Ötletek

Ötletek, hibajelentés, és az oldalunkkal kapcsolatos dolgok.
Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 06. 16. 13:55

Amikor megláttam, egyből elmosolyodtam, mert eszembe jutott az a sok-sok idő, amit ezzel a játékkal töltöttem. :D
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 06. 16. 15:46

Fasza az új fejléc.
Well look who's back

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 06. 20. 10:55

Jaja. Egy kis retró sose árt. :) Hangulatos és nosztalgikus a jó öreg San Andreasos fejléc. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
tatec
CJ zoknija
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 19:05
Tartózkodási hely: Arad

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: tatec » 2016. 06. 21. 14:28

k**va jo gyerekek,máris kedvett kaptam,máma tuti tolom a San Andreas-t a PS3-mon!
" Good Shot Amigo!"

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 24. 12:29

Észrevettem a GTA Place YouTube oldalán, a GTAPlaceTV-n, hogy elkezdtétek feltölteni a GTA IV-nek a küldetéseit. Tök jók lettek a videók, csak sajnálom, hogy nem beszéltek alatta. :( Az a kérdésem lenne, hogy a többi GTA-részről is vesztek fel videókat? Például a San Andreasról vagy az V-ről? Illetve még arra is kíváncsi vagyok, hogy ki vette fel ezeket a videókat az adminok közül? :D
https://www.youtube.com/watch?v=4SlQ3vHqO80
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 24. 18:53

Na zsír. Örülök, hogy tetszik valakinek, tényleg jól esik. A GTA IV végigjátszást én csinálom. Ha meglesz minden küldetés, szerintem elkezdem a The Lost and Damned végigjátszást, remélem addig kitart a kedvem. A GTA V-höz csak az a 4 videó van, ami most fent van. Illetve az ejtőernyős ugrások meg a versenyek egy része rögzítve van egy ideje. A GTA V végigjátszást én egyelőre hanyagolom, nincs kedvem a 100%-al idegesíteni magam. A TLAD után jó lenne beszerezni a felújított San Andreas-t PS3-ra, és arról videókat csinálni. Ott a trófeák miatt szerintem a kedvvel se lenne gond. :D

Szerk: A GTA IV végigjátszás videókat a cikkhez csinálom (http://gtaplace.hu/cikkek/gta-iv/358/fo-kuldetesek), úgyhogy inkább informatív jellegűek, azért nem beszélünk alatta.
Gyenge napok vannak...

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 08. 24. 22:51

Egyébként teljesen véletlenül vettem őket észre. A GTA Place YouTube oldalán nézegettem a régi videókat, és erre látom, hogy vannak GTA IV-es végigjátszási videók is. :D Nagyon örültem neki. :$ :)
A TBoGT-ről nem lesz végigjátszás? Én támogatnám, hogy legyen abból is.
Igen, én is észrevettem később, hogy a cikkekhez csináltad. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 25. 06:25

Az a baj, hogy már ott is bejött az a hülye küldetés értékelés. Az ilyenekkel egyelőre nem akarom húzni az időt.
Gyenge napok vannak...

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 25. 18:26

Na, a küldetések osztályzása szerintem is egy hatalmas baromság. Anno az AC Brotherhoodnál és az utána következő AC-knál is utáltam, és amikor megláttam a TBOGT-ben, egyből sejtettem, hogy ezt a hülyeséget berakják majd a GTAV-be is. Sajnos igazam lett. Valóban idegesítő és értelme sincs nagyon. Csak egy újabb kihívást ad a sok nehezítéseket kedvelő gamernek. Na de bocs az OFF-ért.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2016. 08. 26. 09:28

Meg csak arra jó, hogy úgy érezd, hogy szarul játszol. Közben meg nem is, csak hülyeségeket kér a játék. Mint például az egyik ejtőernyős küldetésben, mikor ki kell ugrani egy quaddal a repülőből, és az aranyhoz nem a célponton kell landolni ejtőernyővel, hanen anélkül beleugrani a vízbe, aztán kiúszni. Csak szívatás az egész.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 08. 26. 13:53

Szerintem az "átlag" gamer-ek mind utálják ezt a küldetés értékelést. Csak az a baj, hogy a készítők még csak véletlenül sem fogják kihagyni. -.-
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 08. 26. 15:13

Persze, a fejlesztők egyre jobban kezdik leszarni az átlag, régi motoros gamereket, akik már jó néhány éve játszanak. A GTA Online is csak a sok újgenerációs, multiplayer b*zi gamergenerációnak van kitalálva, akik a sztori végigjátszása helyett inkább egymást szívatják folyamatosan multiban. Ahogy az életben a társadalom, úgy a játékoknál a gamer társadalom is kezd nagyon rossz irányba menni.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 03. 04. 12:14

Jó lett az oldal nyitólapján a sok új lehetőség bevezetése, bár a még mindig nagyon hiányos RDR cikket nem tudom mi értelme volt kirakni. :D Nem akarok okoskodni sem kritizálni, jó hogy kiraktátok, de pont nem tartalmaz valami sok infót ahhoz, hogy ott kint legyen a helye (szerintem). De mint mondtam, tetszik az új nyitólap és tök jó, hogy már pár cikket onnan is el lehet érni. :)

Ui.: Nem piszkálódásból, de ha sejtésem nem csal, az új rész közelgő megjelenésének és a régi rész feledésbe merülésének köszönhetően az RDR cikk már nem is kerül bővítésre/kiegészítésre, igaz? :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2017. 03. 04. 14:28

dani.szentgali írta: az RDR cikk már nem is kerül bővítésre/kiegészítésre, igaz? :D
Ami késik, nem múlik. :) A közeljövőben nincs rá sok esély, bár én "RDR-rel nem játszóként" nem tudom megállapítani, az RDR cikkek mennyire hiányosak. Ha azok, valószínűleg javítva lesznek.
dani.szentgali írta: jó lett az oldal nyitólapján a sok új lehetőség bevezetése, bár a még mindig nagyon hiányos RDR cikket nem tudom mi értelme volt kirakni.
Az RDR fülecske azért van ott, mert az RDR 2 közeledtével a játék újra "felkapottá vált", és akik nem ismerik a sorozatot, könnyen, egy kattintással elolvashatnak a róla egy rakás dolgot.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2017. 03. 05. 09:01

dani.szentgali írta:Jó lett az oldal nyitólapján a sok új lehetőség bevezetése, bár a még mindig nagyon hiányos RDR cikket nem tudom mi értelme volt kirakni. :D Nem akarok okoskodni sem kritizálni, jó hogy kiraktátok, de pont nem tartalmaz valami sok infót ahhoz, hogy ott kint legyen a helye (szerintem). De mint mondtam, tetszik az új nyitólap és tök jó, hogy már pár cikket onnan is el lehet érni. :)

Ui.: Nem piszkálódásból, de ha sejtésem nem csal, az új rész közelgő megjelenésének és a régi rész feledésbe merülésének köszönhetően az RDR cikk már nem is kerül bővítésre/kiegészítésre, igaz? :D
100% feltétele, Fegyverek, Öltözékek, Kihívások, Minijátékok. Ezek mostanában készültek el. Ezeken mi hiányos? Egyébként fog bővülni, mert attól még, hogy megjelenik az új rész, nem merül feledésbe a régi. Még ma is megállja a helyét bőven az a játék. :)
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése