God Of War Franchise

Minden ami nem a Rockstar kezei közül került ki.
Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: God Of War Franchise

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 14. 12:09

dani.szentgali írta:
2018. 10. 14. 11:16
Gratulálok hozzá, örülök, hogy végül is rászántad magad és a magas ár ellenére beruháztál rá. :D Jó játékot kívánok hozzá, szerintem nem fogsz csalódni, mert ahogy azt már jó pár korábbi nyáladzásomban megírtam, tényleg egy kihagyhatatlan, zseniális játék lett. :D

Amúgy hogyhogy csak csütörtökön játszol vele? Akkor adod oda az ismerősödnek, mert végül ez a neki vásárolt/ajándékozott játék, vagy magadnak meg a bátyádnak vetted meg? Bocs, ha kicsit tolakodó vagyok, csak furdal a kíváncsiság. :D :lol:
Nem volt az olyan drága, mint amilyennek gondolod: A Store-ban le volt árazva, és nagy nehezen, de rá tudtam venni bátyámat, hogy a digitális verzió helyett inkább ruházzunk be egy használt, de legalább fizikai változatra. Ezt látod a képen.

Nem olvastam végig minden kommentedet, pont azért, mert nem tudtam, mennyire vannak spoilerek benne, és nem akarok tudni semmit sem a játékról. Nyilván, tudok azért néhány dolgot, ami nem gond, csak a story-t illetően "szűz" akartam maradni.

Azért csütörtökön, mert csütörtökön kezdődik nálam az őszi szünet, tehát akkor megyek haza bátyámhoz, hogy tudjak játszani vele. A játékkal majd az az illető is játszani fog, akinek egyébként szívesen odaadnám ajándékba, de majd csak szilveszter környékén. :) Egyébként végül bátyám vette, nem én. (Nagy meglepődésemre, mert egyébként korábban már mondtam neki, hogy vegye meg, de mondta, hogy neki sosem tetszett a God of War így kihagyja.) Bár ha ő nem veszi meg, akkor én veszek egy használtat karácsonykor. Így viszont hamarabb ki tudjuk próbálni. :)

UI: Mi általában használt játékokat veszünk, ha veszünk játékot. Ez alól kivételt képeznek a Store-ban leértékelt játékok, a GTA játékok valamint a Naughty dog játékai (na meg még néhány, mint pl a Detroit). Ezeket megjelenés napján meg szoktuk venni.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: God Of War Franchise

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 14. 17:01

Oh, értem. Hát akkor az még jobb, hogy nem is az ismerősöd ajándéka, hanem a sajátotok a bátyáddal. :D Amúgy örülök, hogy rá tudtad venni a bátyádat a vásárlásra annak ellenére, hogy ő nem GOW fan. Majd mindketten rövidesen meglátjátok, hogy megérte beszerezni, mert nagyon jó. ;) Mondjuk a Sony ügyesen újított, mert lényegében olyanra csinálták a játékot, hogy az nagyban hasonlítson a másik két sikerjátékukra, az Unchartedre meg a Last of Us-ra, ezáltal bővítették a játék rajongói táborát.


Persze, érthető, hogy nem olvastál el mindent, amit írtam, hiszen nem jó az ha elspoilereznek előtted egy játékot, amit te is végig akarsz játszani. :)

Ja értem. Nekem egyébként csak két hét múlva lesz tavaszi szünetem. :D Akkor jó játékot nektek csütörtökön! ;) Szilveszterig amúgy szerintem kitoljátok simán, főleg ha csak a fő sztorival foglalkoztok. Nekem a platina 3 hónapba telt nagyjából úgy, hogy mint mondtam, nem játszottam olyan nagyon sokat, mert nekem is voltak dolgaim.

Ti általában használt játékokat vesztek, én meg kb. semmilyet. :D Na jó, ez nyilván tulzás azért, de többnyire én is inkább a Rockstar és a Sony exkluzív játékait szerzem be a megjelenés napján, abból se mindet. A Detroit például nekem pont kimaradt, amúgy jó játék? Én csak a demót próbáltam ki anno. Az nekem bejött, de valahogy nem éreztem késztetést a vásárlásra. :D Lehet majd beszerzem, bár a Red Dead Redemption 2-vel elég sokáig el leszek szerintem ahhoz, hogy más játék beszerzésére és végigjátszásra legyen időm. Szóval lehet, hogy a Detroit még egy darabig offos marad. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: God Of War Franchise

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 12. 09. 17:27

Örülök a GOW4 GOTY győzelmének. Nekik drukkoltam. :) Bár ha az RDR2 nyert volna, azzal is ugyanúgy elégedett lettem volna. Sokan hangoztatták a Spiderman -t is, de gameplay videókat elnézve, közelébe sem ért a másik két játéknak.

Szóval, Gratula God of War. :cool:

Ja, egyébként ezt a kedvenc jelenetem. :D

"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: God Of War Franchise

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 12. 17. 17:06

Luszie írta:
2018. 12. 09. 17:27
Örülök a GOW4 GOTY győzelmének. Nekik drukkoltam. :) Bár ha az RDR2 nyert volna, azzal is ugyanúgy elégedett lettem volna. Sokan hangoztatták a Spiderman -t is, de gameplay videókat elnézve, közelébe sem ért a másik két játéknak.

Szóval, Gratula God of War. :cool:

Ja, egyébként ezt a kedvenc jelenetem. :D


Összességében én is örülök, annyi kiegészítéssel, hogy én megosztottan adtam volna a díjat a GOW4-nek meg az RDR2-nek. :D Egyébként mindkét játék fantasztikusan sikerült, nagy élményt nyújtanak minden percükkel. Egyébként szerintem rég volt ennyire szoros a verseny, és szerintem csak nüanszok döntötték el a mérleg nyelvét Kratosék javára. Mindenesetre kicsit sajnálom a Rockstart, főleg hogy a komplett soundtrack összes előadóját/zeneszerzőjét elrángatták a gálára, ezzel kvázi azt a fajta magabiztosságot sugározva, mintha tudnák, hogy ők nyernek idén... ehhez képest meg be kellett érniük "csak" a második hellyel, illetve a legtöbb egyéb díjjal. :D

A Spider-Man nagyon jó játék lett, imádtam minden percét annak is, szóval azért az túlzás, hogy a közelébe sem ért a GOW-nak meg az RDR2-nek, de az egyértelmű, hogy a Pókember nem érdemelte volna meg a GOTY díjat. Szóval függetlenül attól, hogy milyen jó lett az is, én sem lepődtem meg azon, hogy nem nyertek a másik két nagyágyú mellett.

A videó meg zseniális, nekem is ez a kedvenc jelenetem az egész gáláról. :D READ IT, BOY!!! :D :D :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: God Of War Franchise

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 12. 20. 09:07

Hát, nálam az hogy "nem érdemelte volna meg a GOTY"-t a másik két játékkal szemben, pontosan azt jelenti, hogy közelében sem járt a két játéknak. :D :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: God Of War Franchise

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 12. 24. 12:17

Értem mire gondolsz. :D
Hát, azért elég jó lett, nálam a fizetős utólagos DLC-kkel baszták el. Én emiatt mondtam le arról, hogy bármilyen díjat kapjon a játék, mert a mai napig nem szívlelem a fizetős DLC megoldást. Amúgy ajánlom, hogy próbáld ki egyszer, nagyon jó sztorija van, jó a grafika meg a játékélmény is nagyszerű szerintem. Nyilván elmarad egy RDR2 vagy GoW minőségétől, de korántsem olyan mértékben, mint ahogy a többi játék, mert ez is egy jó minőségű darab. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: God Of War Franchise

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 12. 24. 17:21

Most melyik játékra gondolsz, hogy próbáljam ki? :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: God Of War Franchise

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 12. 26. 16:22

Hát, ahogy emlékszem, illetve visszaolvasom a kommenteket, szerintem a PS4-es Spider-Man-ről volt szó, így hát arra gondoltam, amikor azt írtam, próbáld ki és adj neki egy esélyt. :D Nekem megvan, és fentebb leírtam a pozitív tapasztalataimat a játékkal kapcsolatban (még mindig a PS4 Spider-Man-ről beszélek). :D Szóval szerintem a PS4 SPIDER-MAN-T PRÓBÁLD KI!!!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése