[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 13. 18:33

bodom26 írta:Ami több, mint valószínű, hogy Michaelnek luxus háza lesz. Franklinnek egész türhető lesz szerintem, Trevornak meg jó a mellékhelység. :D (valami lepukkant lakókocsija lesz)
Hát az biztos hogy nekem Franklin,lessz a kedvencem ! :D

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 13. 18:34

Az is fura lesz, hogy az egész terület nyitott. Mindig azért hajtottam küldetésekkel, hogy elérhető legyen, így érzem, hogy megdolgoztam érte, és hogy kaptam is valamit. Aztán meg élvezettel csodáltam meg a frissen szerzett területeket. Ezek a régi szép emlékek :) Kár, hogy ezt azt élményt kivették a V-ből :( Na, majd a következőben ;)
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 13. 18:39

Kiscserko írta:Az is fura lesz, hogy az egész terület nyitott. Mindig azért hajtottam küldetésekkel, hogy elérhető legyen, így érzem, hogy megdolgoztam érte, és hogy kaptam is valamit. Aztán meg élvezettel csodáltam meg a frissen szerzett területeket. Ezek a régi szép emlékek :) Kár, hogy ezt azt élményt kivették a V-ből :( Na, majd a következőben ;)
Hidd el jó ez így ! ha már játszol vele ,akkor nem foglalkozol te azzal ,csak nyomod neki ! amugy te min játszasz wele ,XBOX,PS,PC, ??

Avatar
bencedome18
CJ zoknija
Hozzászólások: 41
Csatlakozott: 2012. 06. 29. 16:40

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bencedome18 » 2012. 11. 13. 18:45

Én Xbox-on fogom tolni mert nincs pénzem a gépet felujitani meg konzolon jobban szeretek játszani :D

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 13. 18:47

Nekem az lesz érdekes, amikor majd repülök, fura lesz nekimenni a semminek, mert a pálya széléhez értem. Így volt eddig is, de az a víz felett volt. Az meg ilyen monoton, végtelen. De mikor látom majd a hegyeket, hogy folytatódnak, repülnék majd tovább. :D

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 13. 18:49

bencedome18 írta:Én Xbox-on fogom tolni mert nincs pénzem a gépet felujitani meg konzolon jobban szeretek játszani :D
Én is XBOX-on, konzolon jobban szeretek én is , már várom h kijöjjön elő rendeltem a pénzem megvan ! ,már várom mint állat !

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 13. 18:58

Kiscserko írta:Az is fura lesz, hogy az egész terület nyitott. Mindig azért hajtottam küldetésekkel, hogy elérhető legyen, így érzem, hogy megdolgoztam érte, és hogy kaptam is valamit. Aztán meg élvezettel csodáltam meg a frissen szerzett területeket. Ezek a régi szép emlékek :) Kár, hogy ezt azt élményt kivették a V-ből :( Na, majd a következőben ;)
Bennem is ez volt. Külön jutalomnak könyveltem el, ha új városrész nyílt meg. Mint a régi NFS részeknél.. :D Ott is így volt.
bodom26 írta:Ami több, mint valószínű, hogy Michaelnek luxus háza lesz. Franklinnek egész türhető lesz szerintem, Trevornak meg jó a mellékhelység. :D (valami lepukkant lakókocsija lesz)
Igen-igen ezzel is egyet kell hogy értsek. Mivel Michael elég pénzes, így ő tuti hogy luxus kecóval indít, főleg azért is kell a nagy ház neki, mert a családjával él.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 13. 18:59

Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 13. 19:01

Tetszetős! :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2012. 11. 13. 19:41

Mike1 írta:Hidd el, jó ez így! Ha már játszol vele, akkor nem foglalkozol majd azzal, csak nyomod neki! Amúgy te min játszol majd vele? X-BOX, PS, PC?
Valószínű, akkor tényleg nem fog érdekelni, de azért talán jobb lett volna, vagy egy-egy karakter az elején csak a saját területén lehetne, vagy valami hasonló.

Amúgy PS3 4ever! :D
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Mike1
Rajongó
Hozzászólások: 179
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 11:44
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Mike1 » 2012. 11. 13. 19:50

Kiscserko írta:
Mike1 írta:Hidd el, jó ez így! Ha már játszol vele, akkor nem foglalkozol majd azzal, csak nyomod neki! Amúgy te min játszol majd vele? X-BOX, PS, PC?
Valószínű, akkor tényleg nem fog érdekelni, de azért talán jobb lett volna, vagy egy-egy karakter az elején csak a saját területén lehetne, vagy valami hasonló.

Amúgy PS3 4ever! :D
ja ja , a ps3 is komoly nagyon ! de az xbox360 se rossz :)

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 13. 20:13

mivel unokatesóm is annyira bírja a gta-t mint amennyire mi ezért tuti nekem is lehetőségem kipróbálni ezt az eszméletlen jó játékot,mert neki van X-boxa de nekem csak a jó öreg a PS2 amire már semmi új játék nincs,úgyhogy x-boxon fogjuk tolni :D Azonban azt én is hiányolni fogom hogy nem kell megküzdeni a területekért de hát ez legyen a legnagyobb baj,nem? ;)
ÁÁÁ a jó öreg VINEWOOD felirat :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 13. 20:22

Egyelőre még nem tudjuk... :D Lehet lesz ennél "nagyobb" problémám(nk). :lol: Ezt egyébként nem tudom miért vették ki. Azért mert a 3 karakter 3 különböző kisugárzású, ill. anyagi helyzetű városrészről kezd? Sajnálom azért.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 13. 20:23

Mindig konzolos voltam. A PC később jött, és hanarabb is távozott. :D Most xbox van. Nekem mindegy milyen platform, sohasem volt ellenemre egyik sem. Mindegyik szuper!

A LÉNYEG A JÁTÉK! MINDENEK FELETT!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 13. 20:32

Én PC-n kezdtem, III-t, VC-t, SA-t ezen toltam ki. Aztán a IV-nek akkora gépigénye lett (Nekem meg 2008-ban vett alapgépem volt/van) hogy csak akadozva vitte, meg a kép nagyon rossz volt. Videokártyám már akkor sem bírta, pedig 512-es volt. Mostmár annyira sem vinné, mert azóta az elromlott és ideiglenesen egy 32-es van.
Bátyám meg konzolos, úgyhogy SA-t PS2-n is kitoltam, meg mondtam neki hogy a VCS-t meg LCS-t szerezze meg (ill a többi SA előtti részt), de őt azok nem érdeklik, pedig játszanék velük... A VCS biztos nagyon tetszene.
Ebből adódik, hogy a borzasztó nagy gépigény miatt rá voltam utalva a PS3-ra, de konzolon szerintem jobb is játszani mint gépen, csak a gép azért sokak által közkedveltebb, és szebb rajta szinte minden. (Már, ha olyan gépről van szó, ami elviszi normálisan.)

Ez az V-nél sem lesz másképp, majd PS3-on tolom, gépem úgyse fogja vinni.
"Whatever." (Ryder)

Lezárt