[SA|MEGJ] Textúra modjaim

Készítettél egy modot? Esetleg találtál egy érdekeset? Mutasd meg nekünk!
Válasz küldése
Avatar
Gege
Rajongó
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2010. 02. 21. 19:29
Tartózkodási hely: tartózkodom
Kapcsolat:

[SA|MEGJ] Textúra modjaim

Hozzászólás Szerző: Gege » 2013. 01. 13. 21:24

A gépemen kutakodva igazi csemegéket találtam: általam készített régi textúra modokat a GTA San Andreashoz. Gondoltam itt az ideje posztolni őket ide, hátha van még elvetemült SA fan, aki kipróbálja.

Aston Martin DB9 Paintjob Pack

Az eredeti NFS: Most Wantedből egy Spy3D nevű emberke konvertálta át az Aston Martin DB9-est a San Andreas-ba, ehhez készítettem 4 paintjobot, amiket a Wheel Arch Angels-ben lehet felfesteni.
Kép
Fontos: csak a Spy3D féle modellel működik, ami a Sultan-t cseréli le. Innen leszedheted a kocsit.
LETÖLTÉS [138 kB]
Vauxhall Monaro Paintjob Pack

Szintén a Most Wantedből Spy3D által átkonvertált Vauxhall Monaro VXR modell, hozzá pedig 4 paintjob tőlem, a Wheel Arch Angels-ben lehet elérni őket.
Kép
Fontos: csak a Spy3D féle modellel működik, ami a Stratum-ot cseréli le. Innen leszedheted a kocsit.
LETÖLTÉS [736 kB]
Vice City Water Mod

Egyszerű mod, csupán kicseréli a San Andreas víz textúráját a Vice City-féle vízre, ami szerintem jobban néz ki.
Kép
LETÖLTÉS [632 kB]
Colourful Pool Tables Mod

Sosem tetszett az alap kék biliárdasztal, ezért csináltam több féle színt, mindenki a neki tetszőt beteheti. (Egyszerre csak egyet)
Kép
LETÖLTÉS [872 kB]
Hungarian Money Mod

Kicseréli az alap pénz skint egy magyar tízezresre. (amit az embereknél találsz mikor megölöd őket)
Kép
LETÖLTÉS [55 kB]
Ennyi lenne, nem nagy szám, de elfér itt. :D A zipek tartalmaznak képeket és readme-t is a telepítéshez, viszont azt nem garantálom hogy teljesen aktuálisak. :P

Ha van kérdés, ne kíméljetek!

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: [SA] Textúra modjaim

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 01. 14. 18:17

A kocsi kicseréléséhez nem nagyon értettem egy gta-ban sem, de a pénzt, a vizest és a biliárdasztalost kipróbáltam és működi. jó lett, jó kis módok! :)
Meséltem már neked Trevorról?

Válasz küldése