Red Dead Online

Új információk, részletek, kívánságok, beszélgetések az októberben érkező Red Dead Redemption 2-ről.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 03. 03. 19:31

Összességében egyetértek. Valóban nincs elég tartalom a játékban. Emiatt is írtam, hogy nem akkora baj, hogy nem fizetnek annyira jól a küldetések, merthogy annyira nincs is mire költeni. Egyébként fogalmam sincs, mivel akarják/próbálják majd még feldobni az RDO-t, de az az érzésem, hogy vagy nem lesz már a jövőben érdemi újítás, vagy pedig átesnek a ló túloldalára, mint a GTAO-ban, és a játékba abszolút nem illő hülyeségeket fognak implementálni, mint azt a tavalyi Halloween frissítés során már láthattuk is (ahol boszorkányruhákat meg mocsári démon maszkokat lehetett szerezni, amiket egyébként most is fel lehet adni a karakternek, illetve akkortájt érkezett az a legendás fejvadász célpont is, aki valami mérget itatott meg velünk, minek hatására óriás rózsaszínű nyulakat hallucinált a karakterünk, és azokat kellett lelőni, plusz volt még valami beteg PvP mód is ugyanebben a halloweeni témában, plusz a karácsonyi krampuszmintás shotgun sem feltétlenül illik bele a játékba). Szóval azt is simán el tudom képzelni a fentiek alapján, hogy előbb utóbb majd ilyen faszságokkal fogják megtölteni a vadnyugatot is, amikor már nem marad egyetlen normális ötletük sem, mint a GTAO esetében.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 03. 03. 19:51

lesznek itt még újítások, csak ugyanolyan csigatempóban mint eddig... :) tehát még nekem is kinő a szakállam, mire értékelhetővé válik a multi.
"Whatever." (Ryder)

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2020. 03. 03. 23:27

Lesznek, csak több hónapot kell várni az érdemi frissítésre, és addig az előzőeket kell beosztani.

Sajnos egyébként igaz, hogy a Rockstar a heti bónuszokkal inkább a zöldfülű játékosoknak kedvez, és a hűen régóta visszajáró, aktívan jelenlévő playerek nem igazán kapnak érdemi pluszt. Ami fájó pont például nekem is. A daily challenge-ek miatt minden nap belépek, hogy ne vesszen oda a streak, de nagyon nincs már mit csinálni sajna. Lassan kimaxolom a szerepeket, a jelenlegi 101-es szintemmel a rank cuccokat is feloldottam már mind. Egyedül pénzt tudok gyűjteni pamphletekre, hogy jobb lőszereket tudjak pl. kraftolni (pl. dinamitos nyílvessző), a pénz meg viszont a korábbiakban megbeszéltek szerint rohadt lassan jön. Szóval ja, kontent-pangás van és lesz is sajnos. Talán jobb lenne, ha feladnám a daily streaket és csak hetente 1-2 alkalommal lépnék be, mert így jó eséllyel hamar unalomba fog fulladni a dolog. Bár én szerencsére változatosan szoktam játszani, szóval egy nap jobban vadászgatok a tábornak, másik nap inkább fejvadászósdit nyomok, megint máskor meg jobbára a gyűjtögetéssel foglalkozom, vagy éppen kincset keresek. Valószínűleg emiatt is lépek fel töretlenül minden egyes nap, mert magamnak változatossá teszem a játékot a lehetőségekhez képest. Ez is fontos.

Szerk1 by Luszie:

A következő nagy frissítés az előrejelzések, teóriák szerint a collector szerep továbbgondolása lesz, azaz a fotográfus szerepkör (mint a trader kiegészítése volt a moonshiner).

Ti mit gondoltok erről?
Olyat is olvastam, hogy ehhez hasonlóan a bounty hunter szerepet is kibővítik vagy tovább viszik lawman irányba. A felsorolt lehetséges tartalmak ugyanúgy hozhatnának magukkal sztori küldiket is, mint a moonshiner esetében.

Egyébként még heistokat tudnék elképzelni, esetleg lovak betörését mint feladatot, vagy rodeóversenyt játékosok közt a későbbiekben. :D

Szerk2 by Luszie (ejnye, dádá)

A pézszerzéshez kiegészítésképpen:

Én simán behoznám az Online-ba a sztori módból ismert szekéreladást a fence-nél, csak kisebb módosítással. Mivel elég busás összegekhez lehetett jutni vele, ezért lekorlátoznám mondjuk napi 3 eladható járműre. Így a játékosra lenne bízva, hogy mennyire türelmes kivárni egy nagyobb rakományú szekeret, ami többet is ér, tehát annál nagyobbat akaszthat vele.
Szerintem ez megfontolandó lenne, eggyel több kereseti lehetőség, de nem esne át a ló túloldalára a korlátozás miatt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Danchos 2020. 03. 03. 23:33-kor.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 03. 04. 18:44

Danchos: Mivel ugye hosszú idő után jársz újra a fórumon, és mivel Luszie adminisztrátor társunk úgyis egyesíteni fogja legutóbbi három hozzászólásod (a fórumszabályzatban szerepel ugyanis, hogy egymás után nem illik több hozzászólást egymás követően írni, hanem ha kihagyunk valamit akkor a már meglévőt egészítjük ki, erre mint tapasztalt és régi fórumtag hívnám fel a figyelmedet :) ), így mindhárom hozzászólásra válaszolok most ezzel a poszttal. :)
Danchos írta:
2020. 03. 03. 23:27
Lesznek, csak több hónapot kell várni az érdemi frissítésre, és addig az előzőeket kell beosztani.

Sajnos egyébként igaz, hogy a Rockstar a heti bónuszokkal inkább a zöldfülű játékosoknak kedvez, és a hűen régóta visszajáró, aktívan jelenlévő playerek nem igazán kapnak érdemi pluszt. Ami fájó pont például nekem is. A daily challenge-ek miatt minden nap belépek, hogy ne vesszen oda a streak, de nagyon nincs már mit csinálni sajna. Lassan kimaxolom a szerepeket, a jelenlegi 101-es szintemmel a rank cuccokat is feloldottam már mind. Egyedül pénzt tudok gyűjteni pamphletekre, hogy jobb lőszereket tudjak pl. kraftolni (pl. dinamitos nyílvessző), a pénz meg viszont a korábbiakban megbeszéltek szerint rohadt lassan jön. Szóval ja, kontent-pangás van és lesz is sajnos. Talán jobb lenne, ha feladnám a daily streaket és csak hetente 1-2 alkalommal lépnék be, mert így jó eséllyel hamar unalomba fog fulladni a dolog. Bár én szerencsére változatosan szoktam játszani, szóval egy nap jobban vadászgatok a tábornak, másik nap inkább fejvadászósdit nyomok, megint máskor meg jobbára a gyűjtögetéssel foglalkozom, vagy éppen kincset keresek. Valószínűleg emiatt is lépek fel töretlenül minden egyes nap, mert magamnak változatossá teszem a játékot a lehetőségekhez képest. Ez is fontos.
Valóban lassan jönnek a frissítések, ebben szerintem mindnyájan egyetértünk. Szomorúan hallom továbbá, hogy tapasztalataid szerint inkább a random fellépőket kezelik előnyösebb helyzetben a fejlesztők, a hozzád hasonló, hűséges fanokat pedig háttérbe szorítják, vagyis inkább nem emelik ki a randomokkal szemben. Amúgy nagyon durva a 101-es szint, így már tényleg mindent feloldottál konkrétan, aztán a szerepek kimaxolásával már gyakorlatilag ki is játszod az egész Online-t. Ebből is látszik, hogy te vagy a legnagyobb, leghűségesebb fan. :) Szerintem is fel kéne adnod a streakeket, már úgysincs olyan tartalom, amit fel tudnál oldani, mivel minden megvan már szinte. Viszont az jó, ha változatosan játszol, úgy talán tényleg nem lehet olyan hamar beleunni a játékba, bár nekem sajnos sikerült, mondjuk ez elsősorban a hibáknak tudható be, amelyekből még mindig sok van és amelyek nagyon el tudják rontani a játékélményt. :(
Danchos írta:
2020. 03. 03. 23:33
A következő nagy frissítés az előrejelzések, teóriák szerint a collector szerep továbbgondolása lesz, azaz a fotográfus szerepkör (mint a trader kiegészítése volt a moonshiner).

Ti mit gondoltok erről?
Olyat is olvastam, hogy ehhez hasonlóan a bounty hunter szerepet is kibővítik vagy tovább viszik lawman irányba. A felsorolt lehetséges tartalmak ugyanúgy hozhatnának magukkal sztori küldiket is, mint a moonshiner esetében.

Egyébként még heistokat tudnék elképzelni, esetleg lovak betörését mint feladatot, vagy rodeóversenyt játékosok közt a későbbiekben. :D
A fényképész szakma érdekes lehet, hiszen a sztoriban is volt egy Stranger szál, aminek a főszereplője szintén egy fényképész volt. Ráadásul így méginkább értelmet nyerhet a fényképezőgép jelenléte, bár én a collector szerephez hasonlóan ezt a szakmát sem tudnám olyan sokáig tolni szerintem. Bár a fene se tudja, lehet hogy valami extra csavarral számomra is érdekessé tudnák tenni az egészet. :) Bár a szép tájak megörökítése talán alapból közelebb is állna hozzám, mint a térképek alapján történő keresgélés, szóval még az is simán előfordulhat, hogy engem is hosszabb távon érdekelne a fényképészet.
A Lawman nekem határozottan jobban tetszene lévén, hogy a fejvadász szereppel tudtam a leginkább azonosulni, az a kedvencem az egész játékban. Illetve imádtam az első rész sztori módjában is a Nightwatch küldetéseket, amelyek lényegében sheriffes küldetések voltak, szóval abszolút támogatnám és tolnám az esetleges Lawman szakmát is. :) Én nagyon bízom abban, hogy a felsorolt tartalmak a moonshiner példájára már mind tartalmazni fognak egy-egy rövidebb történetszálat is, mert ez megintcsak nagyban megdobná a játékélményt, illetve a játék játszhatóságát is. :cool:
Heistok megjelenésére nagy esélyt látok. Nem pusztán azért, mert a (valamilyen szinten) elődnek számító GTA Online-ban és az RDR2 sztori módjában is találkoztunk már a nagyobb rablásokkal, hanem mert gyakorlatilag már az RDO is tartalmazott 1-2 komolyabb rablást, gondolok itt pl. arra a küldetésre, amiben Danchosszal ketten kellett, hogy kiraboljunk egy bankot, ráadásul a küldetés is 'A Bankok Nem Rabolják Ki Saját Magukat' hangzatos címmel volt ellátva, ez lényegében már egy Heist, amit minden bizonnyal bővítenek majd a későbbiekben.
A horsebreaking job is nagyon fasza volt az első részben, sajnos a 2-ből sztori módban kimaradt, de talán az Online-ba ezt is visszahozzák, ha már egyáltalán nem tudnak mit kezdeni magukkal, vagyis inkább a játékkal. Viszont a rodeózás még ennél is érdekesebb és izgalmasabb lenne, és nem is tartom elképzelhetetlennek, hogy előbb-utóbb beraknak egy ilyet, szerintem ez egy nagyon jó gondolat, ahogy a szekérleszállítás is kézenfekvő lenne, mielőtt még a gagyi megoldásokhoz nyúlnának a fejlesztők. Én még kiegészíteném ezeket a farmerkedéssel/gazdálkodással is, illetve még akár nemesi birtokot is lehetne venni, mint amilyen a Braithwait birtok, és ott lehetne legálisabb módon javakat termelni, az akció része pedig a rivális birtokosokkal való harcban teljesedne ki. :) Viszont sajnos azt is meg kell jegyezni, hogy a GTAO esetében is először a gagyi tartalmakat nyomatták hosszú ideig, mígnem a napokban kiadtak egy földhöz ragadottabb frissítést a GTA-hoz, így sajnos arra is fel kell készülni, hogy a fentebb leírt módok előtt, neadjisten helyett a gagyibb tartalmú frissítesek jönnek majd.
De ki tudja még mi lesz, senki nem tud még semmit. Majd az idő, és legfőképpen a Rockstar eldönti, mit akarnak majd az RDO-val. Mindenesetre az újabb tartalmak előtt én inkább az alapvető hibák, bugok és hiányosságok háza táján néznék körbe a fejlesztők helyében, mert engem a tartalomhiány mellett a játék technikai értelemben vett játszhatatlansága aggasztott és háborított fel leginkább, legutóbb is egy ilyen hiba miatt hagytam ott a játékot, amihez időhiány miatt azóta sem tértem vissza és egy darabig még nem is fogok.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 03. 04. 18:50

Danchos írta:
2020. 03. 04. 10:54
*Dani fiú ír egymás után 3 hozzászólást*
Micsinááááászteee....

*leszidja, de aztán megölelgeti*
dani.szentgali írta:
2020. 03. 04. 18:44
Danchos: Mivel ugye hosszú idő után jársz újra a fórumon, és mivel Luszie adminisztrátor társunk úgyis egyesíteni fogja legutóbbi három hozzászólásod
true. ez fog történni.
megvárom, míg reagál Dani fiú, azután vonom össze a hsz-eket.
(bár te sem vagy egyébként szabálykövető- csak te ráadásul tudsz is róla) *köhm*

Egyébként szerintem is heist-ok jönnek. Egyszer... mondjuk előtte, valószínűleg jönnek kisebb frissítések/bug javítások.
De valóban a heistozást és az ingatlanok megjelenését látom reálisnak. Legalábbis az lenne már "illő", hogy jöjjön. Az a baj, hogy a fotós szerep is ugyanolyan lenne, mint a többi: tulajdonképpen egy collector szerep, csak nem ásni kell, hanem fotózni. Én szeretek gyűjtögetni, de azért az engem taszít, ha mindent ugyanarra a kaptafára hoznak létre egy játékban. A szerepek pl. nagyon hasonlítanak egymásra, sajnos.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 03. 04. 18:58

(bár te sem vagy egyébként szabálykövető- csak te ráadásul tudsz is róla) *köhm*
Miről beszélsz?! Én vagyok maga a megtestesült szabálykövetés. xD Viccet félre téve, néha valóban velem is előfordul, hogy lusta vagyok a szerkesztés gombra kattintani, bár én azért nem érzem azt, hogy ez annyira sokszor előfordulna. :) Vagy ha esetleg más szabály be nem tartásáról lenne szó az esetemben, kérlek, szembesíts vele, mert kíváncsi vagyok rá. :D

Szerk1.:
De valóban a heistozást és az ingatlanok megjelenését látom reálisnak. Legalábbis az lenne már "illő", hogy jöjjön. Az a baj, hogy a fotós szerep is ugyanolyan lenne, mint a többi: tulajdonképpen egy collector szerep, csak nem ásni kell, hanem fotózni. Én szeretek gyűjtögetni, de azért az engem taszít, ha mindent ugyanarra a kaptafára hoznak létre egy játékban. A szerepek pl. nagyon hasonlítanak egymásra, sajnos.
A moonshiner és a trader valóban nagyban hasonlít, de azért a fejvadász és a kollektor különböznek ezektől, illetve egymástól is. Engem meg pont az taszít amúgy, amiből a kollektor szerep áll: térkép alapján történő gyűjtögetés. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2020. 03. 04. 21:08

Aztamindenségit, valóban csibészkedtem a három hozzászólással, még ha nem is szándékosan. Van fórumos múltam, így valami nekem is furcsa volt a hsz-eimmel kapcsolatban, úgyhogy innen is elnézést kérek. Luszie kolléganő tegye csak meg nyugodtan a szükséges intézkedéseket, lelkiismeretesen szembenézek a szankcióval. :D :S

Előbb tényleg a bugokat kellene javítani mindenképpen, habár a múltkori 'vadas' bugfix eredményesnek mondható, mert életre keltette a kihalt vadvilágot szerencsére. Utólag visszagondolva elég borzasztó volt a játék, amíg nem javították azt a hibát. :| :D

Abban mindenesetre biztos vagyok, hogy márciusban, de legkésőbb áprilisban várhatunk egy nagyobb update-et, aztán nyárig csendben is maradhatunk.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2020. 03. 05. 11:20

*aggresszíven megcirogatja a haját, amiből nem kivehető, hogy kedvességből vagy leszidásból adja-e*


Az a baj, hogy amikor javítanak egy bugot, megjelenik másik kettő... főleg, ha új kontentet raknak be, mert az sosem működik normálisan. Szóval ez egy véget nem érő ördögi kör. :/
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 03. 07. 00:37

Igen, ez valóban így van sajnos. Amikor tartalmat adnak hozzá egy játékhoz, sok fájlt átformáznak és kicserélnek, ez pedig egy akkora játéknál, mint az RDR2, sajnos azzal jár hogy még több bug lesz. Mindegy, majd ezeket is javítják előbb-utóbb.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2020. 03. 07. 16:10

dani.szentgali írta:
2020. 03. 07. 00:37
Igen, ez valóban így van sajnos. Amikor tartalmat adnak hozzá egy játékhoz, sok fájlt átformáznak és kicserélnek, ez pedig egy akkora játéknál, mint az RDR2, sajnos azzal jár hogy még több bug lesz. Mindegy, majd ezeket is javítják előbb-utóbb.
Áh, látjátok, én ennyire nem vagyok otthon a játtékészítésben, illetve programozásban, mert erről például nem is tudtam. Nyilván sokkal bonyolultabb, mint amilyennek tűnik vagy gondolná az ember.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 03. 16. 13:29

Igazából én is csak onnan tudom ezt, hogy például a Modern Warfare esetében is ugyanígy járnak el a fejlesztők, hogy minden frissítésnél nemcsak hozzáadnak, hanem cserélik is a fájlokat. Ennek előnye, hogy így nem fog folyamatosan nagyobb mértékben nőni a játékok helyigénye, hanem valamelyest tudják szabályozni és kordában tartani a játék fájljainak méreteit. Hátulütője viszont, hogy ezzel sok esetben jól működő fájlokat is eltávolítanak/felülírnak, ennek köszönhetően jelennek meg az újabbnál újabb hibák, melyeket mi egyszerű gamer emberkék csak bugoknak hívunk. :D Nyilván szakmai oldalról ennél is jóval bonyolultabb a helyzet, de lényegében erről lenne szó. Összességében a hibák és bugok ellenére jó megoldásnak tartom ezt a fájlcsere dolgot, persze olyankor mindig felbasz, amikor a GTAO és az MW multiplayer is újabbnál újabb, idegesítő bugokat produkálva teszteli az idegszálaimat. :D
Erre a fájlcsere dologra amúgy kitűnő példa a múlthéten megjelent, Modern Warfare Warzone battle royale mód: míg a különálló játék a Modern Warfare alapjátékkal nem rendelkező embereknek 80-100GB helyet foglal, addig a játékot birtoklóknak csupán 22 GB-t kellett letölteni, hiszen egyrészt korábbi frissítésekkel már az alapjátékba belerakták a Warzone bizonyos fájljait, másrészt pedig a fentebb taglalt fájlcserés megoldásnak is köszönhettem, hogy nekem mint MW tulajnak nem kellett 100GB-t leszedni a Warzone-ért, hanem csak 22-t, ami azért lényegesen barátibb. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 04. 11:56

Bocsi a dupla hsz-ért, csak egy fontos kérdésem lenne. Esetleg lehet arról szó a későbbiekben, hogy a GTA Online-hoz hasonlóan kapunk itt is privát lobbikat, amiben pl. a versenyeket egyedül vagy egy pár baráttal is el lehet indítani, vagy erről nem volt szó és nem is lesz már? Csak mert fasza lenne, ha nem csak vadidegen és másokat terrorizáló játékosokkal lehetne együtt játszani, hanem egyedül is. Ez pl. a GTA Online-ban nagyon régóta benne van és nagyon tetszik is, ide is át lehetne emelni. Szerintetek ez megtörténhet, vagy abszolút felejtős az egész?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2020. 05. 05. 07:32

Furcsa, hogy itt nincs. Nem is értem, hogy miért, szerintem alapból benne kéne lennie. Egyszer talán raknak bele ilyen lehetőséget.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2020. 05. 06. 10:57

Rockstar69 írta:
2020. 05. 05. 07:32
Furcsa, hogy itt nincs. Nem is értem, hogy miért, szerintem alapból benne kéne lennie. Egyszer talán raknak bele ilyen lehetőséget.
Igen, én is remélem. Nagyon jó lenne egy ilyen opció. Én sem értem, miért nincs, bár talán GTA Online-ban sem a kezdetektől fogva volt ilyen mód. Én legalábbis nem emlékszem arra, hogy létezett volna privát vagy invite only session legelőször. Mindenesetre sokkal élvezhetőbbé és könnyebbé tenné pl. a szakmák farmolását, vagy a lóversenyekből könnyed xp adó lovaglást csinálhatna.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Online

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2021. 02. 16. 21:49

Ha valakit esetleg még érdekelne a játék, a mai nap derült égből villámcsapásként érkezett 3, többnyire teljesen elhanyagolható, 15-20 perces szóló küldetés a játékba, ahogy azt a Rockstar korábban már megszellőztette mindkét Online esetében. A probléma csak annyi, hogy amíg a GTA Online-ban ezeket opcionálisan egyedül vagy többedmagunkkal is elvégezhetjük, addig a vadnyugaton csak egyedül eshetünk neki az új küldetéseknek... amelyekből az első k**va unalmas és szar, a második elmegy, a harmadik egész jópofa, de semmi extra. Őszintén szólva édeskevés ez a próbálkozás még mindig a Rockstar részéről. Esetleg, ha minden héten jönnének ezek a küldetések, akkor még azt lehetne mondani, hogy oké, vagy ha opcionálisan lehetne elvégezni egyedül vagy több játékossal, mint a GTA Online-os Cayo Perico heistet, de erről szó sincs. Az egyedüli dolog, ami pozitívum, az az hogy rengeteg ingyen jutalmat osztogatnak, a Benefits menüben rengetek az akció és ugyanitt hozzám vágtak 500+ dollárt, ami RDO-ban azért nem olyan kevés. Kár, hogy nagyon nem lehet elkölteni semmi értelmesre. Összességében ennél sokkal többre lenne szükség ahhoz, hogy jó legyen a játék. Bár lassan kezdek azt hinni, hogy itt inkább csak az szív, aki régi játékos, mert ha valaki például most kezdené el az RDO-t, az rengeteg tartalommal találná szembe magát ahhoz képest, mint amit az öreg rókák kapnak ezekkel a szökőévente megjelenő, 3 küldetéses kis szarokkal.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Válasz küldése