Minden, ami háborús

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 11. 08. 20:45

Itt az összes eddig kiadott háborús játékról beszélgethetünk, azért hoztam létre ezt a topikot, mert nem akartam 200 újat nyitni minden háborús játéknak. Itt mindenről lehet szó. Medal Of Honor, Call Of Duty, Battlefield, Counter Strike, Desert Storm, Black, Halo, Far Cry és a többi ismert, vagy kevésbé ismert háborús játékok és játéksorozatok. Játékajánlatok, platform tanácsok, stb. Erről szólna ez a topik.
Én például nagyon szeretem a Medal Of Honor-t és ebből is a kedvencem a Vanguard. Valahogy a történet megragadott. A mostani másik nagy kedvenc a Battlefield 2 Modern Combat.
Nektek melyik a kedvencetek, melyik játékok vannak meg?
Az én háborús játéklistám:
Medal Of Honor Vanguard
Medal Of Honor European Assault
Medal Of Honor Rising Sun
Battlefield 2 Modern Combat
Black
Counter Strike 1.6
Critical Strike Portable
Gun Strike

És nemsokára meglesz a Call Of Duty Finest Hour
Írjatok ti is.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 11. 08. 21:25

Nekem a Medal Of Honor a kedvencem. Szerettem minden részét, amivel játszottam. (1, Underground, Vanguard, Airborne, 2010, Frontline (PS3)) A Frontlinet le is platináztam. Zseniális játékok, zseniális zenével. Ezeken kívül, csak a Battlefield Bad Company-t nyomtam végig. Meg a COD 2-őt kitoltam egy darabig, de újra lett rakva a gépem, azóta meg nincs meg.
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 11. 08. 21:41

A S.W.I.N.E. a kedvencem.
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 11. 08. 21:50

Battlefield 3 :)
És talán a splinter cell blacklist de az nem ide tartozik.. :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 11. 09. 02:01

Nekem annyira nem jönnek be az ilyen fajta játékok. Most BF 4-et játszok, a multiban úgy szeretek ökörködni, hogy egy haverommal egy szobában vagyok.(az igazi értelmében, nem játékszoba) Ilyenkor meghalásonként váltogatjuk, és hülyülünk. Egyébként single-ben 2 pályát vittem végig, a multit meg egyedül 10 perc alatt megúntam.
Játszottam a Call Of Juareznek a modern kori részével is, ott is eddig csak kb a 3. pályáig jutottam, mert meguntam.
Régen még PS2-őn kijátszottam a Medal Of Honor Frontlinet. Igazából csak az első pályája tetszett, ezért azt játszottam végig pár tucatszor. Ott a D-napon vagy átlagkatona. Szerintem ez az, amiről egy háborús játéknak szólnia kellene, hogy egy katona vagy a seregből a frontvonalon. Az, hogy az összes játékban egy kis elit csapat tagja vagy, az szerintem elég unalmas. Tudtok ajánlani ilyesmi játékot, vagy ilyen nem is létezik ma már?
A kedvenc shooterem, az már elég régi, és szerintem ki is lóg a sorból. Ebben a játékban lehetett váltani az FPS és a TPS közt, ami szerintem egy követendő példa.(Hállálúja, GTA V jól csinálja) Én mindig TPS-ben játszottam. Ez a Star Wars Battlefront I és II. Ódákat tudnék róla zengeni, hogy mennyire szeretem. Ha lenne Ps 2 classics letölthetőként, akkor még ma is játszanék vele. Ami még nagyon jó, a splitscreen, amit régen rengeteg játékban meg lehetett találni, ma meg már a készítők szerint a multi a jövő. (Bullsh*t!) A testvéremmel sokat játszottunk egymás ellen, főleg a 2-ben, a Galactic Conquesttel, amivel még egy csipet stratégia is belekerült. Remélem az új részt a Dice nem rontja el nagyon, és legalább belerakják a TPS-t, az FPS-t és a splitscreent opcióként.
Még egy kérdéssel zárnám= Tudtok ajánlani mai háborús splitscreen játékot?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 09. 07:52

A probléma ezekkel a játékokkal az, hogy mind egy kaptafa. Nincs nagyobb különbség egy Call of Duty és Battlefield között, ha a grafikát és a hasonló dolgokat nem nézzük. A témája ugyanaz: lődd az ellenséget!
Ez csak az én véleményem, senkit nem akartam megsérteni.
Well look who's back

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2014. 11. 09. 08:17

Nem csak ezeket a felkapott játékokat kéne kipróbálnod. Vedd meg a Medal Of Honor 2010-et. Már apró pénzért meglehet venni és megkapod hozzá a Frontline felújított változatát. Na az még nem csak arról szólt, hogy "mész azt lősz". Persze sokat kell benne ölni, de minden feladatnak van értelme. (tervrajzokat kell fotózni, járműveket szabotálni stb). Persze lehet nem tetszzene a két a játék, mert nincsenek hatás vadász jelenetek, nem kell földönkívüli robotoknak, hatalmas nukleáris műpéniszeket felnyomni, stb.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 11. 09. 08:26

Játszottam már COD-dal, játszottam már Battlefield-del, de nekem a favorit a CS, ez talán nem is háborús játék, hanem...nem is tudom elmondani, mindenkinek ajánlom.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 11. 09. 12:18

Megvettem a Fallout 3-at PC-re, de nem akar működni. Feltelepítettem, de se a játékot, se a Launcher-t nem tudom megnyitni. Valami ilyesmit ír, hogy helyezze be a megfelelő DVD-ROM-ot, de a játék csak egy CD-s. Mit lehet tenni? Szedjek le egy crack-et vagy mi?
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 11. 09. 12:52

A Fallout nem is igazán háborús emlékeim szerint, de végül is a kérdés fennáll. Nem tudom, ha tényleg jogtiszta verziót vettél akkor ennek a hibának nem kellene fennállnia. Próbáld meg újrarakni.

Az FPS háborús játékok már kifújtak nagyon. Egyszerűen a nagy franchise-ok készítői (EA, Activison) nem tudnak érdemben újítani, és ez nagyon meglátszik az egész szérián. Kár érte, ha nem így lenne, talán megkedvelném kicsit az FPS játékokat. Pedig azt mondják, hogy az FPS még nagyon gyerek és nagyon sokat tudna fejlődni. Hát ezt nem nagyon lehet látni...:D

Egyébként a CSGO-t én is tolom haverokkal viszonylag gyakran. Tudom, hogy nem háborús, de ha akad köztetek valaki aki játszik vele, akkor leírhatja a Steam nevét. :P
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2014. 11. 10. 12:51

Realostew: már újraraktam, de semmi. Az igaz, hogy használtan vettem, de a CD egy darab karc sincs és nem lehet az sem, hogy dupla CD-s mert a tokban csak 1 lemeznek van hely. Hibás sem lehet, mert meg tudom nyitni és telepíteni is.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: realostew » 2014. 11. 10. 18:41

Games for windows-os? Mert lehet ott ütött be a krarkk. Elvileg törölték a Games for windows-ból, de nem igazán tudom, hogy hogyan működik ez a vackeráj.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 10. 19:04

Rockstar69 írta:Nem csak ezeket a felkapott játékokat kéne kipróbálnod. Vedd meg a Medal Of Honor 2010-et. Már apró pénzért meglehet venni és megkapod hozzá a Frontline felújított változatát. Na az még nem csak arról szólt, hogy "mész azt lősz". Persze sokat kell benne ölni, de minden feladatnak van értelme. (tervrajzokat kell fotózni, járműveket szabotálni stb). Persze lehet nem tetszzene a két a játék, mert nincsenek hatás vadász jelenetek, nem kell földönkívüli robotoknak, hatalmas nukleáris műpéniszeket felnyomni, stb.
Bevallom, háborús játékok közül csak a COD Black Ops 2-t és a Flashpoint: Red River-t próbáltam ki, illetve a BF3-mal játszottam pár órát, de egyik se fogott meg. Nekem ez a téma annyira nem jött be, még akkor se, ha kevésbé lövöldözős, ésszerű(bb) történettel rendelkező játékról van szó.
Well look who's back

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2014. 11. 10. 20:16

Bevallom, hogy én eddig csak az Operation flashpoint dragon rising-gal játszottam. Azt is meguntam a 2. pályán. (Illetve egyik barátomnál játszottam a Black-kel, egy Medal of Honor-ral, az Metal Gear Solid 3-mal egy picikét PS3-on.(kb 10-10 percet.) Viszont volt egy másik játék is (Talán CoD volt), amiben osztott képernyőn játszottunk az előbbi baráttal, illetve egy harmadikkal, és aki meghalt az átadta a másiknak a kontrollert. (Csak kettő volt.) Jó móka volt. Több órát is elszórakoztunk egy nukleáris-bombatesztelő-kamuváros-pályán.)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Minden, ami háborús

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 11. 10. 21:05

Úgy érzem, hogy te ironizálsz... :D
Well look who's back

Válasz küldése