Rangok

Hibát észleltél a fórumon? Kérjük, itt jelentsd!
NikitaDragovich

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 20. 15:32

És mi lesz akkor ha én elérem az egész rangot? Kapok valami jutalmat?

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 20. 15:44

Az még több év :D
Ez amúgy egy buzdítás lenne, hogy minél többen használják a fórumot és minél többet látogassák a honlapot. Amúgy ha nem lenne semmiféle rang ki kommentálna? Szerintem lényegesen csökkenne ez a létszám, de mivel van kihívás ezért mindenkiben megfordul, hogy elérje a célt. Esetleg 1-2 fejlszetési dolgot lehetne belerakni, hogy egy bizonyos szint után elérhetővé válna egy plusz dolog. Szerintem nagyon ötletes lenne és mindenki jól járna...

NikitaDragovich

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 20. 16:31

Ja én is így gondolom ,de az is lehet ,hogy ha valaki eléri a max rang szintet akkor lehet ,hogy admin lesz a GTA Placen :mrgreen: :mrgreen: de tényleg ,hogy lehet valaki admin a GTA Placen ?

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 20. 16:51

Nem könnyen. Nos értelem szerűen nem lehet bárki. Értelmesnek kell lennie (helyesírás stb). Kulturáltnak. Esetleg hírszerző lehetsz amikor is híreket beküldhetsz a GTA Place nagykutyáinak. Ha van tagfelvétel akkor igen komolyan kell venni a dolgokat. Egy rövid leírás kell rólad rólad olyasmi önéletrajz szerű. Mindenkinek megvan a maga dolga. Valaki a design-el foglalkozik, többen hírszerkesztők, vannak akik a GTA szekciókat szerkesztik. Nyilván admin 1 lehet, a többi viszont ugyanúgy lehet magas rangú beosztott. Admin az akié a honlap. Neki max annyival van több jogosultsága, hogy téged, vagy akár engem kirúgjon azaz törölje az accountodat. És persze tudja törölni a honlapot, nem beszélve arról, hogy ő mind azt egyben tudja amit a külön-külön kijelölt ember el tud végezni.

Ha neked lenne honlapod, te lennél az admin. Ha nem győzöd a honlapot csinálgatni, olyankor toborzol embereket akik segítenek. Nos te szeretnéd csak úgy átadni a honlapodat bárkinek, hogy ő férjen hozzá teljes mértékben a honlaphoz és azt csináljon vele amit akar? Nem hiszem. Szóval ezzel csak azt akartam mondani, hogy "al admin" lehetsz, de ha elvállalod akkor toppon kell lenni és nem pedig van kedvem nincs kedvem alapon.

Avatar
csaba292
Rajongó
Hozzászólások: 197
Csatlakozott: 2011. 08. 15. 15:07
Tartózkodási hely: Ingázok a Maisonette 9 és a Lost klubház között

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: csaba292 » 2011. 09. 20. 17:40

Ha úgy álltok hozzá, hogy a rang miatt csináljátok, vagy egyáltalán eszetekbe jut a rang, az már rég rossz...A fórumon lényege hogy segítsd azokat a társaidat akik elakadtak valahol, esetleg beszélgess a játékról, vagy ( az OFF topicban) megbeszéljetek különféle dolgokat, pl hogy telt a napod, stb...
GTAKing, neked meg egy tipp: más fórumokon ne csináld ezt amit itt, mert ahol egy kicsit is jobban odafigyelnek a postokra a moderátorok, kb. a postjaid 60% hsz vadászat lenne :)
Le... kell... szoknom... az... offolásról... :DDD

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 20. 17:43

Nos igen, én is ezen vagyok, hogy ne csak a rangok miatt csináljam, de bevallom, hogy buzdít is kicsit, viszont ez is lényege a GTA Place-nak. Azon kívül nagy szeretek segíteni más társnak ha kérdése van.

NikitaDragovich

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 20. 18:04

Én is szeretek másnak segíteni nem csak a rangok miatt Fórumozok ,de a rangok engem is buzdítanak :) Amúgy MasterP nekem is van oldalam igen nekem is van :mrgreen: :mrgreen: Tudom ,hogy mi az az admin a moderátora gondoltam nem az adminra ne mindegy :) Igen tudom ,hogy én sem adnék az én oldalamon senkinek admin jogot csak akkor ha megbízható :) tudom ,hogy hogy van ez :).

Avatar
MasterP
Sprunk-függő
Hozzászólások: 361
Csatlakozott: 2011. 08. 13. 08:44

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: MasterP » 2011. 09. 20. 18:30

Jah oksza csak gondoltam le írom, hogy mik a feltételek, ahhoz, hogy felsőbb tag légy. Nekem is van pár GTA-s oldalam, meg volt is rengeteg, de sok idővel és munkával jár ezért nem csináltam tovább...

NikitaDragovich

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 20. 19:30

Én meg mindig csinálom az oldalamat és öröké fogom csinálni órákat szoktam dolgozni az oldalamon :mrgreen: :D

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: MateL » 2011. 09. 21. 18:18

Igazából moderátorrá válni nem nagy ördöngősség, nem kell hozzá 30 diploma, vagy 50 nyelvvizsga. Csupán el kell érned, hogy a többi tag tiszteljen téged, legyél tagja a társaságnak, és legyél segítőkész. Én pl kb 3-4 éve vagyok aktív tag, az oldal életében [talán] sokmindent átéltem, és az adminok, és mások is bíznak bennem (legalábbis remélem :D), így többek között rám esett a választás amikor kissé pangott az oldal. Meg persze nem árt egy kis kultúrált írásmód sem. (értsd: ne legyél egy szíwcsi láwcsi hülyegyerek.)
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

NikitaDragovich

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 09. 21. 19:03

Értem én is megbízok benned :). :geek: :geek: :ugeek: :ugeek:

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 01. 15:59

néhány rang ötlet:
Repülő patkány
Tommy testőre
Masionette kidobó ember
Tony személyi testőre
It's time for the Lance Vance Dance!

NikitaDragovich

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 10. 01. 17:24

Igen ezek jó rang ötletek, de én is még küldtem be rang ötleteket:

Gentelman
Congressman Alex Shrab
(Nem biztos, hogy helyesen írtam)
Főnök
Gengszter
Vice city ura
Triad vezető

Na ezek jó ötletek !!!! Cube head rang ötletei is jók voltak!!

Na ezeket a rang ötleteket kéne megcsinálni!!!! Nem ilyen Pudingot mert a Puding nem tartozik a GTA-hoz!!!

Avatar
Cube Head
Hidegvérű gyilkos
Hozzászólások: 1029
Csatlakozott: 2011. 03. 15. 14:49
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: Cube Head » 2011. 10. 01. 18:10

Még néhány:
rejtett csomag
osztriga
utcai hot dog árus
Kibbutz testvér (nem tom ilyen van e
It's time for the Lance Vance Dance!

NikitaDragovich

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2011. 10. 01. 20:11

Ja ezek tényleg jók!! :).

Válasz küldése