[SA|FEJL]GTA: Underground

Készítettél egy modot? Esetleg találtál egy érdekeset? Mutasd meg nekünk!
Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

[SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 07. 14. 23:34

Üdv mindenkinek!
A napokban az internetet böngészve találtam egy nagyon jó módosítást a San Andreashoz. Ha őszinte akarok lenni, akkor szerintem ez a világon a legjobb módosítás a San Andreashoz! Egyértelműen veri a GTA: Unitedet! Végre valóra válik minden GTA-rajongó álma, ugyanis a módosítás magába foglalja Los Santos, San Fierro, Las Venturas, Liberty City és Vice City térképét, pluszban pedig Carcer City, Cottonmouth, Bullworth, Atlanta, Midway, Mainland Liberty, Midtown és Reddick Florida is szerepel a térképen. Carcer City és Bullworth kivételével a többi várost a mód fejlesztői találták ki, ennek ellenére szerintem érdemes lenne oda is ellátogatni a játékban. Az pedig szerintem kifejezetten nagyon jó, hogy területeket is foglalhatunk más-más városokban, és a mód használja a GTA III és a Vice City NPC-modelljeit is. Na, ehhez mit szóltok? Amint megláttam, leesett az állam! Már évek óta egy ilyen módra vágytam, és most végre megkaphatom. :D Szerintem a GTA Online-nak is ilyennek kéne lennie. A Rockstarnak lenne mit tanulnia ettől a csapattól, akik ezt a nagyszerű módot csinálták. Nem is beszélek tovább, nézzétek meg az alant látható linkeket. ;)

További részletek:
https://www.youtube.com/watch?v=_oiuAMhym1Q
http://gtaforums.com/topic/776561-wipbe ... ther-maps/

Egyetlen nagy hibája van ennek a módnak az én szememben. Ez pedig az, hogy kivették belőle a San Andreas küldetéseit. -.- Tehát amint elkezdjük ezt a játékot, automatikusan teljesítve lesz minden főküldetés. Ez az egyetlen ok, ami miatt nem fogom kipróbálni ezt a módot, pedig nagyon jó lett volna. :(
Remélem, ti ki fogjátok próbálni, mert szerintem megéri. :D

Jó játékot kívánok mindenkinek! :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: [SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 07. 15. 04:53

Én biztosan kipróbálom majd. Nagyon kíváncsi lettem rá.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
Arminho
Vinewoodi sztár
Hozzászólások: 1737
Csatlakozott: 2013. 11. 01. 21:55
Tartózkodási hely: Vice City

Re: [SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: Arminho » 2016. 07. 15. 10:59

Jól néz ki, de szerintem én se fogom kipróbálni. Még mindig a DYOM modot próbálom valahogy beüzemelni, de nem akarja az igazságot.
Well look who's back

Avatar
Kriss X
Díler
Hozzászólások: 857
Csatlakozott: 2013. 01. 19. 17:43
Kapcsolat:

Re: [SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: Kriss X » 2016. 07. 15. 14:24

Most egy kicsit jobban átgondoltam az egészet és nem látom túl sok értelmét. Nincsenek küldetések, ami tényleg rossz pont és amúgy sem szerettem területeket foglalni anno San Andreas-ban, úgyhogy valószínű, hogy én sem fogom kipróbálni.
GTA: Liberty City Stories √ , Vice City Stories √ , San Andreas √ , III √ , Advance √ , Chinatown Wars √ , I √ , London 1969 √ , London 1961 √ , Vice City √ , V √ , IV √ , II √

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 07. 19. 21:45

Én kipróbálnám, ha lenne hozzá vasam. Biztos nagyon király mod. Persze az valóban arcpirító meg hosszú távon unalmassá teszi a koncepciót, hogy nincsenek benne küldetések, de biztos nagyon jó lehet ennyi városban szabadon mászkálni úgy, hogy ha megunsz egy adott várost vagy területet, csak felpattansz egy repcsire vagy hajóra és már mész is át a következő városba. Ez egy olyan dolog, amire már nagyon régóta szükség lenne a sorozatban. Ahogy mondod/mondjátok, a Rockstarnak ilyen megoldásokkal kéne megtöltenie a GTA Online-t, akkor valóban egy olyan király multiplayer lenne, mint amilyennek mondják. A San Andreasos bandázgatások nekem bejöttek, bár hosszú távon valóban unalmas volt és valószínűleg itt is az egy idő után, egyszer azért elfoglalnám az összes várost/játékterületet, amit el lehet foglalni. :) Szóval miután már nagyon régóta várok egy ilyen modra, én biztosan kipróbálnám legalább egyszer ha tehetném, de a videókkal is beérem. :)
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 11. 27. 12:06

Időközben elkezdték fejleszteni a GTA: Underground fejlesztői Bullworth és Carcer City területét. :D



Egyébként múltkor tévedtem, mert lehet benne csinálni küldetéseket. A GTA: San Andreas történetét végig lehet benne csinálni, de akkor egyből be kell menned a piros jelbe, mikor elkezded a játékot. ;)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 28. 19:37

Aha, tök jó. A fent említett és videóban belinkelt két új város a Bully és a Manhunt térképei, ha nem tévedek, igaz?
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 11. 28. 20:38

Igen, ott a pont. ;) Amúgy az előbb olvastam, hogy éppen azon dolgoznak, hogy gyerekeket tesznek be Bullworth városába, és meg is lehet őket ölni. Ha megölsz egy gyereket a játékban, akkor négyesszintű csillagot fogsz kapni. Kemény, nem? :cool:
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 28. 20:51

Ja, eléggé. Mondjuk emiatt legalább nem tudják majd a Rockstart hibáztatni meg perekbe fogni, mivel ezt nem ők, hanem a modderek készítik. :D Bár előbb-utóbb valami nagy igazságérzetű Mr. Lelkiismeret úgyis fel fog szólalni az agresszív videojátékok meg a Rockstar ellen... :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: [SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2016. 11. 28. 21:54

NikitaDragovich írta:Igen, ott a pont. ;) Amúgy az előbb olvastam, hogy éppen azon dolgoznak, hogy gyerekeket tesznek be Bullworth városába, és meg is lehet őket ölni.
Hát, ennek a R* nem hiszem, hogy örül -ha tud róla. Eléggé ronthatja a presztizsüket ez a gyerekgyilkolós mod.
Remélem, semmi nagy botrányba nem keverednek emiatt.
Nem értem, ki az, akinek annyira fontos gyerekeket gyilkolászni egy GTA-ban... Annyi minden mást csinálhatsz, hogy nem igazán vágysz rá. Valahol beteg.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2016. 11. 28. 22:04

Hát igen, én sem értem. Én sem tegnap kezdtem GTA-val játszani, de valahogy még egyszer sem futott át az agyamon, hogy gyerekeket öljek/verjek/bármilyen egyéb módon bántalmazzak a játékban. Szerintem is fölösleges ebbe az egész GTA-ba gyerekeket belekeverni. Egyrészt azért, mert beteg, másrészt azért, mert egyáltalán nincs szükség rá. Semmitől sem érzi jobban magát a legtöbb ember, ha gyerekeket is bántalmazhatna. Engem legalábbis semmilyen szinten nem hozna lázba. Szerintem jó így a GTA, gyerekmentesen, ahogy van. Persze azért a mod-ban majd megnézem, hogyan oldották meg, de szerintem egy-két perc után le is fogom állítani a videót. Amúgy meg szerintem nem kell izgulni a Rockstar miatt, ha modderek csinálják, akkor csak őket hozhatják felelősségre, főleg úgy, hogy a Rockstarnak az újraikadásokon kívül már 2002 óta nincsen semmilyen köze a GTA3-hoz. Ezt az egészet a modderek csinálják, ráadásul őket könnyebb is lehet elkapni meg megbüntetni, mert azért van egy olyan érzésem, hogy a Rockstar nem megy a szomszédba a jó ügyvédekért... :D
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2016. 12. 01. 20:08

Nem, ezt nem a mód fejlesztői találták ki, hanem a rajongók ötlete volt. A rajongók szavazták meg, hogy legyenek benne gyerekek, és hogy meg is lehessen ölni őket. Ha jól olvastam, akkor olyan lesz benne a gyermekbántalmazás, mint a Bullyban. De ha megölsz mondjuk egy gyereket, akkor négycsillagos körözésben részesülsz. Tessék, bemásolom ide a mód fejlesztőinek a közleményét ezzel kapcsolatosan:

"Bullworth gameplay elements
Here's the final concept on how the gameplay mechanics around Bullworth would work. It seems like most people want me to add the "wanted level when hitting children" concept, so that's what we're going with.

The concept describes how we could still implement this feature with still giving the player the choice to kill them or not."

"Trespassing feature
Some area's in Bullworth are not meant to be visited. Like in Bully, you get a wanted level when you are trespassing.

Now, onto the trespassing. The following list of area's in Bullworth are most likely going to be counted as "private property":

The Academy and interiors
The Asylum and interior
The Chemical Power Plant and interior

When entering one of these area's, the player will simply recieve a two star wanted level and is informed (only once, it will not show the message again, like how Rockstar handles informative messaging) that they can't enter certain area's.

You can prevent getting a wanted level by simply wearing a prefect uniform inside school grounds (not an asylum uniform) and an asylum uniform (not a prefect uniform) inside the asylum. The Chemical Power Plant simply won't have any way to prevent the player from getting a wanted level."

"Children mechanic
The concept pretty much remains the same, however I'd make it so the player gets a 4 star wanted level for killing children in any means (running them over also counts), just like how Bully had a feature where hitting a girl would give the player a high wanted level.

Result of killing them

Ofcourse, getting SWAT sent after you for murdering children seems unrealistic, but this is GTA, and it will serve as a good way to add children without too much problems.

Turf wars

Taking over Bully's clicques is not going to be possible though. This is because I don't want to force people to progress through killing them. They will be given the option to kill them or not.

Spawn rate

The spawn rate would be lowered if possible to make children a bit more rare. So people wouldn't get a 4 star wanted level for running over a child by accident often."

Megjegyzés:
"Another concept tied to adding the curfew Bully featured, which will add a realistic touch to Bullworth.

Bully uses a curfew so we'd have to make a zone based popcycle.dat solution untill we get to add entirely new popcycle zones.

This means that children wouldn't be seen at night, but however you can spot them at daytime.

It will serve as a realistic touch so it would still feel a bit like the original Bully."

Ennyi lenne. Remélem, most már minden világos. :)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 01. 06. 22:23

Pedek hozzáadva Mainland Liberty és Bullworth területéhez:


Gyerekek a GTA: Undergroundban. (Még nincsen készen teljesen. Jelenleg még dolgoznak vele. A videóban a játékos csak felfogadott magának három gyereket testőrként, de ezen kívül még nem lehet gyerekeket látni az utcán!)
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: [SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2017. 01. 07. 12:24

Ez beteg!
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: [SA|FEJL]GTA: Underground

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2017. 02. 01. 10:24




„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Válasz küldése