Overwatch

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Válasz küldése
Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Overwatch

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 07. 07. 16:27

Itt beszélgethetünk a Blizzard által készített multiplayer FPS játékról.
Én ma vettem meg az alap csomagot (így is 12.000Ft volt) és már kb. 6 órát játszottam a játékkal haverjaimmal. Nagyon élem az egészet :D . Most a kedvenc karaktereim. Mccree, Solider 76, Junkrat. Szerintem nagyon király játék és megéri megvenni.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 08. 11:37

Hallottam már róla, biztos egy jó játék. Mivel a gépem videokártyája valószínűleg ehhez is gyenge, így erről a játékról is csak videókat fogok nézni, de neked meg másoknak jó játékot kívánok hozzá! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
A mocsok oltalmazója
Rajongó
Hozzászólások: 144
Csatlakozott: 2011. 11. 02. 17:04
Tartózkodási hely: Tshepel

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: A mocsok oltalmazója » 2016. 07. 09. 20:39

Valóban nem rossz játék, de baromira nem éri meg a 40 európai fizető egységet. Az origins edition pedig 60 egységért egyenesen pofátlanság. Mondom ezt úgy, hogy azért az alapjátékot megvettem...
je

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Overwatch

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 03. 03. 18:49

dani.szentgali írta:
2016. 07. 08. 11:37
Hallottam már róla, biztos egy jó játék. Mivel a gépem videokártyája valószínűleg ehhez is gyenge, így erről a játékról is csak videókat fogok nézni, de neked meg másoknak jó játékot kívánok hozzá! ;)
Végül a tavaly októberben vásárolt, lényegesen erősebb PC-mnek hála megnyílt előttem a PC gaming alternatíva is, így pár hónapnál tovább én sem bírtam várni, hogy megvegyem a népszerű játékot. Mindenek előtt fontos tudnivaló, hogy én konzolon kipróbáltam egyik haverom kedvéért a "szegény ember overwatch-csát", vagyis a Paladins-t, így nagyjából már volt némi képem arról, hogy nagyjából mire számíthatok (tudom, hogy az OW is van konzolokra, de valamiért ezt a játékot mindig is a PC-s időszakomra tartogattam, mert tudtam hogy előbb-utóbb eljön ez is), csak ugye nyilván voltak elvárásaim egy free to play játékhoz képest egy teljes árú játékkal szemben, így azt vártam hogy az OW azért jobb legyen. Hogy valójában jobb is? Határozottan. Hogy annyival jobb, amennyiért megéri megvenni az OW-t az ingyenes Paladins-szal szemben? Nos, erre még keresem a választ, mivel eddig alig pár órám van a játékban időhiány miatt. Az biztos, hogy az OW relatíve szebben néz ki, illetve az is előny, hogy itt a játék kifizetéséért cserébe alapból ingyen megkapod az összes játszható karaktert (Paladins-ban ugye vagy mikrotranzakció, vagy embertelenül sok megnyert meccsel a játékon belüli valutáért megveszel egyetlen darab lezárt hőst, majd ismétled a folyamatot), meg akik még jönnek a későbbiekben (akikből valszeg már elég kevés lesz, abból kiindulva, hogy már bejelentették az OW2-őt), szóval ez pozitívum. A játékmódok eléggé hasonlóak, bár még nem toltam sokat az OW-t, így messzemenő következtetéseket nem vonnék még le, mert lehet, hogy vannak eltérő játékmódok is, több mód az OW-ben, ami azért megint csak elvárás lenne egy fizetős játéktól az ingyenessel szemben.
Összességében az OW tényleg egy élvezhető, változatos és egyedi játék (persze utóbbi csak akkor igaz ha nem nézzük, hogy ott van még a TeamFortress 2 és a Paladins is, amelyek nagyon hasonlítanak az OW-re), amit érdemes tolni, főleg a változatos képességekkel rendelkező, egyedi karaktereknek köszönhetően, melyeket hosszú gyakorlással a tökélyre lehet fejleszteni. Aki esetleg majd a nyár folyamán szeretné tolni velem, annak itt hagyom a Blizzard/Battle.net fiókom nevét, aztán majd csapathatjuk: NWAGamer96.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése