Segítség

Beszélgetések a GTA IV történetét kiegészítő két epizódról.
roberto015
Hírfigyelő
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2011. 06. 27. 20:32

Segitséggggg

Hozzászólás Szerző: roberto015 » 2011. 06. 27. 20:39

Sziasztok lenne egy kérésem feltelepitettem a gta eoisod from liberty cityt meg leszedtem a social clubot és a games for windows livét mind a ketőhöz megvan a fikokom na és elszeretném inditani és aszt írja ki a az eflc műkődése leált asztán a gta 4-el probálkoztam de ase ment pedig ment a gta san andreas meg jó csak ez a kettő nem miért???? asztán letőrőltem a kiegészitőtt és meg probáltam újra de akkor meg telepités kőzbe aszt yrta ki hogy hiba :( :( :( :( nem engedi... Aszt szeretném mindenkitől kérni hogy erre a két kérdésemre válaszoljatok lécci Na és segittsetek megoldani Előre is köszönöm

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2011. 06. 28. 14:54

Szia!

Elsőként ajánlom a segédlet részlegünket ezen cikkét:
http://gtaplace.hu/cikkek/segedlet/745/hibaelharitas#6

Ha nem találsz megoldást, akkor írj, és utána járunk :)

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 06. 28. 22:36

roberto015 írta:Sziasztok lenne egy kérésem feltelepitettem a gta eoisod from liberty cityt meg leszedtem a social clubot és a games for windows livét mind a ketőhöz megvan a fikokom na és elszeretném inditani és aszt írja ki a az eflc műkődése leált asztán a gta 4-el probálkoztam de ase ment pedig ment a gta san andreas meg jó csak ez a kettő nem miért???? asztán letőrőltem a kiegészitőtt és meg probáltam újra de akkor meg telepités kőzbe aszt yrta ki hogy hiba :( :( :( :( nem engedi... Aszt szeretném mindenkitől kérni hogy erre a két kérdésemre válaszoljatok lécci Na és segittsetek megoldani Előre is köszönöm
Kezdetnek írd le, hogy milyen géped van. Írd meg, hogy milyen processzorod, videokártyád és mennyi RAMod van a gépben, illetve hogy mennyi szabad hely van a HDDden. Azt is írd meg, hogy milyen operációs rendszeren próbálod meg futtatni a játékot.

A GTA San Andreas manapság már minden gépen elindul, viszont attól mérföldekre van a Grand Theft Auto IV és az Episodes from Liberty City, mert a negyedik éra már gyökereiben is más mint a harmadik széria volt.

Így vaktában én javasolnám kompatibilitás módban futtatni az érintett játékokat. Gyanítom Windows Vista vagy Windows 7 rendszered van. Kattints az asztalon lévő ikonra jobb gombbal, ott pedig van egy olyan, hogy kompatibilitási problémák megoldása. Várd meg amíg lefut, aztán kattints a Javasolt beállítások kipróbálására. Azt fogja ajánlani, hogy Windows XP Service Pack 2 kompatibilitás módban futtasd a játékot. Kattints a program indítására.

Persze az is meglehet, hogy a játékoddal van a baj. Az első mondatodból nekem az jött le, hogy illegálisan szerezted meg a játékot, akkor viszont ne is csodálkozz rajta, ha nem indul el. Ha nem, akkor bocsánat a feltételezésért. Ezt abból gondolom, hogy azt írtad leszedted hozzá a Social Club-ot és a Games for Windows LIVE klienst. A lemezen mindkettő rajta van és települ a játékkal együtt. Aztán ha elindítod a játékot automatikusan letöltődnek a frissítések.

Avatar
BeeR
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. 06. 29. 07:27

Help!

Hozzászólás Szerző: BeeR » 2011. 06. 29. 07:43

Sziasztok!
Egy olyan problémám lenne, hogy a GTA IV The Ballad of Gay Tony-ból (XBOX 360) eltűnt a „Schafter” nevezetű autó! Vagyis csak a régi változatát teszi be a gép ami a sima GTA IV-ben van. A játék eredeti és nem használtam cheat-et.
Előre is köszönöm!

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2011. 06. 29. 11:03

HDD-ről próbálod futtatni?

Avatar
BeeR
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. 06. 29. 07:27

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: BeeR » 2011. 06. 29. 14:16

Nem HDD-ről! Simán lemezről! Lehet akkor, h ez a baj? De eddig meg ment...

Avatar
wantoo
Rajongó
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2010. 02. 20. 20:28

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: wantoo » 2011. 06. 29. 14:34

Áh, épp az lett volna a tippem, hogy ha HDD-ről megy, akkor próbáld meg újra felrakni.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 06. 29. 15:37

Én viszont felvetném, hogy ez nem egy hiba, mert a játék szeszélyes. Ha kijátszottad a fő küldetéseket nem nagyon találkozol vele, ahhoz szerencse kell, hogy azt generálja a játék, és ha a régi fajta Schafter van az utcákon, akkor az újat biztos nem generálja a játék. Szerintem próbálj meg hasonló luxus négyajtósakkal közlekedni, mint az Admiral vagy a PMP 600, talán úgy generál párat a játék. Nem tudom próbáltad-e a mutliplayer-t, ott a Race-nél lehet az új Stretch-et választani, ha multiplayer-ben megjeleníti majd neked, akkor biztos nem tűnt el a játékból, csak egyszerűen nem generál a játék.

Alternatív megoldás, hogy vedd elő a telefonodat és ott menj a Missions-re, és válaszd ki valamelyik első küldetést, amelyikben Schafter-rel kell menni, mondjuk a Chinese Takout ami hirtelen az eszembe jut. Aztán ha befejezted a küldetést nálad marad a Schafter, azt leparkolhatod a mentőház elé, de ha már benne fogsz ülni tele lesz a város új Schafter-ekkel.

Avatar
BeeR
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2011. 06. 29. 07:27

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: BeeR » 2011. 06. 30. 12:39

Az alternatív megoldás volt a nyerő! :) Köszönöm szépen a segítségeket!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 08. 11. 14:43

- Az lenne a kérdésem, hogy van-e az EfLC-hez no dvd patch vagy crack, hogy ne kelljen mindig benn lennie a lemeznek, de tudjak Live-on játszani, trófeákat gyűjteni (eredeti játék)?
- Másik kérdésem, hogy ha a GTA IV-et indítom és azon belül akarom indítani az EfLC valamelyik játékát, akkor miért vág be hibaüzenetet? Az EfLC játékok csak úgy indulnak el, hogy a Launch EfLC.exe-t indítom, mivel a gay tony-nak, meg a lost and damned-nak sem rakott ikont.
- Miért nincs az EfLC-nek is revoke.exe-je? Ennek a kulcsát nem kell visszavonni? És ha vissza kell, akkor hogyan?

- Az utolsó kérdés pedig nem is annyira kérdés, inkább csak kíváncsi vagyok. Alapvetően a játék dombor nyomott felirattal és aranyozott betűkkel jelent meg. Valóban van olyan kiadás, ahol nem aranyozottak a betűk?
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2011. 08. 11. 15:02

Biztos van valami rajongók által készített No DVD módosítás, de ha azt használod szerintem nem enged bejelentkezni a LIVE-ba.

Azért nem tudod a GTA IV-ből megnyitni az epizódokat, mert megvetted az GTA: Episodes from Liberty City-t, mint különálló játékot, ami más mappába települ, nincs összeköttetésbe a játékkal. Akkor tudnád elindítani a GTA IV-ből a DLC-ket, ha a Games for Windows LIVE rendszeren keresztül töltötted volna le őket külön.

Az EFLC-nek is van deaktiválója, az OfflineActivation mappában kattints a Revoke Activation, de fel is szólít a törlés végeztével, hogy deaktiváld a játékot.

Nekem is dombornyomott az EFLC borítója. Nem tudom, hogy van-e nem dombornyomott, de szerintem nincs, mert nekem pl Csehországban fóliázott angol dobozom van, vagyis valószínűleg nem fordították a borítót és a benne lévő papírokat más nyelvre, így valószínűleg mindenhol az angol kiadást lehet kapni, ami mindenhol dombornyomott.

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 08. 11. 16:06

Köszönöm a kielégítő válaszokat :D
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 09. 12. 18:39

A GTA EfLC itthon magyar borítóval és kézikönyvvel jelent meg? Csak mert én úgy tudtam, hogy nálunk nem fordították le, viszont a cnghungary-n meg azt írják magyar kézikönyves.

És ha van magyar kézikönyv, valaki szkennelje be kérem.

(nem ide illik teljesen, de még a GTA3, GTA SA, GTA VC magyar kézikönyve is jól jönne, mert csak angolul vannak meg eredetiben)
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Avatar
Hannibal
Szakértő
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 18:21
Tartózkodási hely: LOST Club House
Kapcsolat:

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: Hannibal » 2011. 09. 12. 19:30

Itthon Magyar nyelvű borítóval és kézikönyvel csak a GTA IV és a GTA IV: Complete jelent meg. Az EFLC csak angol kézikönyvel és borítóval jelent meg.
Nobody fucks with my family!

Avatar
totyak
Díler
Hozzászólások: 900
Csatlakozott: 2010. 03. 07. 17:46
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Segítség

Hozzászólás Szerző: totyak » 2011. 09. 13. 17:34

Ok, kösz. Akkor ezek szerint a CNG a saját termékéről sem tudja, hogy mi fán terem :D

http://www.cnghungary.hu/statusz/gta
[color=#BF0000]A teljes Grand Theft Auto IV széria kijátszva 100%-ra és minden achievement megszerezve.[/color]

[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... m8hjgn.bmp]Minden 100%[/url]
[url=http://www.kephost.com/view3.php?filena ... sl187w.bmp]Összes Achievement[/url]

Válasz küldése