Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2015. 10. 08. 14:54
Gonzales
Törzstag
Ja, meg a Vintage Pistol-nál azt irja, hogy a Beach Bum pack-el jött az a fegyver, de pedig az Im Not a Hipster update-tal! :)
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.
  • 2015. 10. 08. 21:51
Visali
Vinewoodi sztár
Javítottam, köszi ;)
  • 2015. 11. 14. 15:48
dani.szentgali
Fejvadász
Már korábban észleltem egy hibát az oldalon (nem tudom, szóltam-e korábban, szerintem csak akartam, de idáig kimaradt), méghozzá a hírek alatti hozzászólásokkal kapcsolatban. Annyi a hiba, hogy amikor egy hír alatti hozzászólást írok, a hangulatjelek közül nem működik a "facepalm" hangulatjel. Rányomok, de a hozzászólás elküldése után is csak a kódneve (":ehm:") látszik, maga a hangulatjel nem. Érdekes módon, a többi hangulatjelnél nem észleltem ilyen hibát, azok jól működnek, csak valamiért a facepalm nem működik megfelelően.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan
  • 2015. 11. 14. 16:16
Gonzales
Törzstag
A facepalm az a " -.- "?
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.
  • 2015. 11. 18. 22:04
dani.szentgali
Fejvadász
Igen. Amúgy hangsúlyozom, hogy ez csak a hírek alatti hozzászólásra vonatkozó hiba (és azon belül is csak ennél a hangulatjelnél van ez), a fórumon - amint láthatod - tökéletesen működik a facepalm (" -.- ") jel. Mondjuk itt más a kódja is, mint a hírek alatti hsz-eknél. Na mindegy, nem annyira fontos, csak gondoltam szólok. Aztán lehet, hogy csak nálam jelentkezik ez a fajta hiba, nem tudom. Mindenesetre ha már van "Hibajelentés" topic, akkor gondoltam megkérdezem, hogy ez direkt van-e így vagy hiba és ha igen, akkor tudnak-e róla az adminok. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan
  • 2015. 12. 25. 09:52
Tigrito
Sprunk-függő
A Tampás hírben a kocsi végsebessége 150 méter/óra
"Braaaaaaaaaaaaaaaaaaawr!" - Chewbacca
  • 2015. 12. 25. 10:45
The Cleansing Fire
Törzstag
Senki nem mondta, hogy jó kocsi :)
Guess who's back!
  • 2016. 01. 05. 11:22
Gonzales
Törzstag
A Gta V "gyűjtenivalók" c. Cikkjében a 37-es és a 38-as levéldarab össze van cserélve :) azaz, a 37-es van az Alamo Sea-nél, és a 38-as a Kannibál falunál.
  • 2016. 01. 08. 10:59
Gonzales
Törzstag
http://gtaplace.hu/kepek/cikkek/gta-v/t ... dknife.jpg
A Mutatványok cikkben van ez a térkép, s annyit szeretnék mondani, hogy Chumashban kicsit lennebb van az a híd. :) Szóval az a "pötty" rossz helyre van rakva ezen a térképen :)
  • 2016. 01. 17. 10:27
Visali
Vinewoodi sztár
Köszi szépen, az elsőt javítottam. :) A másiknál egy Under The Bridge-re gondolsz? Megnézem, melyik az pontosan, és utána javítom azt is :)
  • 2016. 01. 17. 11:12
Gonzales
Törzstag
Igen az Under The Bridge :)
  • 2017. 01. 03. 10:33
Luszie
Mackós
Tudom, hogy az SA-s cikkeknél a legtöbb félkész, de azért (többnyire) gépelési hibákat azért szeretnék jelenteni.
Majd még később nézelődöm.
Kép

Kép

Kép

+ Nem engedi feltölteni a képhost, de Maccer leírásában a "mikor" el van írva "mikro"-nak, és Rosenbergnél pedig a "mely szerint" egybe van írva.

+ az SA fegyverek cikkjénél a képek betöltőlinkje hibás.

Szerk: Random küldiket olvasgattam, ezt csak úgy megláttam. (BS első küldije, az OG Loc nevű küldetésben.)

Kép

Már nincs kedvem lefotózni:
"wrong side of the tracks" küldiben is vannak, meg később is.

Tudom, hogy az SA cikkek hiányosak, de azért kukkantsatok rájuk. Nem lettek átolvasva eléggé.
"There she is, Liberty City... The land of opportunities..." - Hossan
"(...) history... It's all lies. It says Hitler killed himself and that we nuked Japan." - Toreno

GTA Vice City - 100% (2017)
GTA San Andreas - 100% (2017)
GTA IV Complete edition - 100% (2013)
  • 2017. 01. 04. 22:29
Rockstar69
Főzelékes Feri
Köszi, majd javítom, ha gépközelben leszek.
Gyenge napok vannak...