Általános társalgó

Új információk, részletek, kívánságok, beszélgetések az októberben érkező Red Dead Redemption 2-ről.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 09. 20. 20:25

Danchos írta:
2018. 09. 18. 07:41
Sziasztok, visszatértem! :D
Áh, számomra egy új arc. Üdvözöllek, Luszie! ;)

Dani, nagyon jó meglátás a rivalizálással kapcsolatban. Bár említették a gameplay videó végén, hogy ellenséges bandákról is szó fog esni a következő részben, nekem még csak véletlenül sem fordult meg a fejemben, hogy akár egy San Andreas-szintű háborúzás is kialakulhat. Az nagyon tetszene. :D És így nem csupán rablásokra vihetnénk magunkkal a társainkat, hanem akár ellenséges tagok likvidálásának céljából. El tudom képzelni, hogy minden banda rendelkezik bizonyos mértékű befolyással. A jelentéktelenebbeket nem veszik olyan komolyan, viszont az impozánsabb, méretesebb területtel rendelkező bűnszervezetek például különböző előnyökhöz is juthatnának. Nagyobb befolyás, nagyobb hatalom. Ötcsillagos meglátás és öt csillag a Rockstarnak is, ha ezt jól megoldják! :D

Srácok, már nagyon közel van a megjelenés. Csakis a magam nevében beszélhetek, de rendkívül gyorsan el fog telni ez a fennmaradó 38 nap, főleg, ha sűrűn a tegnapihoz hasonló cikkekkel és képekkel örvendeztetnek meg bennünket.
Örülünk a nagy "visszatérésednek", bár nálunk természetes, bevett szokás, ha pár napra vagy hosszabb időre eltűnünk a fórum térképéről. :D

Igen, Luszie valóban csak számodra új arc, hiszen hozzám hasonlóan ő is egy igazi régimotoros GTAPlace, újonnan pedig már Red Dead Place tag is, szóval ha ideje épp engedi, vele is jókat lehet beszélgetni, rendkívül jártas a témákban, mert velem ellentétben ő több Rockstar játékot is kivitt 100%-ra. ;)


Köszönöm szépen a dicséretet, bár hangsúlyozom, hogy mindez részemről csupán spekuláció, szóval ne verjetek meg majd pár hét múlva, ha esetleg semmi nem valósul meg abból a sok finomságból, amit fentebb megszellőztettem. :D Mondjuk ezt a bandázós dolgot csak abból szűrtem le, hogy azon kívül, hogy most már mi is bandatagok vagyunk, sokszor mondták és hangsúlyozták az előzetesekben meg egyéb interjúkban, hogy a bandánk folyamatosan mozgásban lesz, és a táboraink csak átmeneti szállások lesznek, ebből gondoltam arra, hogy ha költözünk, akkor költözés közben csak találkozunk a többi bújkáló bűnszervezettel is. :D Amúgy a te meglátásod is nagyon jó, szerintem is hasonlóan lesz megoldva, hogy lesznek a miénkéhez hasonló szuperbandák, és lesznek kisebbek, akikkel nem lesz annyi gondunk, mint a nagyobbakkal. Reméljük, a Rockstar ezt olvassa, és egy gyors google fordítós meló után úgy döntenek, támogatják az ötleteinket. :D ;)

Annak ellenére, hogy bizony már én is nagyon várom a játékot, én is amondó vagyok, hogy ez az idő gyorsan el fog röppenni. Kinek munkával, kinek sulival, kinek mindkettővel. Arról meg nem is beszélve, hogy itt van még a Spider-Man, amit az RDR2-ig párszor talán újra lehet játszani, vagy legalább el lehet szórakozni a sok mellékfeladattal, ami a játékban van. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 09. 25. 17:32

Mint ahogy te is láthattad, ezúttal én tűntem el az élet sötét bugyraiban. :D Külföldön tartózkodtunk, így a Red Dead 2-vel kapcsolatos hírekre is jobbára esténként maradt időm. Természetesen épp akkor indult meg a lavina, de hát így szokott lenni. :lol:

Óóó, pedig akár hiszed, akár nem, már beiratkoztam egy karate tanfolyamra, hogy ha nem jön be a jóslatod, a megfelelő bánásmódban részesíthesselek. :P :D
Igen, a fő történeti szál előrehaladásával fogjuk változtatni a táborunk helyét is. Amúgy szerintem a többi bandával a küldetéseken keresztül és a világban barangolva egyaránt összecsaphatunk, meg merem kockáztatni, hogy a vadászathoz hasonlóan ez is egy általános-visszatérő tevékenység lesz.

Még hogy olvassa-e? :D Az új híreket a mi ötleteink alapján hozzák nyilvánosságra. :D :D

Azóta is nyomod a Spider-Mant? ;) Én kicsit leálltam vele, nem nagyon szeretem a bossokat a játékokban, hamar fel tudnak idegesíteni. Pedig ez még viszonylag könnyű, Shocker ellen kellene alkotni valamit, de boss(z)antó az összecsapás. :lol: Nekem sosem volt erősségem a játékok ezen része, a Red Deadben többek közt ezt is nagyon szerettem, hogy nagyjából minden ellenfél hasonló erősségű volt. A vége felé a Dutch elleni küzdelem kissé arra hajazott, de az sem volt komplikált és idegőrlő.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 09. 26. 19:30

Igen, észrevettem, hogy eltűntél. :D Na ja, ismerős érzés, én is így vagyok az új Red Dead 2 hírekkel meg infókkal, hogy épp akkor jönnek, amikor épp nyaralok vagy külföldön tartózkodom. Például az első gameplay trailerrel is ugyanez volt a helyzet, azt is a Balaton partján csekkoltam le először. :)

Igen, gondoltam, hogy csak emiatt elvégzel egy harcművész iskolát, és elintézel, ha nem jön be, amit jósolok. :D :P :lol:
Igen, szerintem is fogunk majd harcolni a bandákkal a sztorin kívül is. Biztos vagyok benne, hogy ebben a játékban nagyobb szerephez jutnak a bandák, mint az utóbbi évek Rockstar játékaiban, ezért is említettem a San Andreas-t párhuzamos példaként. Szóval egyetértek, tuti kell majd a vadászaton túl a bandákkal is harcolni. Akár azt is el tudnám képzelni, hogy néha amikor viszonylag közel vagyunk a táborhoz, az egyik nagyobb banda pár embere támadást indít ellenünk, és segítenünk kell a táborban a többi bandatagnak visszaverni a támadást.

Na ja, valóban úgy látszik, mintha a R* komolyan foglalkozna a mi óhajainkkal, szóval nem lehet panaszunk. :D Ezt a játékot kimondottan a két Dani igényeinek megfelelően rakják össze. :cool: :lol: :D

Természetesen még mindig tolom a Spider-Man-t, ma is játszottam vele, így sikerült befejeznem a Harry Osborn által adott bázisos-kutatós mellékfeladatokat, amik elég változatosak és jók voltak. Jelenlegi játékállásom statisztikailag 93%-ot mutat, szóval elmondhatom, hogy rengeteget játszottam a játékkal és nagyon sokat haladtam vele ezalatt a közel három hét alatt. :D

Hát, a harcrendszer néha idegesítő, főként a boss-oknál, de szerintem ha odafigyelsz a megfelelő stratégiával simán likvidálhatod Shocker-t és a többi ellenséget is. ;) Amúgy Shocker még nagyon a játék eleje, szóval ha sikerül túljutnod rajta, jó ideig garantáltan nem fogsz unatkozni. Megmerem kockáztatni, hogy ha ilyen lassacskán haladsz a játékkal, simán kitart majd a Red Dead 2 megjelenéséig. ;)

Igen, az RDR talán nem igényel olyan taktikát meg odafigyelést, mint mondjuk a Spider-Man. Nekem egyébként bejönnek ezek a nehezebb játékok is, mert legalább komolyabb kihívás is van bennük, ami amúgy egy idő után valóban fel tudja cseszni az ember idegeit, de csak azt tudom mondani, amit eddig is: ha gyakorolsz és viszonylag sokat játszol a játékban, akkor simán menni fog minden boss. ;) Ja és nem árt, ha fejleszted Pókembert! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 09. 28. 17:42

Az még a jobbik eset, ha annak ellenére is le tudod csekkolni, hogy nem otthon tartózkodsz. :P

Azóta beiratkoztam, de girnyó testalkatomnak is köszönhetően hamar túltették rajtam magukat. :D :D :D
Pont így képzeltem el én is, és szerintem rendkívül jó ötlet lenne, egyúttal még izgalmasabbá tenné a játékot, ha néha arra érnénk vissza a táborunkba, hogy társaink éppen bajba keveredtek, és szükségük van ránk a rajtaütés visszaverésében. Fordítva is működhetne, hogy mondjuk az éj leple alatt elterveznénk egy támadást, amire magunkkal vihetnénk néhány társunkat. :)

:) Red Dead Redemption 2 - Dani Edition :D

Nos, akkor sok sikert a Pókember végigviteléhez! ;)
Minden boss ellen megvan a nyerő taktika, ezt jól mondod, csak nekem tart viszonylag rövid ideig a türelmem az ilyen harcok alkalmával. :roll: :lol:

Köszi a tippeket, igyekszem majd, bár az az igazság, hogy már olyan szinten tűkön ülök a Red Dead 2-t illetően, hogy jelenleg nem is nagyon érzek késztetést más játékkal foglalkozni a megjelenésig. :D

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 09. 29. 12:35

Hát igen, emiatt is örülök, hogy pár éve van már saját mobilnetem telefonra, elég nagy is (2.5 GB/hónap), szóval szerencsére bárhol vagyok, ha nem használtam el túl sok netet korábban, akkor meg tudom nézni a gameplay videókat, meg egyéb infókat. Apropó gameplay videó - nagyon aktuális lenne már a beígért második trailer premierje. :roll:

Oh, értem. Hát, legalább megprobáltad. :D Mindenesetre a te kudarcod az én életbenmaradásom kulcsa, ha esetleg a Rockstar nem úgy csinálja meg a játékban a dolgokat, ahogy azt én megjósoltam. :P

Igen, jó volna, ha a bandázások, rajtaütések, védekezések/támadások nemcsak főküldetéseken belül lennének, hanem a játék során szinte bármikor lehetne elvégezni ilyen jellegű mellékküldetéseket. A GTAV-ben például nem tetszett, hogy a nagy rablásokat csak főküldetésekben lehetett megcsinálni, jó lett volna, ha pár ilyen jellegű feladatot úgyis meg lehetett volna csinálni, hogy egy laza telefonhívással összehívjuk a három jómadarat azt lenyomunk egy kisebb vagy akár nagyobb rablást, sokat növelt volna az élményen, ha az egyik fő játékmechanikai újdonságot sztorin kívül is el lehetett volna végezni. Reméljük, az RDR2-nél nem követik el ugyanazokat a bakikat, mint amiket 5 éve elkövettek a GTA-ban. ;)

És a Dani Edition borítóján ott pózolnánk a Van der Linde banda tagjaiként. XD :cool: :lol:

Köszi szépen, egész jól haladok, márcsak a körzeteket kell kitolnom 100%-ra, illetve a ruhákból kell még kettő, plusz Oki Doki laborjában a kábelezős-összekötős feladat vár rám és ha minden igaz, akkor megvan a teljes kijátszás. :cool:

Abszolút átérzem, én is nagyon várom már az RDR2-őt, de anno amikor megtudtam, hogy a pókember pont másfél hónappal előtte jelenik meg, nagyon megörültem, mert így legalább leköt a játék, és addig sem gondolok arra, hogy még 26 napot ki kell bírni ahhoz, hogy tolhassam az RDR2-őt. :D Szóval nekem pont jó az, ha van addig másik játék, amivel el lehet lenni amikor épp szabad vagyok, mert így talán még gyorsabban repül el ez a 20 nap, ha egy másik játék leköti a figyelmemet. ;)

Amúgy szerintem már biztosan más is eljátszott jóval korábban ezzel a gondolattal, továbbá amióta tudjuk, hogy a játék előzménysztori lesz, elég nyilvánvalóvá vált ez a dolog, de a napokban párszor újranéztem a legelső trailert, és eszembe jutott, hogy Arthur Morgan trailer alatt hallott monológja valójában nem is monológ, hanem egy másik embernek mondja, és a szöveg alapján szinte biztos, hogy ez a másik ember/valaki nem más, mint John Marston. Nagy esélyt látok rá, hogy ez a szöveg végül bekerül majd a végleges játék sztorijába is egy átvezetővideóban, és véleményem szerint akkor kerül majd sor erre, ha Arthur megérzi, hogy Dutch és a banda megroppant a nyomástól, és kezd szétesni. Persze az is lehet, hogy Arthur nem John-nak fogja ezt mondani, hanem Dutch-nak, hogy adja fel, mert már nem tudják egyben tartani a bandát, viszont erre azért látok kevesebb esélyt, mint az első eshetőségre, mert Arthur az eddigi infók alapján nagyon tiszteli Dutch-t, és mivel ő az első RDR játék végéig sem adja meg magát az akaratossága miatt, továbbá mégiscsak ő a főnök és Arthur sokkal lojálisabb vele szemben, mint John, így nehezen elképzelhető, hogy ilyen hangnemben meg merné mondani a főnökének az igazságot, hogy kár a gőzért, mert vesztett. Ráadásul az egyik trailerben van egy jelenet, amikor John-t elkapják és egy kést szegeznek a torkához, Arthur pedig szomorúan, együttérzően nézi az ablakból az egészet. Ebből következhet, hogy a banda többi tagjával ellentétben, akik a legutóbbi magazinelőzetesek elmondása alapján nem nagyon szívlelik John-t, Arthur a barátjának tekinti, talán Dutch után őt kedveli leginkább a bandában, és John eme két mondat hatására lép ki a bandából és hagyja el a vadnyugatot, amíg az első rész cselekményének legelején Edgar Ross és az FBI meg nem fenyegeti, hogy térjen vissza és vadássza le a bandatagokat.
Na, de ennyi mára a Dani féle filozófiaórából. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 09. 29. 22:10

Ti melyik kiadást rendelitek elő?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 09. 30. 10:53

Nos, hadd szálljak be én is a nagy filózofálásba. :D
Először is, gondolkoztam előrendelésen, ellenben amellett döntöttem, hogy megjelenés után fogok beruházni rá (persze nem sokkal, hisz nincs vesztegetni való idő), és természetesen megelégszek az alapcsomaggal, így egyáltalán nem tervezek és nem is fogok több pénzt kiadni egy pár kisebb-nagyobb játékbeli bónusz miatt. Így is eszméletlenül óriási játék előtt állunk, uraim. :o
Akárcsak 5 évvel ezelőtt a Gta V előtt, jelenleg is tűkön ülve várom a Rockstar Games új produkcióját, és hiszem, hogy lenyűgöző lesz. A megjelenés után már csak egy dolog fog érdekelni. - és pedig, hogy a Rockstar hogyan fogja kijátszani a kártyáit, és maradék lépéseit az új játékukkal kapcsolatosan.
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 09. 30. 16:45

Jó a meglátásod, Dani, Arthur monológja szinte biztosan Johnhoz fog szólni.
Emlékeztek az "I Know You" stranger küldetésekre az első részből? A fekete ruházatban feszítő, bajszos úriembert mondom, aki elméletileg a halál megtestesítője, vagy valami ilyesmi. :D Ő is tett utalást az előzményekre, amikor is John szemére hányta a legelső találkozásukkor, hogy mi történt azzal a lánnyal, Heidi McCourttal a réven. Dutch fejbe lőtte őt, és ha jól tudom, akkor hagyták hátra Johnt, és Marston azon események hatására lépett ki végleg a bandából.

Rendkívül kíváncsi vagyok, hogy meg fogjuk-e tapasztalni ezt az eseményt Arthur szemszögéből is.
Én még arra tippelek, hogy a játék végig arra fog kifutni, hogy Morgan mennyire marad lojális a családjaként funkcionáló bandához, és simán elképzelhetőnek tartom, hogy akár dönthetünk is, a végletekig kitartunk-e a Van der Linde banda mellett, vagy Johnhoz hasonlóan (akár a társaságában) végleg hátrahagyjuk őket. Érdekes végkifejletekhez vezethetne. :) Tetszene egy ilyen döntéshelyzet, de afelől nincs kétségem, hogy Arthur bőrébe bújva tényleg a családunknak fogjuk érezni a bandát, ezért a játék morális része igen nagy megpróbáltatásokat fog okozni. :D

Egyébként én az Ultimate Editiont rendeltem elő, mert egyből beleszerettem a steelbookba. A Special Edition valahogy kevésnek tűnt. Hiába, na, ilyen egy igazi fan. :D

Szerintetek tényleg nagyon hosszadalmas lesz a telepítési folyamat?
Dani, most főleg téged kérdezlek ezzel kapcsolatban. 26-án, a megjelenés napján lesz esedékes a kiszállítás is. Állítólag két lemezt tartalmaz majd a játék doboza, de ha nem a PS Store-ból vesszük és töltjük le, hanem fizikálisan vesszük kézbe, akkor lemezről tudtommal gyorsabban feldobja a gépre. Azért kérdezem, mert direkt szabadnapokat vettem ki a megjelenés hétvégéjére, viszont úgy alakult, hogy 27-én mégis egész nap dolgoznom kell. Szóval nem lenne előnytelen, ha nem egész pénteken a telepítőképernyőt kellene néznem, mert meg fogok bolondulni. :D

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2018. 09. 30. 19:46

Én a Special Edition-t rendeltem elő. Az Ultimate elfogyott tegnapra, mikor rendelni akartam, de aztán rájöttem, hogy nem is kell nekem. A Steelbook-okat kifejezetten nem szeretem, az in-game cuccok meg elég ratyik. A térkép meg a plusz rablás meglesz, az a lényeg.

Nem hinném, hogy 2 lemezes lesz. Nincs még ilyen játék PS4-en. De ha lesz is, akkor sem lesz olyan durva a telepítési idő. De hát ezt bele kell kalkulálni, mint a day one patch-et.
Gyenge napok vannak...

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 09. 30. 20:36

Igazából tényleg nincs számottevő különbség a Special és az Ultimate között. :)
Egy barátom, aki nagyon szereti a játékot, bőven megelégszik a standard kiadással is például... Ettől függetlenül még bőven ugyanúgy el lehet merülni a világában, mint a plusz kiadások esetén. De hát kinek a pap, kinek a papné ugyebár. :)

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 10. 01. 04:55

Holnap érkezik új gameplay trailer ! :ninja:
Oh, és üdvözletem az újonnan érkezett Danchos úrnak ! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 10. 01. 10:02

Szia Gonzales! Köszi a barátságos fogadtatást. :D

Annyiban helyesbítenélek, hogy nem holnap, hanem már ma délután 15:00 körül megérkezik a gameplay videó 2. része! Az időzónák nagyon bezavartak, de a facebookos Red Dead Place oldalán rákérdeztem, és valóban ma fog bekövetkezni, amire már régóta vártunk. :P

Az előző hozzászólásodra visszakanyarodva: érdekelne, hogy miért csak a megjelenés után tervezed beszerezni a játékot?

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2018. 10. 01. 11:21

Az egyetlen dolog ami számit, hogy kevesebb mint három órán belül újból láthatjuk Arthur Morgan-t akcióba lendülve. :cool:

A kérdésedre választ adva pedig, semmiféle okom nincs a játék későbbi megvételével kapcsolatosan. Egyszerűen így preferálom. :D ellenben ettől függetlenül szóba kerülhet, hogy már rögtön a megjelenés napján, vagy a 26.-i péntek utáni héten be is szerzem. Valahogy kényelmesebb számomra egy médiaüzletben hozzájutni, mintsem megrendelni. :roll:
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2018. 10. 01. 13:54

Rockstar69 írta:
2018. 09. 29. 22:10
Ti melyik kiadást rendelitek elő?
Én már két hónapja előrendeltem, természetesen csak az alapkiadás fér bele a büzsébe. Az is elképesztően magas a maga 22 ezer forintos árával, de egy ilyen kiváló játékért reméljük megéri. A másik két kiadásban sok a jópofa extra, viszont játékra akkor sem adhatok ki ennyit, főleg nem úgy, hogy mellette még a kocsimat is fent kell tartanom.

Dani, ha lemezről feldobod, úgy gyorsabban települ, mintha a storeból szednéd le, bár így is lesz vagy másfél óra mire felmegy a játék. :(
Gonzales írta:
2018. 10. 01. 04:55
Holnap érkezik új gameplay trailer ! :ninja:
Oh, és üdvözletem az újonnan érkezett Danchos úrnak ! :D
Nemsokár a itt a trailer, márcsak 5 percet kell kibírnunk! :D
Gonzales írta:
2018. 10. 01. 11:21
Az egyetlen dolog ami számit, hogy kevesebb mint három órán belül újból láthatjuk Arthur Morgan-t akcióba lendülve. :cool:

A kérdésedre választ adva pedig, semmiféle okom nincs a játék későbbi megvételével kapcsolatosan. Egyszerűen így preferálom. :D ellenben ettől függetlenül szóba kerülhet, hogy már rögtön a megjelenés napján, vagy a 26.-i péntek utáni héten be is szerzem. Valahogy kényelmesebb számomra egy médiaüzletben hozzájutni, mintsem megrendelni. :roll:
Én is így vagyok vele, bár szerencsére úgyis elő lehet rendelni egy játékot, hogy a boltban, személyesen veszed át, a házhoz szállítás csak egy opció. :D Szóval emiatt ne várj a játék megvásárlásával, ha csak emiatt hezitálsz. :D Eddig én is minden játékot személyes átvételre rendeltem elő, és vagy fél órával a bolt nyitása előtt már ott csöveztem tolószékben az üzlet előtt, hogy átvehessem. :lol: :P :D Így volt ez a Spider-Man-nel meg a God of War-ral is és ez lesz az RDR2-nél is. :cool: De igazad van, valamiért én is kényelmesebbnek tartom a személyes átvételt, de szerencsére ezt meg lehet oldani az előrendelés esetén is. ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Danchos
CJ zoknija
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2018. 08. 31. 09:45

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danchos » 2018. 10. 02. 12:33

Másfél-két óra bőven belefér még telepítési időnek. Mivel nálunk nem hasít az internet, még szerencse, hogy nem kell semmit sem letölteni, max. egy patchet hozzá. Biztos, kihullana az összes hajam, ha a teljes játék letöltését ki kellene várnom...

Nálunk vidéken a személyes átvétel nem túl előnyös, én emiatt ragaszkodom a szállításos verzióhoz. A legközelebbi város, ahol lenne lehetőség beszerezni személyesen, Kecskemét, ami 40 kilométerre van tőlünk. Úgyhogy inkább a futárkoma rutinjára hagyatkozom. :D

Válasz küldése