Az oldalon TILOS kiszivárgott Grand Theft Auto V információkat, képeket és videoanyagokat megosztani, közzétenni, vagy leírni! Kérünk titeket, tiszteljétek meg ezzel a Rockstar Games sokéves munkáját, és ne rontsátok el mások játékélményét!

• 2015. 12. 31. 07:27
Gonzales
Törzstag
Ez nagyon jól néz ki! :) Igaz a szemem kiégett de nagyon mesteri munka! :D
Be brave, follow dreams, say fuck you to everybody and fight for what you believe in.
  • 2015. 12. 31. 09:52
The Cleansing Fire
Törzstag
Nekem lenne egy kérdésem: a fegyverikon egy 1911 -es, de a játékban nem az a fegyver, nem?
Guess who's back!
  • 2015. 12. 31. 12:30
Americanviking
McReary testvér
Ez nagyon jól néz ki. Szép munka
  • 2015. 12. 31. 13:16
dani.szentgali
Fejvadász
Shotgun: Nagyszerű munka, király vagy! :) Csak így tovább! ;) Már alig várom, hogy lássam a végleges verziót és a modot! :cool:
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan
  • 2016. 01. 03. 16:56
Shotgun
Szakértő
Gonzales írta:
Ez nagyon jól néz ki! :) Igaz a szemem kiégett de nagyon mesteri munka! :D

Wiki alapján néztem amúgy, de eredetileg elviekben egy Colt M191A1-esről mintázták a pisztolyt.

Azért elviekben, mert míg a játékban 9mm-esként utalnak rá, valójában ugye egy .45-ösről van szó. :)

Az ikonok amúgy kicsit változtatva lesznek, mert játékban nem olyan szépek, mint itt.^^

A dicséretekért pedig külön köszönet^^
  • 2016. 01. 03. 18:48
The Cleansing Fire
Törzstag
Hát nem tudom, én általában szerettem a játék ikonjait. Vagy inkább csak és kizárólag a pisztolyét szerettem... :D
De amúgy igaza van mindenkinek itt, tényleg remek munkák!
Guess who's back!
  • 2016. 01. 07. 20:11
NikitaDragovich
Őrszem
Nagyon jó lett, Shotgun! Gratulálok! :D
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic
  • 2016. 01. 12. 20:45
Shotgun
Szakértő
Köszi! :) Holnap, vagy holnapután szerintem felrakom a fegyverikonokat, meg a hud további elemeit.
  • 2016. 01. 12. 21:28
NikitaDragovich
Őrszem
Már tűkön ülve várom! :D Kíváncsi vagyok, hogy milyenek lesznek, de nagyon. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic