Hearthstone

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
JellemesMartin
CJ zoknija
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 07:34

Hearthstone

Hozzászólás Szerző: JellemesMartin » 2014. 06. 22. 16:22

Már egész régóta elérhető a Blizzard legújabb free-to-play virtuális kártyajátéka, és engem nagyon megfogott. Mindenki próbálja ki aki teheti.

Az egyetlen dolog amit hiányolok belőle az egy csere-rendszer. Sok kártya van, amit elcserélnék a barátaimmal.
Remélem meghallgatják imáimat.

És akkor itt lehet élménybeszámolókat írni a meccsekről, paklinyitásokról, tanácsokat adni, stb...
80's FOREVER!
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy
galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat,
rász*rik a táblára, aztán boldogan ugrál,
hogy ő nyert.

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Hearthstone

Hozzászólás Szerző: brenor » 2014. 07. 03. 10:50

Elég jó játék! Külön öröm, hogy semmit se kell fizetni érte. Egy hibája van, hogy feltud néha húzni pláne az aréna, ahol nem tetszik ez a zsákba macska rendszer.
Te melyik kaszttal játszol legtöbbet?

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Hearthstone

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 07. 03. 14:21

Nagyon szórakoztató kis játéknak tartom,ráadásul a Warcraft csodás világában. :D
Én a druidát és a huntert szeretem a legjobban.

Avatar
JellemesMartin
CJ zoknija
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 07:34

Re: Hearthstone

Hozzászólás Szerző: JellemesMartin » 2014. 07. 05. 11:54

Én csak warriorral és druidával nem mentem sokat. Főleg azért, mert 8 sűrűn használt paklim van, és mindig tartok egy üres helyet a küldetések miatt. Valamint warrior ellen még csak egyszer kaptam ki, pedig elég sokat játszok ellenük, az is csak azért volt mert nem volt kör hogy ne pakolt volna ki epic és legendary kártyákat.

Hunterral megyek ranked meccseket, azt érzem a legerősebb paklimnak. Szerencsére elég hamar megkaptam a Molten Giantotot és az 5/2-es Gladiator's Longbow-ot, és ehhez később társult Gruul barátunk is és ezzel a hármassal nem igazán tudnak mit kezdeni, ha mégis, már az összes erős lapuk elfogy és a bestiák végzik ki őket.

Azóta már nincs akkora szerencsém a lapcsomagokkal, tegnap jött meg a negyedik Ice Barrier és a harmadik Southsea Deckhand.
Már csak pár kalóz kell és tervbe lesz a kalózpakli is.
80's FOREVER!
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy
galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat,
rász*rik a táblára, aztán boldogan ugrál,
hogy ő nyert.

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Hearthstone

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 07. 29. 18:52

Ugyebár elkezdődött múlthéten a Naxxramas-os singleplayer kampány,és arra lennék kíváncsi hogy nektek sikerült-e heroic-on? Nekem egyelőre csak normálon,de szerintem a heroic Maexxna is menni fog.

Avatar
JellemesMartin
CJ zoknija
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 07:34

Re: Hearthstone

Hozzászólás Szerző: JellemesMartin » 2014. 07. 30. 16:20

Nem nehezek, csak külön paklit kell készíteni.Habár heroic módban Maexxna ellen kicsit jobban kell trükközni, valójában a legnagyobb kihívást a 45 életerő jelenti.
80's FOREVER!
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy
galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat,
rász*rik a táblára, aztán boldogan ugrál,
hogy ő nyert.

Avatar
GTAfan
Besúgó
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2011. 07. 16. 07:13
Tartózkodási hely: Malibu Club

Re: Hearthstone

Hozzászólás Szerző: GTAfan » 2014. 07. 30. 17:48

Igaz,s ráadásul Loatheb-nek a Plague quarter-ben( heroic módban) 99 életereje van. :D Mondjuk annak is megvan az oka,ugye az a spóra kártya jól felbuffolja a minionjainkat.

Avatar
Tigrito
Sprunk-függő
Hozzászólások: 391
Csatlakozott: 2012. 08. 08. 17:36
Tartózkodási hely: KKHalas

Re: Hearthstone

Hozzászólás Szerző: Tigrito » 2014. 08. 11. 13:27

Azt meg lehet oldani hogy ne kelljen fizetni a következő Naxxramas részért?
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hearthstone

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 12. 09:07

HUNTEEEEEEEEEEEEEER! Csak hunter :)
Guess who's back!

Avatar
JellemesMartin
CJ zoknija
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2013. 04. 28. 07:34

Re: Hearthstone

Hozzászólás Szerző: JellemesMartin » 2014. 08. 20. 15:24

Nektek melyek a kedvenc/leggyengébbnek tartott lapjaitok?

Számomra a legkedvencebb a Leprás Gnóm, egyszerűen imádom. 2/1 egy manáért jó, a garantált 2 sebzés a ellenfél hősébe végképp.

A másik a Sunwalker, egyike a 3 (három) Divine shield/Tauntos minionnak. Én már csak Süninek hívom. Sajnos nem lehet egy körben kettőt kirakni, mivel 6 mana. Ha silencet kap, sajnos elszáll minden jósága, ott maradunk egy 4/5 minionnal.

Spellbender: Egy jó kis Mágus-féle idegesítő titoklap. A legjobb módszer arra, hogy megóvjuk az édes kis Molten Giantunkat a csúnya eltüntető lapoktól. Külön élmény paladin buffkártyák ellen kijátszani. Helló, 5/7 Spellbender!


Amiket kevésbé, szeretek abból már nehezebb példákat felhozni. A Naxxramas kiegészítővel érkezett Zombie Chow szerintem nem éri meg az 1 körös manaelőny azért az 5 gyógyításért az ellenfélbe, úgy értem, 2 manáért már vannak 2/3 minionok nekünk segítő speciális képeséggel. Habár a játék elején még nem biztos hogy van már öt sebzés a hősbe. Inkább Aucheani Soulpriest mellé képzelném el, vagy adunk neki szájlencsét!

A másik a Pit Lord, ugyanaz a téma, 4 manáért már van 4/5 Yeti, csak ezúttal az általunk elszenvedett 5 sebzést nem hozza vissza az a +1/+1 a Yetihez képest.

Van még a Gorehowl, aminek megintcsak nem látom értelmét. Ez egy minion-eltávolító FEGYVER akar lenni. Miért is akarunk mi minionokat eltüntetni? Legtöbbször azért, mert túl nagy veszélyt jelent, leginkább a hősünk életerejére nézve, vagyis túl nagy a támadási értéke. Mit is szoktunk csinálni? Egy erős varázslat, és máris eltűnik, vagy bari vagy béka lesz belőle, stb. OK. Kész. Hogy megy ez a Gorehowl esetében? Kirakjuk és ütünk, be is kapjuk azt az orbitális sebzést. Rosszabb esetben alig marad pár hájpénk, szépen el is vesztünk. Persze van, hogy más az ok, vagy akkor az ellenfél kap hetet az arcába, el kell takarítani egy tauntot az útból, de én inkább a Hunter Gladiators longbowját támogatom.
80's FOREVER!
Hülyékkel vitázni olyan, mint egy
galambbal sakkozni. Ledönti a bábukat,
rász*rik a táblára, aztán boldogan ugrál,
hogy ő nyert.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Hearthstone

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 09. 04. 15:09

Már én is játszom lassan egy hónapja. Én most Mage-t és Paladin-t használok, kedvenc lapom a Sea Giant és 4 manáért az a 3/5-ös taunt.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Hearthstone

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 12. 18. 12:26

Kipróbáltam még olyan fél éve. Jó játék... Bár, annyira a szerencsén múlik (és asszem a pénzen és a beleölt energián is), hogy inkább hagytam. Az, hogy arénán nem tudok győzni szinte senki ellen sem, mert a velem egy rangban levőknek is sokkal jobb lapjai vannak... Kicsit kiábrándító. De am nagy benne a potenciál, meg megmozgatja az agytekervényeket, ami tetszett is benne... Kedvenc játék viszont nem lesz.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése