Mortal Kombat sorozat

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 29. 08:34

Na Na. Baszki ezt nem tudtam. Most aztán nagy Spoilerrel áltál elõ :D
Hány chapteres az MK9?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 08. 29. 10:25

16. Mellesleg szerintem a 9-nek van a legjobb története. Igazi Mortal Kombat.
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 29. 11:55

Akkor már csak 7 van hátra. Kilencedik chapter: Kitana-nál tartok

Szõrnyen nagy zavarban vagyok. Egy Argentín barátom mondta, hogy a Warner bros lemondta a 10-es megjelenését Old Genre. De ugyanakkor egy nagy gamer TV. (Ginx TV) Meg azt állitja, hogy kiadják. Hivatalos megjelenés nincs.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 08. 29. 12:36

Igen, ezt már vitattuk pár hozzászólással előbb is. Elméletileg jön prev-genre is, viszont hivatalos megjelenési dátumot nem adtak ki, és mindenki csak találgat.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 08. 29. 14:01

Arminho írta:Nightwolf meg a többi feltámasztott karakter szerintem csak azért szerepeltek ilyen keveset, mert a fejlesztők az új, fiatal szereplőket akarták szerepeltetni (akikkel mellesleg szerintem teljesen elrontották a sztorit és a játékot), illetve reklámozni. No, meg azért is, mert halottak. :D

Az új karakterekkel semmi gond. Mármint a sztorit valóban kicsit megváltoztatják, de én amondó vagyok, hogy akármilyen ikonikussá válik egy karakter, ha már a sokadik részben harcol vele az ember, még a némileg átdolgozott harci stílusa ellenére is unalmassá válik egy idő után. Szerintem egyáltalán nem volt rossz ötlet a NetherRealmtől az új harcosok játékba tétele egy-két régi motoros helyére. Én is szerettem/szeretem Noob Saibotot, Shang Tsungot, Nightwolfot, Smoke-ot meg a többi "veteránt", de ha minden egyes új részben benne lennének játszható karakterként, az egy idő után hazavágná a játékot. Nagyon unalmas lenne és az újítások rovására menne. Persze kellenek a klasszikus Mortal Kombat karakterek, mert ha egy új MK részt Scorpion és Sub-Zero nélkül mernének kiadni, azt én is megvetném, de szerintem az ilyen apróbb vérfrissítések abszolút kellenek egy ilyen típusú játékba, mint Tremor, Tanya, Jason Vorhees, Kung Jin, D'Vorah, Ferra&Torr stb. Akárhogyis fáj a klasszikus kedvencek hiánya, új karakterek nélkül ellaposodna a sorozat. Az meg szimplán a vakszerencse kérdése, hogy melyik öregfiút cserélik le annak érdekében, hogy egy új embert dobhassanak harcba.

Az Old Genes megjelenésről meg csak annyit, hogy (kövezzetek meg nyugodtan) inkább meg se jelenjen, ha nem a NetherRealm foglalkozik vele. Mindnyájan láthattuk már, mi sül ki abból, ha egy eredetileg jelen generációra készült játékot a vezető fejlesztőcsoport egy kisebb csapatnak ad oda mondván, hogy készítsenek belőle egy prevgen verziót. A legtöbb esetben elég vállalhatatlanra sikerült a végeredmény. Szóval ha a NetherRealm leszarja a prevgent, akkor már inkább úgy tegye meg, hogy nem ad ki egy másik fejlesztőgárdával összecsapatott förtelmet, hanem meghagyja a Mortal Kombat 9-et egyedüli prevgenes alkotásként. Ez azért mégiscsak jobb, mint hogy lássunk egy trehány MKX-et 13-14ezer forintért.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 08. 29. 17:39

Ha legközelebb megszólalok és ilyen hülyeséget kívánok/jósolok, kérlek inkább lőjetek le!

http://www.gamestar.hu/mortal-kombat-x-xbox-360-l.html

Mondjuk egy élvezhetetlen prevgenes hányadéknál jobban visszagondolva tényleg jobb is így... csak hogy mindenkinek pozitív emlékei legyenek a Mortal Kombat sorozatról...
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 29. 20:28

De az a karakter aki a tizesben "revenant"-ként szerepelt az a 9-esben meghalt? Minden érdekességet és spoilert hallani akarok :D (A neten semmiféle hasznos infót nem találok)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 08. 29. 21:08

Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 08. 29. 22:05

Utálok angol szövegeket olvasni. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 03. 12:57

4 új karakter jelentett be Ed Boon a Mortal Kombat X-hez :D Ti kikre tippeltek?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 09. 05. 13:21

Sok fansite-on azt mondják, hogy az egyik "árnyékalak" a bejelentéssel együtt kiküldött képről nem más, mint az X-Men univerzumból jól ismert Wolverine, magyar nevén Rozsomák, ismertebb magyar nevén Farkas. A többi három árnyékról meg még nem hallottam semmilyen tippet, szóval akárki lehet, aki híres brutális közelharci mozdulatokról. Bár annak tudatában, hogy régi konzolokra már nem lesz Mortal X, nem érdekel már annyira, hogy kik lesznek a közeljövőben a DLC karakterek a játékhoz.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 05. 16:39

Farkast én nagyon nem látnám az MK-ba. De én felismertem abban a két árnyékban Smoke-ot, meg a Terminátort is. :P
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 09. 06. 13:53

A terminátort meg én nem látnám szívesen MK-ba. Elsősorban Jax miatt, aki amolyan "Terminátor-szerűség". Oké, nyilván vannak különbségek, de Jax és a Terminátor is lényegében két emberszerű bádogdoboz (vagyis Jax valójában ember, de a végeredményben szerintem ez nem sokat változtatna, mert mindkettőben lehet találni emberi és gépi tulajdonságokat is). Smoke szerintem nem tér vissza, meg inkább ne is térjen vissza egyik régebbi MK karakter se. Elvégre a mostani DLC-kben is volt két régebbi karakter.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 09. 06. 15:46

Én csak feltételezem :D mivel nagyon hasonlitanak azok az "árnyékok"
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Mortal Kombat sorozat

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 08. 21:24

Kipróbáltam néhány részét, de nem fogott meg. Valahogy a verekedős játékoknak érzem magaménak.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése