Általános társalgó

Új információk, részletek, kívánságok, beszélgetések az októberben érkező Red Dead Redemption 2-ről.
Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 10. 26. 05:04

És eljött a várva várt nap ! Mindenkinek élményekkel teli időtöltést kivánok a vadnyugaton !
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 10. 26. 15:24

Neked is. Várom már a multit :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 26. 16:54

Rockstar69 írta:
2018. 10. 26. 15:24
Neked is. Várom már a multit :D
Ne várd annyira, félő hogy elrontják. :D Addig örüljünk, míg "multi szűz" a játék. :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2018. 10. 27. 15:00

Gondolom, ti már nyomatjátok az RDR 2-t ezerrel. Én sajnos még nem tudok játszani vele, mert majdcsak hétfőn érkezik meg. :( De talán nem is baj, mert addig gyorsan befejezem a Doomsday Heistet a GTA Online-ban (1 prep, 1 setup és 1 finálé van már csak vissza). Mondjuk, nagyon várom már az RDR 2-t. Nagyon izgatott vagyok miatta. :D

Sajnos már előre lelőttem magamnak a poént, mert YouTube-on beírtam a keresőbe, hogy RDR 2 ending, és láttam a befejezést. (Több befejezés van benne! 3 vagy 4 db! :o) De nem néztem meg az ending-videókat, hanem csak a címüket és a képüket láttam, és azok alapján összeraktam, hogy mi lesz majd a játék végén, és már azt is tudom, hogy ki lesz a végén a főellenség. Tudom, elrontottam az élményt magamnak, de azért annyit elmondhatok, hogy nagyon durva lesz a játék vége! Nagyon kemény! És az a legdurvább, hogy hasonló lesz ahhoz a játék vége, mint amit elképzeltem. Már a megjelenés előtt gondolkodtam, hogy vajon mi lesz a játék végén, és meglepő módon eltaláltam. :o

Amúgy egy érdekes észrevételt leírok még ide gyorsan. Szóval láttam az egyik oldalon az RDR 2 trófeái között, hogy valaki már október 21-én végigjátszotta a játékot. 16-án vagy 17-én kapta meg a játékot, és 21-én játszotta végig. Ez hogy lehet? Hogy játszhattak mások ezzel a játékkal korábban, mikor október 26-án jelent meg? Ez hogy lehet? :o :S

Tessék, erről beszélek:
https://psnprofiles.com/trophy/8370-red ... in-the-mud
https://psnprofiles.com/trophy/8370-red ... redemption
https://psnprofiles.com/trophy/8370-red ... ess-summer

A legelső ember, aki játszott vele, az Capt_Flashheart volt október 16-án, és ő október 20-án már végig is játszotta a játékot. Aztán ott van Beck-san, aki szintén 16-án kezdte el, és 21-én játszotta végig. Ez hogy lehet? Hogy kapták meg előbb a játékot?

Egyébként október 24-én este beírtam a YouTube keresőjébe, hogy RDR 2 ending, és nem adott ki semmit. De aztán október 25-én reggel újból rákerestem ugyanerre, és beadott egy csomó videót a befejezésről. Aztán október 26-án, a megjelenés napján még több videót adott be. :shock: Szerintetek ki az a hülye, aki 1 nap alatt képes kijátszani ezt a játékot? 60 órás a fősztori, és valaki 1 nap alatt végigvitte, és a befejezést fel is tette a YouTube-ra. Ki az a hülye, aki direkt végignyomatja ilyen gyorsan a játékot, csak azért, hogy többen megnézzék a videóját a neten? Az RDR 2-t szerintem szépen, lassan kell kijátszani, nem pedig végig kell rajta rohanni, meg hát ráadásul nagyon hosszú benne a fősztori (104 küldetés).

Mindegy, ennyit erről. Hétfőn már alig várom, hogy játszhassak a játékkal! :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 27. 19:01

Előző oldalon leírtam, de leírom még egyszer:

Mert a Red Dead Redemtion-t promotáló oldalak (köztük mi is) kaptak a Rockstartól ajándék pre-release letöltőkódot az RDR2-höz, így esélyük adatott korábban kirpóbálni a játékot. Viszont érthető okokból arról semmiféle kontentet nem volt szabad közzétenni. A tilalom egészen ma délután 1 óráig tartott, ezért van egy rahedli videó a játékról, mert onnatól kezdve a kóddal rendelkezők sorra osztják meg jobbnál jobb képeiket és videóikat, esetleg live streamelnek (mint pl ahogy azt mi tettük).
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 10. 27. 19:42

Az újságírók viszont szerintem még hamarabb megkapták, mint mi, illetve gondolom vannak páran, akik hozzá tudnak jutni más forrásokból. Mire legyártják meg kiszállítják a lemezeket, az gondolom elég sok idő, ez alatt pedig valahogy megtudják szerezni.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 10. 28. 09:01

Szerintem Nikita hozzászólása az első olyan spoiler tartalmas komment amit nem fogok felnyitni. :D pedig elég régóta a fórum tagja vagyok.
Mindenesetre abban egyetérthetünk, hogy csak időpocsékolás végigrohanni a játékon. Személy szerint nagyon aprólékosan haladnék, minden egyes részletet felfedezve, még véletlenül sem szeretnék lemaradni bármiről.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 28. 09:09

Én szermély szerint úgy szoktam kijátszani a játékokat, hogy először gyorsan végigrohanok rajtuk, mert érdekel a sztori, meg akciót akarok, és amikor másodjára/sokadjára újrakezdem, akkor mélyedek el úgy igazán a játékban.

Az RDR-el nem tudom így lesz-e, mert szobatársam az az "egyből a játékba belemélyedős" típus, -ami engem az elején untat- illetve a játék alapból sem az a nagyon akciódús, de majd megszokom. :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2018. 10. 28. 11:03

Én, egy rossz szokásomnak köszönhetően, általában nem tudom kivárni a játék végét és még idő előtt lelövöm magamnak a sztori hátralevő részét - így volt ez a GTA V-el és az első RDR-el is. Viszont most tartom magam. :lol: Nagyon rágódok, hogy megvegyem-e a játékot. Digitálisan meg tudnám szerezni 10k alatt, de azért mégiscsak az lenne az igazi, ha CD-n lenne meg. Úgy viszont azért elég drága, plusz a szállítási idő is mérvadó, hisz még az őszi szünetben akarok játszani vele. Mit gondoltok, megvegyem, vagy várjak karácsonyig (vagy a következő leárazásig) és majd akkor szerezzem be?
Szerk.: a PS Store halloweeni akciójában most beszereztem az Outlast 2-t, Alien: Isolation-t, Layers of Fear-t és a BF 1-t is, szóval játékom amúgy is lenne. Csak hát na... RDR 2... :D :D
Well look who's back

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 28. 12:46

Én várok black friday-ig/karácsonyig. illetve remélem, hogy valakitől megkapom ajándékba.... :D Számomra ezen az 1-2 hónapon már nem múlik. Főleg azért, mert karácsony előtt suli miatt nem is lenne időm játszani vele.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 10. 28. 20:39

Konkrétan nem is emlékszek mikor vettem utoljára játékot a Playstation-ömre. Évek óta az biztos !
Ma én is beruháztam az új játékra, kiváncsian várom milyen élményekben lesz részem. Első kérdés, a Data Disc-el kell feltelepíteni a játékot majd pedig a Play Disc-el játszani ? :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 10. 28. 22:02

Arminho írta:
2018. 10. 28. 11:03
Én, egy rossz szokásomnak köszönhetően, általában nem tudom kivárni a játék végét és még idő előtt lelövöm magamnak a sztori hátralevő részét - így volt ez a GTA V-el és az első RDR-el is. Viszont most tartom magam. :lol: Nagyon rágódok, hogy megvegyem-e a játékot. Digitálisan meg tudnám szerezni 10k alatt, de azért mégiscsak az lenne az igazi, ha CD-n lenne meg. Úgy viszont azért elég drága, plusz a szállítási idő is mérvadó, hisz még az őszi szünetben akarok játszani vele. Mit gondoltok, megvegyem, vagy várjak karácsonyig (vagy a következő leárazásig) és majd akkor szerezzem be?
Szerk.: a PS Store halloweeni akciójában most beszereztem az Outlast 2-t, Alien: Isolation-t, Layers of Fear-t és a BF 1-t is, szóval játékom amúgy is lenne. Csak hát na... RDR 2... :D :D
Hol tudnád megszerezni 10k alatt?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2018. 10. 28. 23:17

Gonzales írta:
2018. 10. 28. 20:39
Első kérdés, a Data Disc-el kell feltelepíteni a játékot majd pedig a Play Disc-el játszani ? :D
Nevéből adódóan szerintem igen. :D De ha nem, telepítésnél ez úgyis kiderül.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 10. 29. 05:11

Nekünk viszont azt írta egy srác Facebook-on, hogy pont fordítva kell. Tehát előbb a play disc-et aztán a másikat.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 10. 29. 06:51

Mikor szakadt rá időm, hogy áttanulmányozzam a doboz tartalmát, észrevettem, hogy tájékoztatási célokból az egyik lemezen " Insert Data Disc first " , a másikan pedig " Insert Play Disc second" felirat szerepel. (Azt már nektek kell kitalálni, hogy mélyik lemezen mélyik felirat van. :ninja: )
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Válasz küldése