Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2013. 02. 05. 18:25
Rathel
CJ zoknija
A Design Your On Mission egy CLEO 3-al működő módosítás ami lehetővé teszi azt, hogy elkészítsük saját küldetéseinket, vagy mások küldetéseivel játszunk. Nagyon megtetszett nekem ez a mod, bár elsőre egyáltalán nem tudtam használni, később rájöttem rájöttem, hogy hogyan kell, de abszolút nulla angol tudás és egyéb utánanézés nélkül ez tuti nem ment volna. Tehát régebben a DYOM egy olyan módosítás volt ahol csak küldetéseket lehetett csinálni, a 6-os verzióval viszont lehetővé vált az, hogy egymásután játszhassunk különböző küldetésekkel, igaz, menteni nem lehet a játékállásunkat.

E mod segítségével készítettem el egy storyline-t, ami megpróbál egy a játékhoz párhuzamos történeti szálat leírni. Sajnos mivel a CLEO nem támogatja az ékezetes karaktereket, nincs hozzá fordítás, emiatt csak angol nyelven játszható a mod. Akinek felkeltette az érdeklődését ez az egész, itt van három link:
Family doesn't mean we have to live up here slanging dope, man, and complaining about how life could be.
  • 2013. 02. 05. 18:29
The Cleansing Fire
Törzstag
Videót nem tudnál csinálni róla? érdekelne, hogy miről szól, meg minden, de sajna se SA se kedvem nincs, hogy játsszak.
Guess who's back!
  • 2013. 02. 05. 18:40
Rathel
CJ zoknija
Tervezem majd, hogy lesz hozzá valami trailerszerűség, de annak a megvalósítása eléggé időigényes dolog.
Family doesn't mean we have to live up here slanging dope, man, and complaining about how life could be.
  • 2013. 02. 05. 19:41
The Cleansing Fire
Törzstag
Lehet, nem értek hozzá.
Azért várom, hátha lesz valami :)
Guess who's back!
  • 2013. 04. 09. 14:30
Rathel
CJ zoknija
Trailer az még nem lett, de egy srác elkezdett review-okat csinálni róla aminek örülök, talán meg hozza a kedveteket.