Skyrim - The Elder Scrolls V

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 12. 19. 23:12

Mindegy nekem már lopottnak írja. Gondolom nem lehet már mit tenni, hogy ne legyen az.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 12. 20. 14:06

Add el a Thieves Guild valamelyik összekötőjénél ("fence") úgy, hogy mondjuk a lehető legnagyobb árat kapj érte (amulettek, amik miatt jobb árat kapsz, speech skill) - ha sok pénzed van ez nem szempont - aztán vásárold vissza. Ők lopottként is megveszik, de neked már tisztán adják el.
Guess who's back!

Avatar
Wanderer
CJ zoknija
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2013. 10. 27. 19:24

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Wanderer » 2014. 12. 20. 14:53

Erre én is gondoltam, és éltem is ezzel a lehetőséggel, de amikor visszavásároltam ugyanúgy lopottnak írta. Mondjuk én egy sima árusnak adtam el, amikor már fel volt fejlesztve a speechnek az része amikor is az árusok a lopott cuccokat is megveszik.
Na de kipróbálom azt amit te is mondtál.
HÉ SZALADIN! ÚGY TUDTAM TE DAMASZKUSZBAN MEGHALTÁL.. AKKOR MIT KERESEL ITT NÁLAM? NA MENJ CSAK HAZA!

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 12. 30. 20:12

Na, én is bevetettem magamat a Skyrim világába. Egyenlőre nagyon tetszik a játék. Kis érdekesség, hogy nekem nincs atomerőművem, ezért kicsit laggol, de ha jobban szemügyre veszem, a barlangokban meg ilyesmikben mégjobban. Kicsit fura, hogy nyilt terepem kevesebb a lagg, mint egy zárt helyen. Na mindegy. A játéktér hatalmas, a quest-ek f*szák, a harcrendszer annyira nem tetszik, de hál'isten nem kell sokat csapkodni. Karakteremről valószínűleg holnap feltöltök egy képet. :)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2015. 02. 03. 18:42

Wanderer írta:Erre én is gondoltam, és éltem is ezzel a lehetőséggel, de amikor visszavásároltam ugyanúgy lopottnak írta. Mondjuk én egy sima árusnak adtam el, amikor már fel volt fejlesztve a speechnek az része amikor is az árusok a lopott cuccokat is megveszik.
Na de kipróbálom azt amit te is mondtál.
Nem tudom, számít e még, de még van egy dolog amit megpróbálhatsz. Dobd el a cuccot egy városban, és ha valaki visszaadja ha jól tudom nem lopottnak írja
It's time for the Lance Vance Dance!

Avatar
domikax1
Puding
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2014. 07. 03. 08:47
Tartózkodási hely: somogy

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: domikax1 » 2015. 04. 30. 13:58

az normális ha a 28 as körüli szinten vámpirrá változok? :S
Nee bassz lovat a garázsbann!!!!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 04. 30. 20:21

Nem. "Megharapott" téged egy vámpír. Ha három napon belül vagy még, akkor egy betegség elleni potion vagy valamelyik isten oltárjának a használata meggyógyít, ha nem, akkor el kell menned Morthalba, az ottani varázsló tud meggyógyítani egy bonyolult küldetéssorral.
Guess who's back!

Avatar
domikax1
Puding
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2014. 07. 03. 08:47
Tartózkodási hely: somogy

Re: Skyrim - The Elder Scrolls V

Hozzászólás Szerző: domikax1 » 2015. 05. 03. 12:29

köszönöm szépen a segítséget :)
Nee bassz lovat a garázsbann!!!!

Válasz küldése