Kinect-es játékok

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
domikax1
Puding
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2014. 07. 03. 08:47
Tartózkodási hely: somogy

Kinect-es játékok

Hozzászólás Szerző: domikax1 » 2015. 07. 22. 19:37

itt beszélgethettek a kinektes játékokról :)
Nee bassz lovat a garázsbann!!!!

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Kinect-es játékok

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 07. 22. 21:23

Miért van az, hogy egy helyen kinect-nek írod, máshol mégis kinekt-nek sikerül? Másfelől, még sosem próbáltam a Kinect-et, de a videók alapjám jókat lehet vele szórakozni (jó sok pénzért). Én inkább a PS Move-ot favorizálom, egyrészt azért, mert PS tulajdonos vagyok, másrészt könnyebben kezelhetőbbnek, dizájnosabbnak és olcsóbbnak tartom.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Arminho 2015. 07. 28. 18:57-kor.
Well look who's back

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Kinect-es játékok

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2015. 07. 22. 21:29

Pont a héten próbáltam ki egy Kinect-et unokatesóméknál, a Kinect Adventures-el játszottunk. Jól szórakoztunk vele, de én nem hiszem, hogy vennék egyet.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Kinect-es játékok

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2015. 07. 28. 18:42

Önmagában nem lenne rossz cucc a Kinect, a gond csak annyi, hogy többnyire csak gyerekeknek készült, szórakoztató de valamilyen szinten mégis igencsak gagyi játékokat lehet vele játszani zömével, ez pedig megrekeszti a kütyüben rejlő lehetőségeket. Ahelyett, hogy folyamatosan csak ilyen gyerekeknek való marhaságokat meg néha egy-két idősebb korosztályhoz szóló fitness játékokat csinálnának meg kompatibilizálnának rá, sokkal jobb lenne ha komolyabb játékokban is lehetővé tennék a Kinect használatát. Például elég király lenne mondjuk egy MMA játékkal kompatibilis Kinect. De itt-ott akár egy GTA használatára is jól jönne, például a minijátékoknál. De ehhez az kell, hogy a kis kölykök meg a konditeremhez lusta felnőttek száma kissé csökkenjen. Ameddig ez nem történik meg, addig a Kinect sem lesz több egy egyszerű és drága, többnyire fölösleges kiegészítő kütyünél.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése