is benne van lévén, hogy a SR is hasonlít a GTA-ra, de én akkor is inkább az SR-t látom benne. Az alapkoncepció mindenesetre valóban GTA.

Hát, nem is tudom... nem vagyok egy nagy MMORPG-MMOTPS fan. Úgy vagyok vele, hogy az ilyen játékok túl sok időt vesznek el az ember életéből. Persze nyilván megvan ennek a műfajnak is a maga varázsa, de én nem vagyok az a fajta, aki minden nap, reggeltől estig ráér lógni egy MMO-n, hogy fejlődjön a csapata kedvéért. Aztán meg egy nap kihagyás után már ki is közösít a csapatod azzal a szöveggel, hogy "nem fejlődsz elég gyorsan" meg minden... pont, mint mondjuk a Klánháborúban (tudom, hogy az nem egészen egy MMO, de az is egy elég időrabló Online játék). A másik meg az, hogy ha esetleg lenne annyi időm, hogy belekezdjek egy MMO-ba, egy ilyen gépigényű játék nem menne el a GTA Vice City és San Andreas lejátszására is alkalmatlan notebookomon.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: All Points Bulletin

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 02. 05. 12:21

Én szerettem volna nekikezdeni a játéknak, de a már említett magas gépigény miatt letettem róla.

Egyébként én szeretem az MMORPG-ket, és ha nem akarom, akkor nem veszi el az egész napom. :) Sőt, van hogy napokig be sem jelentkezek.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: All Points Bulletin

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 02. 05. 16:12

Soha életemben nem hallottam róla. Ettől függetlenül egész jól néz ki, de sajna nem érdekel egyenlőre. Nem voltam soha az a nagyszabású csapatjátékos.
Guess who's back!

Válasz küldése