Battlefield

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Battlefield

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 06. 25. 14:10

Helló itt beszélhettek a Battlefield sorozatról.Tudom hogy van olyan hogy Battlefield 3 topik de ebben akármelyik részről beszélhettek
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Battlefield

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 25. 15:01

Erre énis gondoltam már :D hülyeség volt csak egy sima battlefield 3-as topic..
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Battlefield

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 25. 17:32

És a BF3 topic nem lett volna alkalmas arra, hogy a többi részről is beszéljünk benne? Na mindegy, ha már megnyitottad a topikot és az adminok sem szóltak érte (egyelőre), akkor hozzászólok valamit. A sorozatról általánosságban nem nagyon tudok beszélni, hisz csak a harmadik rész van meg, valamint a negyedik résszel játszottam béta szinten. A 3. részről már több, mint egy éve írtam egy személyes véleményt, ezt bárki megtalálhatja és elolvashatja a Battlefield 3 fórumtopikban (vagy ha szeretnétek, akár ide is bemásolhatom). Mivel a 4-gyel csak bétáztam, ezért arról nemigen kéne véleményt mondanom, de néhány óra bétázás után csak annyit tudok elmondani a multijáról, hogy egy picit javítottak a grafikán, de maga a játék (legalábbis a béta) érdemben nem fejlődött túl sokat a Battlefield 3-hoz képest. Szinte ugyanaz a játék más mapokkal, egy-két új járművel, fegyverrel, ellenfél-kijelöléssel meg ledőlő toronyházakkal. A sztoriját a hallottak/olvasottak alapján egy küldetés kivételével ugyanúgy elszúrták, mint a Battlefield 3-ét. A legújabb készülő részről, a Hardlineról nem tudok sok dolgot mondani, mert igazság szerint nem nagyon érdekel, hisz nem fog megjelenni X360-ra. Az eddig látottak alapján nem tűnik rossznak, bár nem tudom, hogy egy háborús játékból hogyan készítenek egy GTA-szerű, gengszterek vs. zsaruk játékot. Persze nem lehetetlen, még akár jó is kisülhet a dologból, de ehhez egy kis szerencse is kell, mert ha nem elég igényesek, akkor egy FPS nézetű GTAV-öt fognak kiadni a kezükből, amiben rombolható a környezet. Ráadásul már ilyesféle játék is van a Payday 2 szerepében, úgyhogy nagyon egyedit kell alkotnia az EA-nek ahhoz, hogy legalább fent tudják tartani azt a színvonalat, amelyet a harmadik rész óta kapunk.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Battlefield

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 06. 21:44

Na, bejelentették az új Battlefieldet, a Battlefield 1-et, ami az új CoD-dal ellentétben nem a képzelt, ultrafuturisztikus jövőben, hanem a múltban, méghozzá az első világháborúban fog játszódni! Idén év elején végigtoltam két régi második világháborús CoD-omat, a World at War-t és a 3-mat és éppen azon tűnődtem, hogy vajon az első világháborút miért nem dolgozta fel egyetlenegy CoD vagy másik, régebben világháborúkkal foglalkozó FPS játék (pl.: Battlefield, Medal of Honor) sem. Erre a napokban hallottam, hogy arról spekulálnak többen is, hogy az új Battlefield végre nagy valószínűséggel első világháborús játék lesz. Ma pedig megláttam a trailert, és nagyon boldog lettem... aztán el is múlt a boldogságom, hisz gyorsan eszembe jutott, hogy én ebből bizony kimaradok... :( Na mindegy, nem azért írtam majd' két év után ebbe a topicba, hogy sajnáltassam magam, a sírásom hallgatása helyett inkább nézzétek meg az új trailert, ami szerintem bődületesen jó, hangulatos és remek kedvcsináló - mármint annak, akinek megvan a kellő berendezése, amin majd elfut a játék.

Battlefield 1 trailer frissen, ropogósan:


Ti mit gondoltok?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Battlefield

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 05. 08. 18:48

Szerintem állati játék lesz az új BF! :D Sokkal jobb, mint az új CoD. Addig jónak tűnt az Infinite Warfare, amíg be nem mutatták a Battlefield 1-et, mert addig még nem volt viszonyítási alap. Várom már az új BF-et. :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Battlefield

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2016. 05. 08. 19:13

Szerintem nem jó ötlet ilyen viszonyítási alapot keresni. Főleg azért mert egy múltban játszódó játékkal jókora terhet vettek magukra, mert legalább látszólag hitelesnek kell lennie. És pont ez a baj ezzel az előzetessel. Vannak nagyon pontos részei, de vannak olyanok, amik egyszerűen nem hitelesek.
És a trailer alapján ezt a kettőt összehasonlítani... Még valamennyire tényleg lehet. Itt is, ott is vannak légi csaták és hasonlók, de igazából nem illenek össze. Persze levonható az, hogy melyik a jobb személyre szabva, és mint játékot, ha akármelyiket megvenném, ezt jobban is várnám mint a CoDot. Na mindegy.
Guess who's back!

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Battlefield

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 05. 08. 20:03

Én csak a Bf3- al játszottam, és az közepesen kötött le. Ebben a részben azt mondom megvan a potenciál, hogy odabilincseljen a székhez, és soha ne engedjen. Baromira tetszett ez a trailer. Ugyanakkor azt mondom, hogy akármekkora is a hype, ne rendeljétek elő. Várjatok meg vele néhány tesztet. Még mindig az EA games- ről beszélünk. Az Infinite Warfare pedig soha nem tűnt jónak.
je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Battlefield

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 09. 17:11

Alapjáraton én mindig is CoD-os voltam, hiszen előbb játszottam CoD-dal, mint akármelyik Battlefielddel, és ha a bétákat nem nézzük, akkor így is 4-1 a személyes mérlegem a CoD javára (négy CoD-dal játszottam, BF-ből csak a 3-mal). Nagyon hosszú ideig jobbnak tartottam a CoD-ot minden téren. Miután végigjátszottam a BF3-mat, ez annyiban változott, hogy a multi jobban tetszett a BF-ben. Elnézve a mostani CoD-ok enyhén szólva gyenge sztoriját azt mondom, hogy a Battlefield 1-nek van egy kicsi esélye, hogy a létezésük óta először jobb legyen a CoD-nál sztori szempontjából is. Persze a trailer meg információmorzsák alapján nem lehet messzemenő következtetéseket levonni, mert anno a BF4-gyel is el akarták hitetni velünk, hogy egy király sztorimódot kapunk, erre berakták az egyetlen igazán pozitívan értékelhető küldetést az első gameplay videóba és a játéknál már kifogytak az ötletekből. Azt mondom, hogy mindenképp ki kell várni a végét, de az eddigi információk és a trailerek alapján ugyanúgy benne van a pakliban, hogy a Battlefield 1 multi és sztori szempontjából is nagyon erős lesz és veri majd az Infinite Warfare-t, minthogy ennél a résznél is átbasz minket az EA és megkapjuk a BF3 óta megszokott multis játékunkat egy harmat gyenge sztorimóddal.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Battlefield

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 05. 11. 18:26

Ezt nézzétek! Ez az eredménye annak, ha a GTAV elkötelezett játékosai rászánják az időt arra, hogy feldolgozzák a Battlefield 1 trailert a GTAV-ben:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése