Fallout 4

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Fallout 4

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 31. 20:56

Akkor miért bánod, hogy megvetted a GTA-t, ha a Fallout is megvan? Vagy csak én nem értem a logikádat?
Well look who's back

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Fallout 4

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 07. 31. 21:25

Bànom, hogy annò nem Fallout-ot vettem Gta helyett. Amikor vettem a Ps4-et. Így èrted?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Fallout 4

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 08. 01. 06:27

Én már kezdem érteni. Azt bánod, hogy nem a Fallout-ot vetted meg hamarabb, ugye?
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Fallout 4

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 01. 09:20

Igen. Nem hittem volna, hogy ilyen érthetetlen amit írok.. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Fallout 4

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 08. 01. 11:55

Szerintem ez csak azért van, mert a GTA-val már évek óta játszol és már meguntad, míg a Fallout csak kis ideje van meg, és még "rózsaszín ködben" vagy. Előbb-utóbb a legtöbb játékot megunod.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Fallout 4

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 01. 15:39

Arminho írta:Szerintem ez csak azért van, mert a GTA-val már évek óta játszol és már meguntad, míg a Fallout csak kis ideje van meg, és még "rózsaszín ködben" vagy. Előbb-utóbb a legtöbb játékot megunod.
Egyetértek Árminnal! Nem védeni akarom a GTAV-öt, mert már én is rohadtul meguntam ezalatt a lassan 3 év alatt, de ez sajnos valóban igaz, hogy nincs olyan játék, amit az ember előbb-utóbb ne unna meg. Mindegyik játéknak kijönnek idővel a hibái, hiányosságai, ahogy Ármin is fogalmazott, az a bizonyos "rózsaszín köd" is felszáll minden játékról és szépen lassan kijönnek a hiányosságok, hibák, elrontott dolgok, kihagyott ziccerek... ilyen például a GTAV, amit most nem azért hoztam fel példának, mert ilyen kedvem volt és nincs más játék, amit ide lehetne sorolni, csak mivel az oldalon értelemszerűen GTA-val foglalkozunk, ezért ezt talán többen értik és elfogadják, mintha egy olyan játékot hoztam volna fel, ami teljesen más lapra tartozik. Szóval a lényeg ebből az egészből, hogy nincs örökzöld játék, idővel mindegyiket megunja az ember.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Fallout 4

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 01. 16:36

Nem azt mondtam, hogy meguntam a Gta-t. Csak a legtöbb lehetőséget kiaknàztam màr. (Nem tartott sokàig. ) Ha meguntam volna nem vettem volna meg Next gen-re is ès nem jàtszodtam volna vele ennyit. Több mint 50 napot összesen. Kiváncsi vagyok a Fallouttal hàny óra alatt végzek. Lehet nem lesz meg az 1000+ óra, de most még nagyon èlvezem.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Fallout 4

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 01. 19:04

dani.szentgali írta:Nincs olyan játék, amit az ember előbb-utóbb ne unna meg. Az a bizonyos "rózsaszín köd" is felszáll minden játékról és szépen lassan kijönnek a hiányosságok, hibák, elrontott dolgok, kihagyott ziccerek... Szóval a lényeg ebből az egészből, hogy nincs örökzöld játék, idővel mindegyiket megunja az ember.
Kivétel ez alatt a Witcher 1, 2, 3 és a GTA: Vice City, a San Andreas és a GTA IV. Én ezeket a játékokat sohasem tudnám megunni, bármennyiszer is játszom végig őket. A San Andreast például én soha az életben nem fogom megunni! Kb. már 10-15 alkalommal végigjátszottam. :D
Egyébként úgy általánosságban egyetértek veled. Én is végigjátszottam tavaly a Beyond: Two Soulsot hatszor, és nagyon meguntam utána. Az első két végigjátszásnál még tetszett, de a többinél már eltűnt az a bizonyos "rózsaszín köd".
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Fallout 4

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 01. 20:11

Persze, a San Andreassal én is így vagyok, úgyhogy talán mégis vannak örökzöld játékok. Igazad van teljes mértékben! ;) Akkor inkább úgy fogalmazok, hogy ha az ember egy játékot éveken keresztül játszik napi, heti, de legalább havi rendszerességgel, akkor azért egy időre (kb. egy évre vagy talán még több időre) meg tudja unni és ez alól egyik játék sem képez kivételt. Ha most egy évig nem venném elő a GTAV-öt, egy év elteltével szinte biztosan tudnám ugyanúgy élvezni, mint amikor megvettem és frissen játszottam vele. Sok múlik azon is, hogy az ember mennyit játszik egyhuzamban egy játékkal. Ez olyan, mint amikor valaki megnézi a kedvenc filmjét egymás után sokszor és hiába imádta az első három megtekintés alatt, lehetséges, hogy a sokadik lejátszás után már unni fogja. Persze vannak kivételek, de most nem ez a lényeg. Visszakanyarodva a játékok világához, a GTAIV-et anno a megvétele után úgy toltam, hogy egy teljes éven keresztül napi, de legalább heti rendszerességgel játszottam és más játékot egy-két alkalom kivételével elő sem vettem ezalatt, ergo csak a GTAIV-gyel játszottam. Aztán kb. három év után már nem voltam képes havonta sem elővenni a játékot, mert egyszerűen már meguntam. Untam az egészet, elmúlt a varázsa. Aztán egy hónappal ezelőtt rászántam magam, hogy közel három év után újra elővegyem és nagyon jól szórakoztam vele. Szóval kijavítom magam és igazat adok neked, vannak olyan játékok amiket szinte nem lehet megunni, de ha az ember egyhuzamban játszik egy játékkal, akkor egy bizonyos időre még a legkiemelkedőbb játékoknak is elmúlik a varázsa és csak hónapok vagy évek múlva jön meg újra ahhoz, hogy az ember újra elővegye és játsszon vele. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Fallout 4

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2016. 08. 01. 21:44

Haha ès mèg nem is említettem hogy a Last of Us milyen nyomott hagyott bennem. :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Fallout 4

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2017. 07. 12. 09:03

Any Fallout experts here ? Van egy nagy gondom. Igazán megszeretném szerezni a Ballistic weave armor modósitást, minden ahhoz szükséges feltételt megcsináltam, méghozzá Drummer boy is állandóan azt hajtogatja, hogy Tinker Tom valami újdonsággal vár téged, de ahányszor beszélek vele, nem old fel semmiféle ilyesmit. Mi lehet a gond ? Tudna valaki segíteni ?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése