Ötletek és hibák

Hibát észleltél a fórumon? Kérjük, itt jelentsd!
Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 06. 30. 19:01

Arminho írta:Lehetne esetleg egy olyan topikot nyitni, ahol a Creator-ban készült pályáink linkjeit (és leírását) kitehetnénk. Így könnyebben találjuk meg egymás munkáit, nem kell a Social Club-on keresgélni.
Bár én nem szoktam pályákat készíteni meg más felhasználók pályáján játszani, ezt mégis jó ötletnek tartom! :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2014. 06. 30. 19:34

Arminho: kérésed számomra parancs :D (amugy nem :lol: )
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2014. 08. 26. 11:29

A GTA IV t"ippek, trükkök" rovatnál még fel van sorolva az AutoEroticar -os bevétel. Tudjátok, amikor pénz jelenik meg a kocsik alatt. Ez szerintem egy hiba, ami viszont így néz ki:
Az a küldetés, amikor Pegorino embereit kell követni (ha jól emlékszem) az autószalonig, majd ott lemészárolni őket. Viszont a pénz (mindegyiküknél több kötegnyi van) valamiért a kocsik alatt marad, ha nem veszed föl. Ez viszont nem általános, újragenerálódó jelenség, hanem a küldetés utóhatása.
Guess who's back!

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2014. 08. 26. 12:50

Szeretnék hozzászólni a like/dislike és a törléses ügyhöz. Igen, tudom, hogy 3 hónapja volt, de most olvastam el. :insecure:

Tehát, a like/dislike ügyre úgy emlékszem, hogy már többször is feljött, és mintha az adminok azt mondták volna, hogy nem lesz. Nem szeretnék senki helyében sem beszélni, csak így emlékszem. Az én személyes véleményem szerint teljesen felesleges. Megnézve, hogy mi van a facebookon és a youtube-on, talán ez nem a legjobb ötlet. Menne az, hogy lájkokért könyörög valaki, vagy csak ezért ír ki valamit, hogy like-ot kapjon. A dislike-al meg csak az a baj, hogy az szerintem csak önbizalom rombolásra jó, és sértődések lennének belőle. És mindezt szóban is kifejthetjük. Én is nyomhattam volna egy dislike-ot az ötletre, de akkor fogalmad sem lenne, hogy miért nem tetszett.

A szerkesztés/törlés. Először azt kell megmondanom, hogy én úgy tudom, hogy a téma nevét tudod változtatni. A hozzászólások törlésére szerintem elég kevés okod lehet. Rasszizmus, mások vallásának szidása, értelmetlen sarazás, full offtopic(bár ez elkerülhetetlen néha, ha nem fajul nagyon el, akkor szerintem ezt lehet hagyni, vagy átrakni OFF-ba). Aztán a szerkesztéshez, ha valaki nagyon káromkodik, esetleg szpoilert ír letakaratlanul, ezeket lehet szerkeszteni. De ez az adminok dolga, és ha rám bíznák, az csak önbíráskodás lenne. Azért vannak az adminok, hogy valamennyire rendet tartsanak a fórumon, mint egy online rendőrség. Nélkülük elszabadulna az oldalon az anarchia. Egyértelműen nem tartom jó ötletnek, hogy akármilyen átlagfelhasználó kezébe kerüljön ekkora "hatalom". És meg kell, hogy mondjam, én 2012.09.12-én nyitottam a saját történetemet, és egyszer sem éreztem szükségét efféle beavatkozásoknak.

Semmi személyes, csak ezt gondolom az ötletekről.

A Cseszneki ügyre szerintem ne térjünk vissza. Valóban én is benne voltam, aki szidta, de amikor láttam, hogy nem csak egy troll, aki az egészet szidni jött, akkor abbahagytam. Azóta megbántam, ami történt.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2014. 09. 29. 14:52

Mikor elküldök egy hozzászólást a fórumon, akkor az elküldött kommenthez dob vissza a honlap annak ellenére, hogy bármire is kattintottam volna. Ez direkt van így vagy az én gépemmel van gond?
Well look who's back

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2014. 09. 29. 18:27

Igen, ez direkt van, legalábbis ha jól tudom. :)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2014. 09. 29. 18:30

Arminho írta:Mikor elküldök egy hozzászólást a fórumon, akkor az elküldött kommenthez dob vissza a honlap annak ellenére, hogy bármire is kattintottam volna. Ez direkt van így vagy az én gépemmel van gond?
Mindenkinél úgy van, hogy kb. 3 másodperccel (csak becsült érték) a komment elküldése után visszadob az elküldött kommenthez meg a többi kommenthez. Ez ennek az oldalnak a beállítása, tehát nem a te gépeddel van a probléma. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: GTA PARTY

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 02. 23. 16:56

Nézegettem egy kicsit az oldal fórum topicjait, és én személy szerint az egyharmadát dobnám a szemétbe. Ez a topic is az én hozzászólásaimmal együtt egy rakás szar. Úgy törölném, mint a huzat. Ez a fórum olyan, mint egy punk koncert helyszín, mint mondjuk a 1996-os győri Exploited. Gusztustalan...

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: GTA PARTY

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2015. 02. 23. 17:09

Profilképed is ezt sugallja. Ettől eltekintve igazad van abban, hogy van jó pár olyan téma, melynek nincs helye a fórumon, viszont ettől még nem gusztustalan. A dizájnja nagyon szép szerintem, az elrendezés is megállja a helyét, az adminok és a moderátorok aktívak és teszik a dolgukat. A rendetlenségen kívül nincsen baj ezzel az oldallal.
Well look who's back

Avatar
Kabal
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015. 02. 21. 17:11

Re: GTA PARTY

Hozzászólás Szerző: Kabal » 2015. 02. 23. 17:49

Félre értesz brazil kisbarátom. :) Nem általánosságban az, hanem ettől a sok semmirevaló témától. De ez ténylen nem az én dolgom, vannak erre emberek. Bár nem mindegy, hogy egy felhasználó mennyire érzi jól magát egy ilyen közegbenln. Az is igaz, ha nem tetszik el lehet húzni innen nekem. Ami végül is bármikor megtörténhet. Úgy tűzök, ahogy jöttem. :ninja:

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2015. 02. 23. 22:32

Tervben van, hogy ha egyszer megújul az oldal, lesz egy nagy törlés. Persze az biztos nem a közeljövőben lesz.

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2015. 10. 12. 18:00

A GTA V fegyvereinél több helyen is (egy helyen biztosan) rosszul van írva a Heckler & Koch név. Azt hiszem Hackler van írva.
Plusz szerintem lehetne egy kicsit frissíteni a fegyvereket.
Amennyire én észrevettem ezek hiányoznak: boxer, marksman pistol, PDW (az az új SMG).
Guess who's back!

Avatar
Gonzales
Törzstag
Hozzászólások: 2129
Csatlakozott: 2013. 08. 23. 18:22
Tartózkodási hely: Aici dragul meu. România.

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Gonzales » 2015. 10. 12. 18:48

És az csak nekem van, hogy ott a "Fórum" menüpontnál amikor nincs egy új hozzáazólás se, mégis azt mutassa, hogy van 1 új hsz? De ha meg rámegyek akkor: "Nincs a keresési feltételeknek megfelelő találat."
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2015. 10. 12. 18:53

Menj rá hogy mindent olvasottnak jelöljön, és akkor szerintem el fog tűnni. :) Régen nekem is volt ilyen.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Ötletek és hibák

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2015. 10. 12. 21:54

Gonzales írta:És az csak nekem van, hogy ott a "Fórum" menüpontnál amikor nincs egy új hozzáazólás se, mégis azt mutassa, hogy van 1 új hsz? De ha meg rámegyek akkor: "Nincs a keresési feltételeknek megfelelő találat."
Ilyen akkor fordul elő, ha törlünk egy topikot.
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése