Általános társalgó

Beszélgetések a PlayStation 3 és Xbox 360 konzolokon debütált nagysikerű Red Dead Redemption-től.
Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 23. 21:50

Jöhet a privát, kíváncsi személy vagyok. Biztos amikor megnéztem a fórumot, akkor már kitörölte, csak még nem írta ki. Akkor mindegy, nem akarom felkavarni újra a vizet, úgyhogy be is fejeztem, viszont megközszönöm a privátot!
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 06. 24. 11:45

Kiscserko írta:Mit töröltél? Mit ne kezdjünk előről?
Szerk: Nem látok semmit törölve, és szabálytalanságot, vagy konfliktust se látok :insecure:
Bocsi, Te nyilván nem láttad, csak szóltam!
Gyenge napok vannak...

Avatar
vetranio
Hírfigyelő
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012. 12. 31. 20:43

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: vetranio » 2013. 07. 11. 08:45

akinek nincs meg az szerintem is nézzen vidiket mert nagyon jó játék :)
gta imádó

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 07. 11. 13:31

vetranio írta:akinek nincs meg az szerintem is nézzen vidiket mert nagyon jó játék :)
Akinek nincs meg, az ne nézzen vidiket, vegye meg :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Gege » 2013. 07. 17. 16:08

Valaki aki akar multizni, vegyen fel: XGege

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 07. 17. 17:59

Húha. Look at my horse -os paci? Imádom azt a szar dalt :D Elég fülbemászó...
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 07. 24. 23:35

Ben Dover írta:Valaki aki akar multizni, vegyen fel: XGege
Lehet, holnap felveszlek havernak, azt multizhatunk! ;)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 14. 19:19

dani.szentgali írta: Mi a baj a lovakkal és az AI-jukkal?! :) Bár az OFF-olás elkerülése érdekében szerintem ezt a dolgot az RDR topicjában tárgyaljuk meg. ;)
Lehet, holnap felveszlek havernak, azt multizhatunk! ;)
Hát a mozgással annyi, hogy nem olyan steril a terep mint egy Liberty City-ben, hanem ugye buckás, dombod, hegyes, és ha nem az utakon még akkor sokszor hozhat kellemetlen helyzetbe a dolog. De ez még a kevésbé idegesítő része. Az AI sokkal inkább kiidegel, mikor füttyentek a lovamnak, az vagy fél órán át a kerítést kerülgeti, vagy elkezd rohanni felém és nem áll meg hanem lazán továbbmegy 200 métert... ennyi erővel el is sétálhatnék érte, nem pedig fütyülhetnék...
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 14. 19:28

A mozgással nem igazán értek egyet, mert elég élethűen mozognak a lovak. Az mondjuk igaz, hogy a terep kicsit nehézkes, de a ló nem is terepjáró (jó, valamilyen szinten azért igen, de szerintem pont jól eltalálták a játékban, hogy egy adott terepre hogyan reagáljon a jószág). A füttyentéses dologba viszont nem tudok belekötni, az a része engem is szokott idegesíteni a játékban, de ezt leszámítva semmilyen negatívumot nem tudok felhozni az AI és a ló ellen. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 09. 14. 19:54

Hát Dani, örülök, hogy te boldogulsz a lovakkal, nekem nem megy.:D Nem egyszer estem le/ haltam meg azért, mert egy 2 méteres kis dombról csúszott bugosan a ló.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 09. 14. 20:03

Engem inkább az idegesít, hogy például kilőhetik/megehetik a lovat alólunk. Szépen, békésen sétálgatok az erdőben, gyönyörködöm a tájban, amikor a semmiből előugrik egy medve és két legyintéssel kiüti alólam a lovat. :D És az meg még idegesítőbb, ha kilövik alólunk egy tűzharc közepette. Szerencsére a GTAV-ben valószínűleg nem lesz ilyen gondunk a kocsikkal, azt csak nem fogják majd megkóstolni a macik. :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2013. 12. 10. 14:25

Na gyerekek megvettem tegnap (2013/12/9) az RDR-t.Elmondom róla a véleményem (még a játék elején vagyok ha tévedek javítsatok ki)

Tehát először a lovak

Amikor először irányítottam azt mondtam hogy:MILYEN SZAR AZ IRÁNYÍTÁSA ENNEK A MEGB***** LÓNAK HOGY A ***** ÉLETBE,meg mikor állandóan lelökött azt se értettem hogy miért de aztán rájöttem hogy a staminája miatt dobott le,de most már tudom irányítani őket és nagyon tetszik.

Tehén horda csalogatás,ló betörés

Régen néztem vidiket a játékról ,azt mondtam hogy a tehén horda csalogatás nagyon könnyű lesz de a ló betörése borzalmasan nehéz erre meg mikor kipróbáltam a véleményeim megcserélődtek.Volt az egyik küldiben hogy a tehén horda lefog esni egy szakadékba,vágjak eléjük hogy ne essenek el de néhány mindig leesett és ez felidegesített,viszont a ló betörése nagyon tetszet.

Rablás,bűntény,

Nekem nagyon tetszik hogy az embereket ki lehet rabolni egy kis pénzért.A zsaruk először kiakasztottak de már simán elintézem őket mert rájöttem hogy van egy speciális képesságünk mint Trevornak.

Mini játékok

Mivel szeretem a texasi pókert nem kell véleményeznem hogy miért tetszik,viszont a lópatkó dobás annyira nem tetszik mert soha nem tudom rádobni arra a rúdra a patkót de tudok vele játszani.

Térkép

A térképpel semmi bajom sincs,nagy szép vidékkel egy igazi vadnyugat.

Ez lenne az én véleményem de majd még fogok írni róla mert még csak a játék legelején vagyok.

UI:Szerintetek jó ötlet volt hogy a bejátszások bele tartoznak a Mission Time-ba mint a GTA V-ben?
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 12. 10. 22:26

Kérdésedre azt tudom mondani, hogy GTA-ban nem volt jó ötlet. Így jópár küldetés csak lenyomott bejátszásokkal lehet 100%. RDR2-vel nem játszottam annyit, hogy egyáltalán észrevegyem, hogy a küldetésidőbe beletartozik a bejátszás.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Niko Bellic1300
McReary testvér
Hozzászólások: 546
Csatlakozott: 2013. 01. 10. 14:56

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Niko Bellic1300 » 2014. 01. 28. 20:24

Na gyerekek kivittem a játékot,nagyon jó élmény a látvánnyal,az állat világgal,a régi fegyverekkel de ami nagyon meglepet hogy a sniperrel lehet célozni meg közben mozogni is.Mennyire vártam már ilyet mert utálom az olyat hogy
célzok sniperrel de valami eltakarja és ezért kell ki zoomolni és valamivel alrébb kell mennem és újra zoomolni.A városok is tetszettek főleg Armadillo mert az ilyen igazi vadnyugati város (Blackwater szebb de az nem olyan vadnyugati város)Tetszett a Dead Eye a lasszózás a vasútazás a fejvadászos mini küldik az outfittek Mexico (Mehikó :lol: )Meg ami nagyon szemet vetett még hogy van MAGYAR ló a játékban :o .Na mindegy térjünk a sztorira.

Mivel nem játszottam a Red Dead Revolverrel ezért a sztori elsőre zavaros volt mert még azt se tudtam hogy minek vagyunk itt meg ilyenek.De aztán rájöttem hogy Az egykori bűntársunkat kell likvidálni.Most az ilyen első kis küldikre nem akarok kitérni inkább csak az ilyenekre mint például az Assaul of Fort Mercervagy valami ilyesmi.Tehát nagyon tetszett nekem az a küldi mert megtámadni egy bázist meg először egy réi machine gunnal szedni az ellenfelet,egyszerűen nagyon tetszett,ilyen nagy bázis háborúkat vagy hasonlókat miért nem tettek be a GTA IV-be?Na mindegy aztán meg jöttek a szokásos küldik hogy Lovagolj el egy helyre öld meg az ellenfeleket aztán meg vége DE ez nem olyan gyakori mint a GTA IV-ben mert itt kevesebb ugyanolyan küldi van.Ami nagyon felnőttes volt az hogy Louisa pasija (nem jut a neve az eszembe)megkolbászolt egy másik csajt és a csajnak az ugráló labdáit meg a dzsungelét nagyon jól meganimálták.Aztán meg elkellet fognunk Javier Escuellát de őt meg is lehetett ölni de inkább elfogtam.Aztán meg megöltük azokat a köcsögöket akik egy D betű volt a mini mapon.Élvezettel megölem őket.Aztán jöttek azok a szemét ügynökök akiket szívből rühellek.De aztán sikerült elfognom Dutchot (egyik egykori társunk) utána végre John Marston megint látta a családját.A zene jó voolt meg mindem hogy láthatom a családot erre egy medve tönkre teszi -.- .Na mindegy aztán meg jöttek az olyan küldik mint amik a legelején voltak.De az utolsó (vagy az előtti nem tom bocs :( )Amikor segítettünk az ügynököknek erre meg megtmadnak.De amin sírtam (azaz csak éreztem hogy sírni fogok de nem sírtam) hogy a főhősünk John Marston meghal :'( de utána már John Marston fit Jack Marstont lehet irányítani.Találtam egy mellék küldit amiben meg kellett ölni Edgar Ross (az ügynökök főnökét)aki megölte John Marstont.Szeretettel nyírtam ki azt a roh*dékot.Aztán jött a stáblista amit végignéztem (mert még a GTA V-nél se néztem végig a stáblistát de itt végignéztem) és vége a játéknak.
Multiról nem teszek még véleményt mert nem sokat játszottam vele de nagyon tetszik eddig. :D :D
Utólag aki konzolos és még nem vette meg a játékot sürgősen tegye meg mert ezt a játékot nem lehetne kihagyni mert olyan jó sztorija van meg az élmény is fantasztikus.PC-et meg sajnálom mert ez egy konzol exkluzív
Majd beugrom és aláírom a szerződést rendben,a hullákkal nem érdemes foglalkozni-Trevor Phillips

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Red Dead Redemption

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 02. 12. 21:35

Szörnyen szét van hackelve a multi ps3-on. És a Rockstar nem tesz ellene semmit. Szerintem nem is terveznek akármit csinálni.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Válasz küldése