Hibajelentés

Ötletek, hibajelentés, és az oldalunkkal kapcsolatos dolgok.
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 09. 22. 11:53

NoxiusEnterprise:A jelentése :"Vettem,vége!"
Katonaságnál a katonák a rádióadón így szoktak egymással,a bázissal,vagy különböző járművekkel(katonai helikopterek,tankok,repülők)kommunikálni.Ez egyfajta szokás,olyan,mint a kamaszoknál a "Csá csumi cső!"Egyszóval így szokták befejezni az egymással folytatott rádiós beszélgetéseket.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 22. 12:49

dani.szentgali írta:NoxiusEnterprise:A jelentése :"Vettem,vége!"
Katonaságnál a katonák a rádióadón így szoktak egymással,a bázissal,vagy különböző járművekkel(katonai helikopterek,tankok,repülők)kommunikálni.Ez egyfajta szokás,olyan,mint a kamaszoknál a "Csá csumi cső!"Egyszóval így szokták befejezni az egymással folytatott rádiós beszélgetéseket.
Kösz, azt értem, hogy szó szerint mit jelent, csak azt nem, hogy hogy jött ez ide?
Guess who's back!

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 09. 22. 12:52

Mivel úgy látom,hogy a Black Hawk nevű felhasználó írta,ezért gondolom,nem véletlen,h ő ezt mondta,a nevéből rájöhetünk,h biztos egy cod v battlefield fan,vagy legalábbis imádja a háborús témát,és ezért írta,sztem neki ez a köszönés,lehet,katonának képzeli magát,vagy mit tudom én.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 22. 13:01

NoxiusEnterprise: Majd,ha katona leszel és kiküldenek misszióba, ott majd megtanulod,hogy a mondjuk az amcsi felettes, mond valamit, ez az egyik megerősítés ,hogy tisztába vagy a feladatoddal amit kaptál.Az öcsém katona, ő tudna neked erről mesélni.

dani.szentgali: Ennél jobban én sem tudtam volna kifejteni :) a feleleted 5*-ös :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 09. 22. 13:12

bodom26: Köszönöm szépen :D :D :D De én jártas vagyok az ilyen dolgokban,igaz,hogy nekem nincs katona ismerősöm/családtagom,de kedvelem ezt a témát,mind játék,mind könyv,mind dokumentumfilm,mind pedig akciófilm formában :)
Ezért is voltam csalódott,amikor a GTAIV-gyel játszottam,mert alig volt benne fegyver,szerintem a sorozat történetében ez az epizód rendelkezik a legkisebb fegyverarzenállal,még a kiegészítő részekkel együtt is :( Remélem,a GTAV-ben a fegyverrajongóknak is fog kedvezni a Rockstar,és telerakják modern kori fegyverekkel :)
De még az sem zavarna,ha régi fegyverek lennének,csak még egyszer egy ilyen (a fegyverek szempontjából)üres szart,mint a GTAIV,ne rakjon elém a Rockstar.A fegyverek miatt már a játék felénél meguntam a GTAIV-et.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

bodom26

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 22. 13:46

NoxiusEnterprise: Ha jól emlékszem te írtad azt,hogy mit jelent nem pedig azt, hogy hogy jön ide.Feltettem egy kérdést amire CBool válaszolt én meg visszaírtam, hogy oké felfogtam.A magam módján.De ha ennyire zavar, majd disztingválok ;)

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 09. 22. 14:31

dani.szentgali írta:bodom26: Köszönöm szépen :D :D :D De én jártas vagyok az ilyen dolgokban,igaz,hogy nekem nincs katona ismerősöm/családtagom,de kedvelem ezt a témát,mind játék,mind könyv,mind dokumentumfilm,mind pedig akciófilm formában :)
Ezért is voltam csalódott,amikor a GTAIV-gyel játszottam,mert alig volt benne fegyver,szerintem a sorozat történetében ez az epizód rendelkezik a legkisebb fegyverarzenállal,még a kiegészítő részekkel együtt is :( Remélem,a GTAV-ben a fegyverrajongóknak is fog kedvezni a Rockstar,és telerakják modern kori fegyverekkel :)
De még az sem zavarna,ha régi fegyverek lennének,csak még egyszer egy ilyen (a fegyverek szempontjából)üres szart,mint a GTAIV,ne rakjon elém a Rockstar.A fegyverek miatt már a játék felénél meguntam a GTAIV-et.
Nem. A GTA 1-ben kevesebb volt ;)

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 22. 15:57

bodom26 írta:NoxiusEnterprise: Ha jól emlékszem te írtad azt,hogy mit jelent nem pedig azt, hogy hogy jön ide.Feltettem egy kérdést amire CBool válaszolt én meg visszaírtam, hogy oké felfogtam.A magam módján.De ha ennyire zavar, majd disztingválok ;)
Nem kell nekem jönni. Csak érdeklődtem. nem zavar, csak feltettem egy egyszerű kérdést.
A válaszért nagyon hálás vagyok, viszont a katona téma engem nem érdekel, tehát a zsargonnal sem vagyok tisztában.
A "Mit jelent?" a szövegkörnyezetet tekintve pedig normálisan beleillett a "Hogy jön ez ide?" kérdésbe, mivel a lényeg, hogy "Mit jelent ez itt, ebben az esetben."
De azért mindegy a dolog :)
Guess who's back!

bodom26

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 09. 22. 17:11

Akkor félre értettem bocs. A negatívnak tűnő válaszokért is, ez a (rohamlövész múltamból ered, ez vicc volt). Az utolsó mondatod az OK szerintem is hagyjuk ezt a témát :)

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 04. 13:21

Nem tudom igazából, hogy ez hiba-e vagy sem, mert lehet hogy csak böngésző miatt, de mindenesetre leírom, hátha másnál is fellépett ez a probléma. Ma vettem észre, hogy kicsit meg van nyúlva ez az menüsor. Van róla képem:
http://kepfeltoltes.hu/view/121104/olda ... es.hu_.jpg
Én úgy emlékszem, hogy Niko dzsekije eddig összepasszolt, de most nem. Ez másnál is így van?
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 04. 13:27

Luszie írta:Nem tudom igazából, hogy ez hiba-e vagy sem, mert lehet hogy csak böngésző miatt, de mindenesetre leírom, hátha másnál is fellépett ez a probléma. Ma vettem észre, hogy kicsit meg van nyúlva ez az menüsor. Van róla képem:
http://kepfeltoltes.hu/view/121104/olda ... es.hu_.jpg
Én úgy emlékszem, hogy Niko dzsekije eddig összepasszolt, de most nem. Ez másnál is így van?
Nyomj egy F5-öt. Nikoékat már rég nyugdíjjazták. Most egy finnyás repedtsarkú van kint meg a...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 04. 13:31

Rockstar69 írta:
Luszie írta:Nem tudom igazából, hogy ez hiba-e vagy sem, mert lehet hogy csak böngésző miatt, de mindenesetre leírom, hátha másnál is fellépett ez a probléma. Ma vettem észre, hogy kicsit meg van nyúlva ez az menüsor. Van róla képem:
http://kepfeltoltes.hu/view/121104/olda ... es.hu_.jpg
Én úgy emlékszem, hogy Niko dzsekije eddig összepasszolt, de most nem. Ez másnál is így van?
Nyomj egy F5-öt. Nikoékat már rég nyugdíjjazták. Most egy finnyás repedtsarkú van kint meg a...
Nekem nem XD
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 11. 04. 13:33

Luszie írta:
Rockstar69 írta:
Luszie írta:Nem tudom igazából, hogy ez hiba-e vagy sem, mert lehet hogy csak böngésző miatt, de mindenesetre leírom, hátha másnál is fellépett ez a probléma. Ma vettem észre, hogy kicsit meg van nyúlva ez az menüsor. Van róla képem:
http://kepfeltoltes.hu/view/121104/olda ... es.hu_.jpg
Én úgy emlékszem, hogy Niko dzsekije eddig összepasszolt, de most nem. Ez másnál is így van?
Nyomj egy F5-öt. Nikoékat már rég nyugdíjjazták. Most egy finnyás repedtsarkú van kint meg a...
Nekem nem XD
Telefonon nekem se váltott át egy darabig. Gépen netezel? F5-öt nyomtál?
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 04. 13:40

Rockstar69 írta:
Telefonon nekem se váltott át egy darabig. Gépen netezel? F5-öt nyomtál?
Gépen igen. Nyomtam. Mióta ilyen? Nekem nem váltott át, pedig szünetbe is azért jöttem naponta 1x csak benézni, igaz nem nagyon értem rá. Hát láttam volt sok hír, aztán meg ma végre volt időm nézelődni és észrevettem hogy így néz ki szegény Niko. :(

Szerk: Megnyomtam vagy 10x és megjavult. Éljen! :) Köszi.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2012. 11. 09. 20:41

[imgs=]Kép
[/imgs]

Erről nem tudtok valamit? Valaki feltörte az oldalt?
It's time for the Lance Vance Dance!

Válasz küldése