[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 11. 11. 10:55

Kíváncsi leszek,hogy oldották meg az időjárás változást gondolom havazás biztos,hogy nem lesz :D de eső vagy valami viharok tuti lesznek esetleg erős szél stb. Kíváncsi vagyok ezekre :D

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 11. 11:00

pedig hó az jó lenne :D

Avatar
insanity06
Sprunk-függő
Hozzászólások: 314
Csatlakozott: 2012. 04. 10. 22:13

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: insanity06 » 2012. 11. 11. 11:26

gondolkodj már ember :D Los Angeles :D a leghidegebb átlag hőmérséklét 8-10 fok között van és az is este :D ennél hidegebb csak egyszer volt Los Angeles történetében és hó is csak 3x esett Los Angelesben valaha is :D itt 325 napig süt a nap hahó :D milyen havat akartok ti látni? :D örüljetek ha esni fog az eső xD
Vlad: Oh, that's funny. You know, for a damn yokel you're a very funny guy.
Niko: Yes. And for an annoying dick, you're really an annoying dick.

Avatar
Danny
Pogo, a majom
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2011. 06. 24. 15:38

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Danny » 2012. 11. 11. 11:50

A hegytetőkön lehet hó reálisan nézve.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 11. 11:57

Amúgy biztos lesz Gta életérzés, azaz, hogy egy emberrel szabadon járkálsz a városban, hiszen a történeren kívül több ezer órát is 1 emberrel lehetsz, mellesleg nem tudjuk, hogy muszáj lesz-e váltani egyszer-egyszer a történet alatt. Meg ez a Michael,az eddigiek alapján vicces csávó lesz, az ő kis családjával együtt.

Időjárásról meg szerintem lehetnének már szélsőségek is, hiszen azt mindig hiányoltam a GTA-kban, hogy nem volt olyan vihar, aminek kezdete után 2 perccel falevelekkel, és gallyakkal van teli az utca, pedig ez látványos lenne. Az életben is látványos, de azért átélném halálfélelem nélkül is :d
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 11. 11:59

Olvastam, hogy nem lesz az autóknál ez a "rugalmas" futómű, ezért nem fognak annyira kilengni a kanyarban. Inkább merevebb futóművet kapnak. De azért remélem nem esnek túlzásba, és nem fog egy hétköznapi tragacs is Audi RS5 "alátámasztást" kapni.

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 11. 12:09

Más is látja az új képeken azt a furcsa vonalat a látóhatár felett? Az alatt teljesen egyszínű az ég, és csak onnantól kezdődik a szép, normális ég. Elég furcsán néz ki, remélem, amikor kiadják, addigra nem így fog kinézni :S
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 11. 12:23

Kiscserko írta:mellesleg nem tudjuk, hogy muszáj lesz-e váltani egyszer-egyszer a történet alatt.
De tudjuk, és nem lesz muszáj. Azt írják, hogy vannak olyan küldetések amiket csak bizonyos karakterekkel lehet majd elvégezni, a játék felajánlja a váltást, de nem kötelező elfogadni azt.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 11. 11. 12:32

A legujjabb képeket hol lehet megnézni?

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 11. 12:34

insanity06...bocs de én nem szoktam utánajárni azoknak a dolgoknak hogy hol milyen időjárás van.....csak azért lenne jó a hó a játékba mert sajna egyikben sem volt....de hát most hogy elmondtad így már nem is számítok rá én se :|

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 11. 12:38

Kiscserko írta:Amúgy biztos lesz Gta életérzés, azaz, hogy egy emberrel szabadon járkálsz a városban, hiszen a történeren kívül több ezer órát is 1 emberrel lehetsz, mellesleg nem tudjuk, hogy muszáj lesz-e váltani egyszer-egyszer a történet alatt. Meg ez a Michael,az eddigiek alapján vicces csávó lesz, az ő kis családjával együtt.
Nem az a GTA érzés, hogy egy emberrel járkálsz a városban, hanem, hogy ember szemszögéből látod a várost és a sztorit. Tehát, mint a valóságban. Az meg hiába van, hogy azzal az emberrel mászkálok akit választok, mert a küldetések miatt úgyis váltani kell majd, hogy menjen tovább a sztori. Az a szöveg, hogy ezzel mennyivel szabadabb lesz a játékmenet, meg csak reklámduma, egy átbaszás.

Ezen a 3 szereplős dolgon, meg annyira látszik, hogy kifogytak az ötletekből és nem tudtak már kitalálni egy jó főszereplőt, mint Niko vagy John. Ezért meg kitalálták, hogy lesz 3 gyengébb főszereplő

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 11. 12:44

Cseszneki írta:. Az meg hiába van, hogy azzal az emberrel mászkálok akit választok, mert a küldetések miatt úgyis váltani kell majd, hogy menjen tovább a sztori.

Ezen a 3 szereplős dolgon, meg annyira látszik, hogy kifogytak az ötletekből és nem tudtak már kitalálni egy jó főszereplőt, mint Niko vagy John. Ezért meg kitalálták, hogy lesz 3 gyengébb főszereplő
Értsétek már meg! Nem lesz kötelező a váltás! Felajánlja majd a játék a váltást, DE NEM KELL ELFOGADNI! Vannak bizonyos küldetések amik csak bizonyos emberrel érhetőek majd el, ezért kínálja fel a játék a váltási lehetőséget, de mint már mondtam nem kötelező élni vele.

A John az ki? Amúgy szerintem meg azért van 3 főszereplő, amit az interjúban mondtak: mindenki igényének eleget tegyenek a 3 teljesen különböző karakterrel.

Off: Cseszneki, tetszik az aláírásod. Szerettem Roman-t, mert néha voltak neki ilyen aranyköpései. :D Ezt a mondatát pl nagyon megjegyeztem.
Szerk: Igen összekevertem Hossannal, bocsika! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 11. 11. 13:03-kor.
"Whatever." (Ryder)

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2012. 11. 11. 12:53

Luszie írta:Értsétek már meg! Nem lesz kötelező a váltás! Felajánlja majd a játék a váltást, DE NEM KELL ELFOGADNI! Vannak bizonyos küldetések amik csak bizonyos emberrel érhetőek majd el, ezért kínálja fel a játék a váltási lehetőséget, de mint már mondtam nem kötelező élni vele. Plusz ha megakarod 100%ra csinálni(én ezt terveztem) akkor már eleve végig kell csinálnod mindent a 3mal
Ez csak a reklámszöveg. Úgyis az lesz, hogy az egyik karakterrel eljutsz egy pontig és már neki nem jönnek a küldetések és akkor váltani kell egy másikra
Luszie írta:A John az ki?
John Marston az RDRből
Luszie írta:Off: Cseszneki, tetszik az aláírásod. Szerettem Roman-t, mert néha voltak neki ilyen aranyköpései. :D Ezt a mondatát pl nagyon megjegyeztem.
Rosszul emlékszel, mert ezt Hossan mondta Nikonak mikor megérkeznek LCbe. Amúgy a tied is nagyon jó, az is benne van a kedvenc szövegeim között a IVből
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hüblookohelimedion 2012. 11. 11. 12:54-kor.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 11. 11. 12:53

bencedome18 írta:A legujjabb képeket hol lehet megnézni?
http://gtaplace.hu/hir/1317/gta-v:-game ... efoglalasa

Itt megtalálod őket. :)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 11. 12:55

Mondom, szerintem pl. Michael-en meg Trevor-on egyenlőre picit se látszik, mintha kifogytak volna az ötletekből. Nekem az látszik, hogy Michael, a családapa humoros, mellesleg az külön ezer forrás lehet, hogy van családja, mellesleg, ha minden igaz, a fiával lehet majd úgy elmenni, mintha egy haver lenne, ebből is mi fog kisülni? :D Meg, hogy most nem alulról kezdjük vele, hanem, hogy van egy nagy háza. A drogfüggő pszihopata meg a másik fele, a furcsa tetkóival. Igazán egyik eddigi szereplőre se mondanám, hogy ilyen volt, mellesleg ez a gyújtogatása :D Meg, hogy van ez a Ron haverja, aki parázik mindentől, főleg a haverjától(amit nem csodálok), és minden összeesküvéselméletben hisz, fogadjunk, hogy már az UFÓ-k is elrabolták :D A néger nekem picit tényleg semmilyen, de szerintem mikor végigjátszod vele, ki fog róla is derülni egypár érdekes dolog, amitől igazán egyedi lesz.

És, ha eddig más nem vette volna észre, megint lesz garázsunk! :D Amikor leírják, hogy Michael a biciklit egy garázsból veszi ki, valószínű, hogy autókat is tárolhatunk benne. És szerintem valami kevert parkolási rendszer lesz, mert Trevorral meg valószínű nem lesz garázs, hanem kinnt lehet parkolni a lakókocsi mellett, de ez az utolsó mondat NEM KÉSZPÉNZ, csak ezt KÖVETKEZTETTEM le!!!

Luszie: Azt még nem írták, hogy nem kötelező, csak azt, hogy néha felajánlja a váltást. Pl. amikor Michaellel lemászik a ház oldalán, azt szerintem kötelező lesz vele csinálni. Mondjuk remélem nem, és tényleg végigvihetem az egészet Michaellel, bírnám. Azt a mondatot meg nem Roman mondja, hanem a hajón az egyik csávó, akivel később összefuthatsz "véletlen emberként".
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Lezárt