Hibajelentés

Ötletek, hibajelentés, és az oldalunkkal kapcsolatos dolgok.
Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 14. 15:50

Tudom. :lol:

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 29. 19:13

Itt Phil küldetéseit a főküldetésekhez írtátok pedig az mellék küldetés!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 29. 21:39

Mivel ezek sztorihoz kapcsolódó küldetések.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 05. 30. 16:44

Én nekem amik szerinted mellékküldetések, nekem kötelezőek voltak a játék végigvivéséhez.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 05. 30. 16:52

Ezek nekem is kellettek a sztori végigviteléhez. Nagyjából majdnem az összes, és a legtöbb épület küldetése is.
Guess who's back!

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 30. 19:20

A vállalkozások nekem is kellettek, de a kubaiak küldetései nem. Én azokat még meg se csináltam, csak néhányat.
---------------------------------------------
A nyomdát kell megvenni és még ezen kívül 5 vállalkozást és meg kell csinálni a hozzájuk tartozó küldetéseket! Nem kellenk se Phil se a kubaiak se a haitiak se a Love Fist se a motorosok küldetései. Van egy GTA könyvem abban is így van leírva! Én MIUTÁN megcsináltam a "Keep Your Friends Close"-t elkezdtem megcsinálni a mellék küldetéseket, de a haitiak meg a kubaiak küldetései még mindig nincsenek meg.

Jó lenne, ha nem írnátok ilyen pökhendi lekezelő stílusban főleg, hogy okotok sincs rá!
Gyenge napok vannak...

Avatar
realostew
Díler
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2013. 02. 07. 18:42
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: realostew » 2013. 05. 30. 20:00

Rockstar69 írta:A vállalkozások nekem is kellettek, de a kubaiak küldetései nem. Én azokat még meg se csináltam, csak néhányat.
---------------------------------------------
A nyomdát kell megvenni és még ezen kívül 5 vállalkozást és meg kell csinálni a hozzájuk tartozó küldetéseket! Nem kellenk se Phil se a kubaiak se a haitiak se a Love Fist se a motorosok küldetései. Van egy GTA könyvem abban is így van leírva! Én MIUTÁN megcsináltam a "Keep Your Friends Close"-t elkezdtem megcsinálni a mellék küldetéseket, de a haitiak meg a kubaiak küldetései még mindig nincsenek meg.

Jó lenne, ha nem írnátok ilyen pökhendi lekezelő stílusban főleg, hogy okotok sincs rá!
Valóban elkezdődött egy nem szép hangnem, de én úgy érzem, hogy részedről indult ki a dolog. Kijelentő mondatokra felkiáltó jeles mondatokkal, valamint nagy piros betűs mondattal válaszoltál, ez már alapból kicsit provokáló tud lenni sokaknak.

Mindegy végül is, azért ha úgy gondolod, hogy nem tetszett akár az én hangnemem is, elnézést kérek érte.
"Time moves forward, nothing changes"- Max Payne

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 30. 20:26

Nem rád gondoltam, hanem Noxiusra meg Visalira.

Amúgy abban igazatok.van,hogy ezek is hozzá tartoznak a történethez, ezt nem vonom kétségébe! De ezeket nem kell teljesíteni ahoz, hogy elérhetővé váljon az utolsó két misszió!
Gyenge napok vannak...

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 30. 21:13

Bocsi azért a szóért, amit a Vice City topikban írtam. Igazad van, nem "fő fő" küldetés, és nem kell az utolsó küldetéshez. Ln annó erre nem is gondoltam, mikor írtam a cikkeket. Csak írtam, mert a sztori része. :)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 05. 30. 21:50

Tegnap felfedeztem egy hibát a Vice City szekció egyik szereplőjénél, név szerint: A Kaufman Taxi (ex)tulajdonosánál.

Hiba:
Ez a hölgy, akinek nevét nem ismerjük a Kaufman taxi tulajdonosa, akitől később átvesszük a vég irányítását. Megtanít majd minket a rivális taxi társaságokkal való bánásmódra.

Nem inkább cég?

Illetve, az LCS szereplőinél, találtam olyant, hogy Kenji és Asuka Kasen is szerepel a játékban, sajnos ez nem igaz! Ők nincsenek benne, sőt a Yakuza az ellenségeink az LCS-ben. Csakis Kazuki és Toshiko szerepel a Yakuzák közül.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 05. 30. 22:54

Igen, az LCS cikkek között sok a hibás, azok még nagyon régi cikkek. A másikat javítottam. :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 05. 31. 00:26

Visali írta:Bocsi azért a szóért, amit a Vice City topikban írtam. Igazad van, nem "fő fő" küldetés, és nem kell az utolsó küldetéshez. Ln annó erre nem is gondoltam, mikor írtam a cikkeket. Csak írtam, mert a sztori része. :)
Semmi gáz! Én is kicsit provokáló hangnemben írtam, csak már unom, hogy hülyének néznek miközben nekem van igazam. Mindig ez van... Némelyik ember már annyira határozottan tudja állítani a hülyeségét, hogy sokszor én magam is elbizonytlanadok. Aztán mikor kiderül, hogy nekem van igazam mindig meg magyarázzák, hogy én nem mondtam, hogy hülye vagy
, tudtam hogy igazad van. Interneten ilyenkor inkább csak semmibe nézik az embert...
Gyenge napok vannak...

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 06. 08. 15:35

A GTA V Ismertetőnél a repülők szó helyett ez van írva: "repüülők"Kép

A GTA V Szereplőknél Tracy leírásánál nem értem ezt: "Az anyjával sokkal annál inkább."
Hiba vagy csak én nem tudom értelmezni.Kép
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 06. 08. 15:43

Olvasd hozzá az előző mondatot, és akkor értelmet nyer a második is.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Hibajelentés

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 06. 08. 15:51

lackoka írta:A GTA V Ismertetőnél a repülők szó helyett ez van írva: "repüülők"Kép

A GTA V Szereplőknél Tracy leírásánál nem értem ezt: "Az anyjával sokkal annál inkább."
Hiba vagy csak én nem tudom értelmezni.Kép
Javítva, köszi.

Válasz küldése