Az év failja

Ötletek, hibajelentés, és az oldalunkkal kapcsolatos dolgok.
Lezárt
Avatar
FreDDy
Pogo, a majom
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2012. 07. 07. 00:44

Az év failja

Hozzászólás Szerző: FreDDy » 2012. 10. 20. 13:44

Sziasztok! Elnézést,ha nem idevaló ez a téma,de úgy gondoltam ezt meg kell osztanom veletek! XDD Ezzel a "jelenséggel" találkoztam ma:

http://kepfeltoltes.hu/view/121020/5829 ... es.hu_.png
GTA IV (később V) videókat készítek. Akit érdekel a fórumon látogassa meg a "Saját Videó" topicot,ott láthatja a videóimat.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Az év failja

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 10. 20. 15:34

Be kellene ide vezetni egy lájk gombot :D Nagyon üt Az off topicba kellett volna
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Az év failja

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 21. 10:29

egy élmény volt ezt a KOMMENTEK-ben olvasni xDDD Ne tudd meg Freddy mennyire boldoggá tettél mára xDDDDD Úgy látszik már 10 éven aluliak kezébe is simán odanyomják a GTA-t....hmm...szégyen :D
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Az év failja

Hozzászólás Szerző: totyak » 2012. 10. 21. 15:34

Most mért bántjátok szegényt, bárki belefuthat hasonló blamába. Elhihetitek, hogy miután rájött mi történt valójában, kellemetlenül érezte magát. És akkor mi van, ha nem tudta, hogy az csak válasz neki? Legalább most már megtanulta. Ezzel a topikkal csak még jobban növekszik majd a feszültség benne. Aki olvasta a hírnél mi történt, az úgy is tudja, aki meg nem, az semmit nem vesztett. Véleményem szerint felesleges volt ennek nyitni egy új fórumrészt és kirakni.

A helyesírás téma is egy dolog, lehet, hogy a "j" és "ly" témát nagyon erősnek találjátok, de azért szerintem mindenki magába nézhet, hogy milyen az írásképe. Ahogy látom, a legtöbb fórumozó a vesszőket, esetleg más írásjeleket messziről kerüli. Én sem vagyok tökéletes, biztosan én is hibázok írás közben.

Az meg szerintem már egyáltalán nem meglepő, hogy fiatalok is megvehetik a GTA-t, de azt meg ugye nem tudjuk, hogy ő hány áves.

Ennyi :D
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Az év failja

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 10. 21. 16:35

@totyak: Teljesen egyet értek veled, semmi értelme nem volt ennek a topiknak, hogy őszinte legyek sajnálom ezt a gyereket, akiről most szó volt.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Az év failja

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 21. 19:04

egyet értek veled Totyak, de csak részben! A topic megnyitása fölösleges volt!
De már ne haragudj de az első dolog amit megtanulunk általános iskolába, hogy "LY"-vel kezdődő szó csak egy van(az is a lyuk). Ezért nem is fogom ezt természetesnek venni! Ha valaki elüt egy karaktert: oké! Minden más helyzetben oké! De ez esetben DURVA!
A harmadik, pedig én a gondolkozom és utána jártatom a számat híve vagyok! Kicsit sem logikus, hogy előtte vagy 20 felhasználó "törte fel a másik profilját"!
Na ne mond, hogy ezeket mind természetesnek kell venni!
De abban egyet értek, hogy nem kell nagy dobra verni! Topic ezért hülye dolog volt
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Az év failja

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2012. 10. 21. 19:18

Én mondom,nem az a szégyen,hogy a Rockstar nem küldött eddig ki infókat meg hogy a kis srác ejtett egy helyesírási bakit,hanem az,hogy vannak ilyen pisisek,akik kirakják egy videojátékkal foglalkozó oldalra az ilyen hülyeségeket(még akkor is,ha off).Tisztára mint az oviban,sőt,inkább a bölcsiben!A kétéves húgom értelmesebben viselkedik!!!Valóban nagy baki volt,ez tény,és jogos,hogy kicsit röhögcsél rajta a kommenteknél az ember,eddig oké.De őszintén,akkor is még ez lesz a téma,amikor már a GTAV infók megjelennek????És ki az,aki ilyenekért foglalja a GTAPlace adatforgalmát??Nem tudom,ki volt ez az okos,de fogadja mélységes őszinte részvétemet,hogy ennyi ész szorult bele!!!!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Az év failja

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 10. 21. 19:24

így is van! Ott a pont!
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Lezárt