[Megjelenés előtti] Általános társalgó

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 21. 21:07

Visali írta:Már megvan egy része, de annyira ki lett már vesézve, hogy lehet, hogy mégsem lesz, vagy más lesz helyette, de inkább nem ígérek semmit.
Visali szerintem megéri megcsinálni, szerintem a fórumon mindenki örülne ha megcsinálnátok, persze ha még van kedvetek megcsinálni.
Ha még folytatjátok, akkor sok szerencsét és szerintem mindenki nevébe mondhatom, hogy köszönjük!
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
DereX
Szakértő
Hozzászólások: 250
Csatlakozott: 2012. 07. 09. 22:35

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: DereX » 2012. 11. 22. 14:04

Én speciel direkt megvárom az elemzést, nem nagyon gondokoztam el semminek a kivesézésében.

9oli2010
Pogo, a majom
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2012. 08. 14. 12:24

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: 9oli2010 » 2012. 11. 22. 18:12

de jó trevorrar akármit fellehet robantani :D én nahyon vátom már
Hé bro

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2012. 11. 22. 18:14

Majd mikor jönnek új hírek a játékról?

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 11. 22. 18:19

Az intertnetes előzetesek már megjelenhettek, de nyilván lesznek nyomtatott magazinok is, akik még csak a következő számaikban publikáják előzeteseiket, illetve sokan később tekinhetik majd meg a demót. Most talán a GTA Vice City-nek szeretnének egy kicsit adni a reflektor fényből, de utána visszatér a GTA V marketing, márcsak azért is, mert jelenleg az Agent-en kívül (amit szintén a Rockstar North fejleszt) nincs más bejelentett Rockstar játék, amivel hallathatnak magukról.

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 22. 19:54

Hmm... Éppen azon gondolkodtam, hogyan is fogom majd fogadni azt, hogy nagyon sok minden rögtön elérhető lesz a játékban. Az egész pálya, egy olyan ház ami a legdrágábbak közé tartozik, luxus sportautók. Meg még ki tudja mi. Trevor hiába csóró, átváltok Michael-re, és már tele is a zsebem. Új lesz, de bisztos meg lehet majd szokni. De azért remélem nem lesz kihívás éhségem...

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 22. 20:24

Kíváncsi vagyok, legközelebb mit fog megmutatni a R*, már nagyon kíváncsi vagyok rá.
Szerintetek?
Trevor: Just ignore the bodies!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 22. 20:31

Trailert bisztos nem. Mostanában azért kényeztettek minket, úgyhogy akkora híráradatra nem nagyon számíthatunk. Képekre tippelek. Vagy újabb interjúk esetleg.

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 22. 20:33

bodom26 írta:Trailert bisztos nem. Mostanában azért kényeztettek minket, úgyhogy akkora híráradatra nem nagyon számíthatunk. Képekre tippelek. Vagy újabb interjúk esetleg.
Ha képek lesznek akkor engem a víz alatti világ érdekel és egy kis Franklin 2.0(mert eddig nagyon unalmasnak néz ki Franklin).
Trevor: Just ignore the bodies!

bodom26

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 22. 20:36

Engem is. Meg olyan dolgok, amiket még nem mutattak. Főleg vidék. Meg Trevor "háza" belülről. XDD

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 22. 20:37

Franklint még biztos be fogják részletesebben mutatni. Első trailerben inkább csak Michaelről volt szó (azaz konkrétan csak róla) a második trailer inkább Trevornak kedvezett, és a harmadik gondolom majd Franklinről fog szólni.

Azt viszont nem hiszem hogy a búvárkodásról olyan túl sok dolgot kiszivárogtatnának már. Minden újdonságot nem érdemes lelőni már a játék kiadása előtt. Azért a R* nem követi el azt a hibát mint az EA.
Elmondanak néhány dolgot, de sok mindent homály fog fedni ugyanúgy a kiadás körüli napokban is. Legalábbis szerintem így lesz, és pl a búvárkodással úgy vagyok, hogy én is kíváncsi vagyok hogy milyen lesz, de majd saját szememmel szeretnék először beleízlelni, mikor majd játszok a játékkal.

Vannak dolgok, amikről jó, ha nem hullik le a lepel :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 11. 22. 20:41-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 22. 20:40

Luszie írta:Franklint még biztos be fogják részletesebben mutatni. Első trailerben inkább csak Michaelről volt szó (azaz konkrétan csak róla) a második trailer inkább Trevornak kedvezett, és a harmadik gondolom majd Franklinről fog szólni.

Azt viszont nem hiszem hogy a búvárkodásról olyan túl sok dolgot kiszivárogtatnának már. Minden újdonságot nem érdemes lelőni már a játék kiadása előtt. Azért a R* nem követi el azt a hibát mint az EA.
Elmondanak néhány dolgot, de sok mindent homály fog fedni ugyanúgy a kiadás körüli napokban is. Legalábbis szerintem így lesz, és pl a búvárkodással úgy vagyok, hogy én is kíváncsi vagyok hogy milyen lesz, de majd saját szememmel szeretnék először beleízlelni, mikor majd játszok a játékkal.

Vannak dolgok, amikről jó, ha nem húzzuk le a leplet :)
Nem úgy értettem hogy adjanak ki 10 képet a búvárkodásról, hanem csak 1 képet, engem legjobban az érdekel, hogy hogyan néz ki maga a víz.
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 22. 20:42

Én sem úgy értettem, arra próbáltam kilyukadni, hogy szerintem azt az 1 képet sem kellene kiadniuk. (Félre ne értsetek: Nem azért mert nem akarom látni, hogy milyen, csak értitek... ne lőjjék már le olyan dologról a poént, amire full kíváncsi vagyok. Egyszerűen lelombozó lenne.) Lesz búvárkodás, most már tudjuk... majd mindenki megnézi saját szemével hogy milyen lesz.

Egyik résznél sem mutattak meg minden újdonságot. Szerintem a búvárkodás különösen ez a kategória, amit kivesézetlenül hagynak majd.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Luszie 2012. 11. 22. 20:49-kor.
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Kisdave
Rajongó
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 15:05

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Kisdave » 2012. 11. 22. 20:47

Luszie írta:Én sem úgy értettem, arra próbáltam kilyukadni, hogy azt az szerintem 1 képet sem szerintem kiadniuk. (Félre ne értsetek: Nem azért mert nem akarom látni, hogy milyen, csak értitek... ne lőjjék már le olyan dologról a poént, amire full kíváncsi vagyok. Egyszerűen lelombozó lenne.) Lesz búvárkodás, most már tudjuk... majd mindenki megnézi saját szemével hogy milyen lesz.

Egyik résznél sem mutattak meg minden újdonságot. Szerintem a búvárkodás különösen ez a kategória, amit kivesézetlenül hagynak majd.
Majd kiderül.:D
Most, ahogy mondod már én se vagyok rá kíváncsi.
Trevor: Just ignore the bodies!

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: Általános társalgó

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2012. 11. 23. 06:34

Szerintem új trailer február környékén lesz :)

Lezárt