Rangok

Hibát észleltél a fórumon? Kérjük, itt jelentsd!
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 07. 21. 15:35

Szakértő lettem :D, remélem ez nem volt OFF.
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
MaximusFTW
Besúgó
Hozzászólások: 61
Csatlakozott: 2012. 08. 01. 12:07
Tartózkodási hely: Kecskemét

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: MaximusFTW » 2012. 08. 03. 15:39

No hát elértem ezt a csodás rangot is. :lol:
Intel Core i5 3570K@4Ghz | ASUS Maximus IV GENE-Z/GEN3 | ASUS ENGTX570 DCII | Corsair Vengeance DDR3 1600 Mhz 8 GB | Chieftec 650W | "We're all looking for that special someone." - Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2012. 08. 03. 19:37

Gratulálok hozzá ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2012. 09. 01. 12:56

Ha minden igaz ez a 60. hozzászólásom, tehát meglesz a besúgó rang :lol:

Avatar
SQUALLE3R
Pogo, a majom
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2012. 08. 15. 13:29

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: SQUALLE3R » 2012. 09. 01. 12:56

scoobydooesben10fan írta:Ha minden igaz ez a 60. hozzászólásom, tehát meglesz a besúgó rang :lol:
Meg is van!:)
A test elragadtatott a földről; nem úgy mindaz, ami reá emlékeztet. - Pieter Frans Thomése

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 01. 14:42

Meg-meg. Én meg lassacskán Sprite...akarom mondani Sprunk-függővé válok. Fúúúha, de jó lesz mindig az automatákhoz járni. :D Úristen rá fog menni minden pénzem, hiszen 1$ egy kis dobozzal. Sebaj..
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 01. 19:59

Nekem meg már csak két hsz és szakértő leszek :D
Gyenge napok vannak...

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 02. 07:51

Puding vagy. :o Tökre úgy emlékeztem, hogy ezt a rangot már megváltoztatták másra, mert igen sok újítás volt. De nem, azt hitte ma besúgóra cserélték le, de látom ott van az is, csak eggyel alacsonyabb fokozat.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 02. 09:10

Luszie írta:Puding vagy. :o Tökre úgy emlékeztem, hogy ezt a rangot már megváltoztatták másra, mert igen sok újítás volt. De nem, azt hitte ma besúgóra cserélték le, de látom ott van az is, csak eggyel alacsonyabb fokozat.
A "Patkányt" cserélték le ahogy látom.

"- A hírekhez írt kommentárjaid értelemszerűen nem minősülnek fórum hozzászólásoknak.
- Az OFF topikban írt hozzászólásaid nem számolódnak, csak a GTA epizódokkal és az GTAPlace.hu-val kapcsolatos témákban megírtak számítanak." Szerintem ez hülyeség!
Gyenge napok vannak...

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2012. 09. 02. 10:29

Rockstar69 írta:"- A hírekhez írt kommentárjaid értelemszerűen nem minősülnek fórum hozzászólásoknak.
- Az OFF topikban írt hozzászólásaid nem számolódnak, csak a GTA epizódokkal és az GTAPlace.hu-val kapcsolatos témákban megírtak számítanak." Szerintem ez hülyeség!
Szerintem nem hülyeség, sőt! Mindenki elkezdene hülyeségeket, egyszavas kommentárokat írni, hogy meglegyen a nagyobbnál nagyobb rangja. Akkor meg elveszne a fórum jelleg.
Pont, hogy a fórumot, illetve a normális olvasókat védi ez a szabály. Ez persze nem zárja ki, hogy valaki nem kezd el fölöslegesen írogatni, de legalább sok munkától kímélheti meg az oldal adminjait.
Guess who's back!

Avatar
MateL
McReary testvér
Hozzászólások: 504
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 14:36

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: MateL » 2012. 09. 02. 11:31

Rockstar69 írta: - Az OFF topikban írt hozzászólásaid nem számolódnak, csak a GTA epizódokkal és az GTAPlace.hu-val kapcsolatos témákban megírtak számítanak." Szerintem ez hülyeség!
Annak idején ez a szabály nem véletlenül került bevezetésre. Emlékszem, régen az OFF-ban mekkora kommentvadászat volt. Nem hiányzik.
.mirrorS arE morE fuN thaN televisioN

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 02. 11:44

Szerintem is jó ötlet ez a szabály. Meg már alapból belegondolva: Valakinek mondjuk "The lost tag" rangja van csak azért mert végigbeszélgette az OFF témát, és nem is hasznos GTA-val kapcsolatos hozzászólások miatt lett az, ami.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2012. 09. 02. 20:05

Nem tudtam, hogy régen volt ebből probléma. Így végig gondolva akkor, van értelme.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 09. 05. 22:31

wantoo írta:Pont az lenne a lényeg, hogy még jobb képünk legyen arról, hogy ki mennyire van jelen az oldal életében. Hogy érthetőbb legyen, például ezekért lehetne kapni pontokat:
  • belépés az oldalra
  • oldalon eltöltött idő
  • találsz egy hibát egy oldalon, jelented nekünk
  • valamilyen tartalom beküldése (hír, cikk, kép, videó)
A korlátozás pedig azért, mert ha valaki ír 20 egy mondatos, kb. 0 tartalommal rendelkező hozzászólást egy nap alatt, valaki pedig 3 "értékesebbet", akkor ne az előző kapjon több pontot.

Ha a hozzászólások számára leszel kíváncsi, lesz valamilyen statisztikai oldal is, ahol ezeket meg lehet tekinteni.

Remélem így kevésbé ellenszenvesebb az ötlet :)
Ez körülbelül mikorra várható, mert elég jól hangzik :) Ez szinte tökéletesíthetné ezt a félig bevált "rangrendszert".
OFF= Szerintem ilyen nagyobb csöndekben csinálhatnátok valamit, ami életben tartja a látogatókat. Gondolok itt olyanokra, amik régen is voltak. (Pl: Érdekes GTA videók megosztása, GTA poénok, minden kis szösszenet Rockstar tájáról, stb... szerintem értitek mire gondolok, s kreatívak vagytok/lesztek :D :D )
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Rangok

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 09. 06. 05:56

Ami a kihaltságot illeti, én naponta jövök, akkor is ha nincs semmi hír. Aztán meg látom, hogy másnap meg már van 10 értesítő, meg 2 új hír. :D Bár persze változó, van mikor hetekig hulla szag uralkodik a fórumon és jó esetben 3-4 új hozzászólás érkezik naponta. Mindenesetre én jövök.. egy kattintásomból tart ide navigálni :)

Egyébként szerintem hogy nincs túl nagy élet az érthető. Új hír már vagy 1 hete nem jött új, a játék is soká lesz. Ha már kiadják, vagy kiadás közelben leszünk 3-4 trailerrel, és több infóval, akkor már biztos vagyok benne, hogy nagyobb lesz az élet.
A többi rész már "lejárt" erről meg nincs gyakran új hír, ami a játékosokat-olvasókat érdekli. A semmiről meg nehéz beszélgetni.. :D
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése