Mortal Kombat sorozat

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 12. 16:49

Luszie írta:Kipróbáltam néhány részét, de nem fogott meg. Valahogy a verekedős játékoknak érzem magaménak.
Úgy érted, a verekedős játékokat nem érzed magadénak? :) Hát, nem szerethet mindenki mindent. :D Amúgy nekem is inkább csak a látványa, a változatossága és a brutalitása volt az, ami tetszett. Egyébként én sem vagyok annyira a bunyós játékok elhivatott rajongója, eddig talán három olyan verekedős játék volt, ami képes volt lefogni, ezek pedig a Mortal Kombat (megjegyezném, hogy annak is a két legújabb része az, ami igazán tetszik), az Injustice: Gods Among Us (bár ez a játék felfogható egyfajta Mortal Kombatként is, hisz ugyanaz a csapat fejlesztette, mint ami az újabb Mortal epizódokon is dolgozott és a két játék sok mindenben hasonlít), illetve a Def Jam Fight For New York. A Tekkent, a StreetFightert és a Soul Caliburt például sosem szerettem és nem is nagyon játszottam velük.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 12. 17:25

Úgy. Emberből vagyok én is + fél 10-kor írtam. Azt hiszem ilyenkor ez már bocsánatos bűnnek tekinthető.. :D

Ha a Tekken így szóba jött: A 3-nak nagyon jó az openingje. (asszem abba van benne egy kiscica, akit megment egy biciklis kislány..)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 12. 17:41

Persze, bárki követhet el szintaktikai hibákat, ez nem bűn. :) Főleg úgy, hogy most én is hibáztam, mert nem nyelvtanilag, hanem logikailag nem volt értelmes a mondat, így nem szintaktikai, hanem inkább szemantikai hibáról beszélünk. :D Nem is azért írtam, csak azért javítottam bele a hozzászólásodba, mert abban a megfogalmazásban nem volt teljesen érthető, hogy mit szeretnél mondani. Ha szemét akarnék lenni mondhatnám, hogy a "gyengébbek" kedvéért fogalmaztam újra a kérdésedet, hogy ők ne értsék félre, tudják jobban értelmezni. :) ;)

Hát nem tudom. A Tekken nekem mindig is "gagyi" volt. Alapból gagyinak tartom a japán kultúra ún. "anime" szekcióját, és a Tekken is egy bunyós animének tekinthető, tipikusan gagyi anime karakterekkel. De ez persze csak az én véleményem, plusz ahhoz képest hogy most szidom, nekem is megvan a Tekken 6 (bár nem is tudom mikor játszottam vele utoljára), de nekem valahogy egyetlen ötlet sem jött be ebben a játéksorozatban.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 12. 18:05

Szerintem is az, de az openingje tetszett :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 12. 18:11

Hát azt én nem tudom, mert nem láttam, de biztos úgy van. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 12. 18:45

Bocs... A 3-at összekevertem az 5-tel. De szerintem ez elég korrekt intro. Általában csak emiatt kapcsoltam be a gamet mikor megvolt... :D
(~ 2 percnél kezdődik maga a zene)
https://www.youtube.com/watch?v=dUSZ2tCQ_Ko
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 10. 14. 15:52

Na, a Tekken 5 még úgy ahogy nekem is tetszett. Bár nekem sosem volt meg, haverjaimnak megvolt és mindig jól elvoltunk vele. Akkor jó játéknak tartottam, de akkor még nem is ismertem a Def Jam-et meg a Mortal Kombatot.

Amúgy az intro valóban hangulatos, talán csak a Metal Gear Solid 5 Ground Zeroes intrójával tudnám minőségben és hangulatban összehasonlítani. Persze ez a minőségbeli dolog csak az én véleményem, de azért itt van a GZ intrója, amiről beszéltem. Kicsit OFF, mert ez ugyebár a Mortal Kombat topikja, de talán ennyi még belefér.




A zene, ami adja a hangulatot ehhez a videóhoz (véleményem szerint), az 2:28-nál van.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 05. 07:30

http://www.gamestar.hu/mortal-kombat-x- ... terek.html

Hát szavakhoz se jutok. De annyit mondok, hogy menők lesznek az Alien vs Predator harcok a játékban. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 05. 12:56

Gonzales írta:http://www.gamestar.hu/mortal-kombat-x- ... terek.html

Hát szavakhoz se jutok. De annyit mondok, hogy menők lesznek az Alien vs Predator harcok a játékban. :D
Egyre jobban fáj, hogy elhitették velünk, hogy régi konzolokra is jön a játék, aztán amikor beleéltem magam már vissza is vonták. :( Rohadt jók lesznek az új karakterek! A Sektor+Cyrax+Robot Smoke ötvözetnél számomra még kérdéses, hogy mennyi újdonságot tud hozni majd a játékba, de a másik három karakter nagyon tetszik! Főleg Leatherface és Alien tetszik. A másik két karakterre is kíváncsi vagyok, de a videóban ez a kettő (mármint Leatherface & Alien) vitt mindent. Nagyon kemények lesznek, ebben szinte biztos vagyok! :D És természetesen én is sok AVP Mortal Kombat X Editionös videót fogok majd nézni. :cool:
Apropó, ha már megemlítetted, hogy várod az Alien kontra Predator csatákat, én csak annyival egészíteném ki, hogy én a Halál és a Ragadozó csatái mellett megnéznék egy-két Jason Vorhees vs. Leatherface csatát is. :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 12. 05. 13:24

Az sem rossz! :D habár egy Freddy Kruegerrel mégigazibb volna. :lol:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 12. 05. 13:28

Gonzales írta:Az sem rossz! :D habár egy Freddy Kruegerrel mégigazibb volna. :lol:
Igen, de Freddy Krueger már volt a 9-ben, ezért nem hozott volna semmi újat a X-be, ha ott is újra szerepelt volna. Én örülök, hogy Leatherface-t választották. Illik Jason Vorheeses, mint ellenség. Freddy is jó lett volna, de mivel a 9-ben is szerepelt, így nem hozott volna akkora újdonságot, mint a texasi láncfűrészes gyilkos.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 24. 11:29

https://m.youtube.com/watch?v=oxYKeryLKYI

Ez szép és jó, de csak szerintem nem illik ez a Bo Rai' Cho-s hányás, fingás harctechnika az MK-ba? :o

tudom, hogy már egyszer belinkeltem a trailert.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 01. 24. 14:09

Behaltam, amikor a csávó ráfingott a másik arcára. :D
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 01. 24. 14:23

Mondom.. :D :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 01. 29. 23:30

XD. Tipikusan beteg MK hangulat, amivel szerintem Bo Rai Cho is tökéletesen beleillik a játékba. A fingás és az ilyesfajta poénok ugyan a X-ben most először fordulnak elő, de a sorozat korábbi részeiben egyáltalán nem volt ritka. Például ott vannak a 9-ben a Babality-k. Ha jól emlékszem, ott van egy Babality, amiben Smoke kisbabává változik és szintén fingik egyet. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése