Álmodozás

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 20. 20:31

Luszie: Ez igaz. Niko-ból is volt rengetegféle. Volt aki szemét volt vele, állandóan gyilkolászott. Más meg úgy irányította, hogyha nem volt muszáj, nem ölt embert.(Küldetésen kívül.) Ki így ki úgy. Ezért jó ez a játék, nincsenek kötöttségek, nem kell kompromisszumokat kötni. Legalábbis általában nem. Egyik klón sem érhet a nyomába, szabadságérzet tekintetében.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 11. 21. 00:59

Már nem először látom, hogy ezt írjátok, ezért megkérdezem. Honnan tudjátok, hogy csak Trevor gyújtogathat? :shock:

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 21. 07:28

Nem gondolom én sem azt, hogy Franklin-nak és Michael-nak ahhoz, hogy jól bánjanak a molotov-koktéllal, vizsgát kell majd tenniük.
Szerintem azt értették félre, hogy nagyon ki lett hangsúlyozva, hogy Trevor-ral akármikor felgyújthatunk akármit a játék alatt. Ahogy a trailer-ben is tette. Meg még az lehetett az ok, hogy azt is írták, hogy mindegyiküknek lesz különleges képessége.
Nos ezesetben akkor Nico Universal Soldier volt. :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2012. 11. 21. 14:52

Visali írta:Már nem először látom, hogy ezt írjátok, ezért megkérdezem. Honnan tudjátok, hogy csak Trevor gyújtogathat? :shock:
Sehonnan ,de ha a jelleméből indulunk ki, és abból hogy lesznek olyan dolgok, amiket igenis csak egyes karakterek csinálhatnak majd, akkor mindig erre utal.
"Trevor-nak lehetősége lesz akármikor felgyújtani dolgokat amikor csak akar, nem csak küldetés alatt"
Ha másik karakter is tudna ilyet, akkor azt megemlítették volna, nem gondood? :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 11. 21. 20:09

Szerintem egy ilyen fontos játékelem nem csak egy karakter számára lesz elérhető, nyilván jobban prezentálja Trevor személyiségét. De az, hogy Trevor-ral mutatták be, még nem jelenti azt, hogy csak ő csinálhatja. Illetve gondolom ezzel arra a kérdésre akartak választ adni, hogy az autó felrobbantása, amit a Game Informer a demóban látott csak bejátszás volt-e, vagy aktív lehetőség.

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 21. 22:57

Azokra a különleges képességekre kíváncsi vagyok. Vajon mit takarnak majd. Lehet Franklin úgy töri majd fel az autókat, hogy még a közelben lévő rendőr se veszi észre. Trevor meg mivel piromániás, szereti ha minden robban, ég és pusztul körülötte, valószínű bomba gyáros lesz. Tőle úgy lehet majd kérni egy pokolgépet, mint dohányostól cigarettát vagy tüzet. Micheal-nak meg lehet kifogyhatatlan zsebpénze lesz.

Avatar
brenor
Szakértő
Hozzászólások: 290
Csatlakozott: 2012. 10. 03. 00:24

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: brenor » 2012. 11. 22. 11:25

Remélem visszahozzák a lángszórót, mert a gta 4-böl egy alap fegyvert hagytak ki. Trevorral biztos csak lángszórót fogok használni. :D

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 11. 22. 14:29

Lángszóró? Simán! Trevor-nak az alap lesz. Úgy fogja hordani magával, mint más az öngyújtót. Úgyhogy, ha egy dohányos tüzet kér majd az utcán tőled... Szóval csak óvatosan. :D

Avatar
geriche
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2010. 03. 15. 20:22
Tartózkodási hely: Üröm

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: geriche » 2012. 12. 02. 18:45

Nekem nagyon tetszene, ha lenne benne nagyon sok különleges jármű. Például, amik a GTA SA ban is helyet kaptak:Go Kart, Vagy JetPack... Vagy esetleg az is szórakoztató lenne ha újra tudnánk vezetni Vonatokat. Vagy ha a járművek sorai között, megtalálható lenne a Légpárnás, Léghajó, Tengeralattjáró, Oldalkocsis motor, Tank(mert nagyon hiányoltam a GTA4-ből.. :( Igaz volt a TBOGT-ban de az sem az a jól megszokott tank volt.), Rendőrmotor. Az autókról nagyjából ennyit "álmodtam" meg, A fegyverekről pedig MiniGun-t, időzített bombát, lángszórót, láncfűrészt. :D Meg még örülnék neki ha lenne benne, TUNING, meg körülbelül annyi minijáték mint a GTA CW-ban. :P

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 02. 21:37

Mivel azt mondták, hogy itt lesz a legtöbbféle jármű, van esély rá, hogy találkozol nem egyel amiket felsoroltál. Például tank szerintem tuti lesz. Csak legyen lánctalpa, mert a gumikerekes tanktól agybajt kapok. Remélem, ha nem is mindegyik, de sok benne lesz amit felsoroltál. A tuningot én is csipáznám. :D

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 12. 02. 22:07

bodom26 írta:Mivel azt mondták, hogy itt lesz a legtöbbféle jármű, van esély rá, hogy találkozol nem egyel amiket felsoroltál. Például tank szerintem tuti lesz. Csak legyen lánctalpa, mert a gumikerekes tanktól agybajt kapok. Remélem, ha nem is mindegyik, de sok benne lesz amit felsoroltál. A tuningot én is csipáznám. :D
Azt hiszem mondták, hogy lesz katonai bázis. Szóval elég valószínű, hogy lesz benne tank, talán több fajta is.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2012. 12. 02. 22:14

Én Trevort el tudom képzelni a tankban.

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 02. 22:28

baucsek: Csak lánctalpas legyen! Nem akarom azt hallani ha az aszfalton megkapar, hogy fütyül a kerék. XD

Visali: Őt én is. :D Nem kizárt, hogy vezetni kell majd egyet pont vele valamelyik küldetésben. :D
Trevi a vadállat! Majd beparkolok vele Michael szürke R8-asa mellé! :D Trevor a szupersztár! :D

Avatar
baucsek
Besúgó
Hozzászólások: 86
Csatlakozott: 2011. 11. 03. 20:22

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: baucsek » 2012. 12. 03. 17:09

Egyébként, ha aszfalton megkapar az természetes, ugyanis egy lánctapas tanknak az aszfalt ugyanolyan mint egy autónak a jég.
"Amit birtokolsz, az birtokba vesz."

bodom26

Re: Álmodozás

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2012. 12. 03. 17:19

Azt én vágom, csak ne legyen gumi a kereke. Nagyon fos úgy. Legyen rendes lánctalpas. Akkor fütyül a kerék, ha gumi a futófelület. Amikor, majd driftelek a tankkal a belvárosban, annak olyan legyen a hangja, mint amikor az acél találkozik a betonnal, nem pedig olyan, mint amikor a gumival találkozik. Szóval érted amit mondok?

Válasz küldése