Mortal Kombat sorozat

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 14. 14:31

Valaki tud egy Mortal Kombat X letöltő linket?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 08. 15. 19:07

Torrenteset?? És milyen platformra?? PC-re, XO-ra vagy PS4-re? Csak mert a prevgenről még mindig erősen kussolnak... -.- -.- -.-
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 15. 23:04

JA. Pedig ha megigérték.. De nem birtam várni, ezért beszereztem a Kilencest. Eléggé állat, de hamar meg fogom unni. De ami különösen IMÁDOK, az Noob. Kár, hogy nincs benne az X-be mint játszható karakter :( De egy biztos... Legyőzhetetlen vagyok Noob-al :D Még a Tag Laddert is megcsináltam Smoke-Noob párossal EXPERTEN. :D Nagyon állat volt.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 08. 17. 16:41

Noob Saibotot én is nagyon bírom. Már a neve is egy ötletes poén volt a fejlesztőktől (az egyik Mortal Kombat fejlesztőt ugyanis Tobias Boon-nak hívják és ebből visszafelé olvasva kijön a Noob Saibot :D ) meg maga a karakter is igen erős. :)

A prevgenes Mortal Kombat X meg elvileg szeptember 15-én jelenik meg, legalábbis a legtöbb hazai játékbolt eléggé reklámozza ezt a dátumot. Remélem, hogy igazuk lesz és többet nem késik már a játék és az is jó lenne, ha legalább egy gameplay videót vagy képet küldenének a prevgenes verzióból hogy lássuk, milyen kompromisszumokat kellett kötni a régi hardverek miatt. Nem várok sokat a grafikától, de azért jó lenne, ha a prevgenes MKX is szebb lenne valamivel, mint az MK9 volt. Mindenesetre várok, nem rendelem elő amíg nem láttam, hogy pontosan mit is alkottak a régi gépekre.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 17. 18:47

Amugy Noob meg Smoke azok testvérek, igaz?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 08. 17. 19:40

Nem. Elvileg Smoke és Sub-Zero áll valamilyen rokoni kapcsolatban. Noob Shao Kahn oldalán áll.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 18. 07:45

Na mindegy. :D Amugy nagyon tetszik, hogy Kratos is benne van :lol: Valakinek nincs kedve játszani?

Ui: Egy kérdés. Reptile-nak a harc stílusa direkt igy van betáplálva? Mert szõrnyen kiakaszt, hogy örökké csak meghátrál, s csak köpi azokat a zöld tudjátok miket. Meg ha közel megyek akkor vagy le X-ray-ezik vagy csak áll és block-ol.:D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 08. 18. 14:54

Valószínűleg így van beprogramozva, szóval nem tudsz rajta változtatni.

Amúgy Smoke meg Sub-Zero valóban testvérek, Noob meg elvileg a Mortal Kombat 2-es Sub-Zero volt eredetileg, csak aztán a későbbiekben "elszeparálták" a két karaktert és mindkettőből két külön harcost csináltak. És - amint fentebb már megírtam - Noob Saibotot az egyik fejlesztőről nevezték el, csak visszafelé olvasva. Bár a Mortal Kombat 9 sztorijában van egy olyan rész, ahol a már robottá változtatott Cyber Sub-Zero találkozik Noob-bal és ott kiderül, hogy elvileg régen valóban testvérek voltak, csak miután Noob meghalt és Quan Chi újraélesztette és azt a fekete trutyit is beleültette, Noob átállt a gonosz oldalra, míg Sub Zero hű maradt a klánjához meg EarthRealm-höz.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 08. 18. 19:48

*MIND BLOWN*
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 18. 21:34

Ahaaa.. Értem.. :D Van mondjuk egy Easter Egg az X-be, ami szerint Sub Zero mond valamit a harc elején Noob-ról.
S hogy van ez a Scorpion-Sub Zero rivalizálás? Sub Zero megölte Scorpion feleségét meg a klánját? Bõvebben hogy megy ez? :D
És ugye van olyan Chapter amiben Noob-bal vagyunk? Spoilereket is szeretek hallgatni. Habár a sztorival kicsit rosszul állok. (Jax-nél) Na meg az Xbox-on elvittem egészen Sub Zero-ig. De szõrnyen érdekel a vége. Mivel a játék eleje is érdekesen kezdõdik.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 08. 18. 23:08

A Scorpion vs. Sub-Zero rivalizálásról én annyit tudok az eddigi Mortal Kombatos tapasztalataim alapján (amivel kapcsolatban meg kell jegyezni, hogy én a Mortal Kombat vs. DC Universe-nél kapcsolódtam be a sorozatba, így a régi/régebbi részeket nem ismerem), hogy a Lin Kuei (Sub-Zero klánja) folytonos harcban és rivalizálásban állt a Shirai Ryu (Scorpion klánja) klánnal, és a végén egy Sub-Zero által vezetett aljas éjszakai rajtaütés során a Lin Kuei lemészárolta az egész Shirai Ryu klánt, kivéve Scorpion-t, aki egyébként csak csecsemő volt akkor és nem a felesége halt meg a klánja többi tagjával együtt, hanem az anyja. Ezután Scorpion egész felnőttkorát a bosszúra áldozta, azonban nem volt elég erős, ezért Quan Chi-hez szegődött, aki halála után feltámasztotta a NetherRealm-ben (a Mortal Kombat világában a pokolnak felel meg) a szolgálatáért cserébe. Ezután meg (MK9-es szpoilerek következnek!) Scorpion folytatja a Sub-Zero elleni harcait, ám Raiden a baljós jövőbeli víziói miatt meg akarja állítani Scorpion-t, ezért alkut köt vele: felajánlja Scorpionnak, hogy beszél az Ősistenekkel annak érdekében, hogy támasszák fel a Shirai Ryu klánt, ha cserébe Scorpion megkíméli Sub-Zero életét. Quan Chi azonban közbeszól és felhergeli Scorpion-t, aki nem tud uralkodni az érzelmein és haragjában megöli Sub-Zerot, akiről egyébként később kiderül, hogy valójában nem ő volt az igazi Sub-Zero, hanem csak a testvére volt. Miután az igazi Sub-Zero fülébe jut a dolog, természetesen ő is bosszút esküszik és ezzel fokozza az amúgy is "baráti" viszonyát Scorpionnal. Ugyan az MKX sztorijával nem játszottam, de azt hallottam, hogy ott elvileg békét kötnek.

Szerk.: A Mortal Kombat 9-ben a sztorimódban nincs olyan chapter, amiben lehetne Noob-bal lenni, hiszen az MK9 sztorijában csak a jó oldalon álló karaktereket lehet irányítani, Noob meg ugyebár gonosz. Viszont ha jól emlékszem, háromszor is meg kell küzdeni Noob-bal a sztori folyamán.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 19. 12:59

Köszönök mindent ! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 08. 19. 22:57

Nincs mit! :D Nem vagyok akkora Mortal Kombat szakértő még, de van egy-két dolog amit tudok a sorozattal kapcsolatban, úgyhogy ha van még valami kérdés, arra megpróbálok jól válaszolni, nyugodtan tedd fel. :) Csak biztosan lesznek olyanok is, amikre nem fogom tudni a választ, de igyekszem. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 28. 20:14

Szõrnyen kiakasztó, hogy Noob az X-ben csak egy bejátszásban van benne.. Meg NightWolf is. Remélem belerakják Noob-ot játszható karakternek, Smoke-al együtt. :D Mivel azért eléggé "Híres kombatants-ok" voltak mind 2-en. (Tremorral ellentétben)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 08. 28. 20:31

Nightwolf meg a többi feltámasztott karakter szerintem csak azért szerepeltek ilyen keveset, mert a fejlesztők az új, fiatal szereplőket akarták szerepeltetni (akikkel mellesleg szerintem teljesen elrontották a sztorit és a játékot), illetve reklámozni. No, meg azért is, mert halottak. :D
Well look who's back

Válasz küldése