Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Spekulációk és beszélgetések a sorozat legújabb darabjáról.
Lezárt
Avatar
cj8900
Besúgó
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 18:21
Tartózkodási hely: Slovakia,Dun.Streda

Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: cj8900 » 2013. 01. 06. 17:24

Találgossunk :-)
"You can't repo the assets of a dead man,bitch sittin' cheap asshole! " - Franklin

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 06. 17:28

Nincs értelme találgatni, mert attól függ, hogy melyik főhőssel kezded.:)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Davekoma 2013. 03. 31. 21:54-kor.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 06. 17:37

Valami alap dolog lesz, hogy menj el ide vagy ide.
De most ezt honnan tudjuk, de most őszintén? Majd kiderül. Tisztára feleslegesnek érzem ezt a témát...
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 06. 18:05

Szerintem az lesz az első küldetés, hogy Chop elszökik, mert rájött, és ezért csaj után néz. Franklin-nel kell majd megkeresnünk!

Avatar
Stan98
Díler
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2012. 10. 29. 20:20

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Stan98 » 2013. 01. 06. 18:39

Majd úgy is megtudjuk mi lesz az első küldi.....bár ha találgatni kell,akkor nem számítok másra,mint hogy egy mentőhelyre kell elmenni valahonnan......de persze lehet más is....csak én ezt gondolom

Avatar
Lackoka
Sprunk-függő
Hozzászólások: 360
Csatlakozott: 2012. 05. 15. 12:11
Tartózkodási hely: Ukrajna,Dercen

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Lackoka » 2013. 01. 06. 18:59

Mint ahogy a trailer 2-ben is láthattuk még a játék elein megismerkednek.Tehát az első küldiben meg kell ismerkednünk a többiekkel!!
Szerintem.... De ez nem biztos! :D
Meséltem már neked Trevorról?

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 01. 06. 19:12

Trevor Los Santos-on kívülk lakik, Franklin-nel pedig később egy küldetés során találkozik Michael, vagyis nem azzal indul a játék, hogy találkozzanak. A második trailerben látjuk, hogy egy helikopter előtt ismerkednek meg, nyilván nem egy ilyen komoly kóldetéssel kezdóünk. A szokásos bevezetőküldetések, amelyek bemutatják a funkciókat, és megtanítják a használatukat itt is lesznek. Mivel elvileg Michael az összekötő kapocs, szerintem először az ő mindennapjaiba csöppenünk bele.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 06. 20:05

Szerintem is nagy az esély arra,hogy Michaellel kezdünk.
Ahogy az admin is mondta előttem,valószínűleg itt is majd úgy kezdünk,hogy megtanuljuk az alap dolgokat,akárcsak a többi GTA-ban.Szerintem szinte biztos,hogy itt is autóvezetéssel kezdünk majd,aztán szép lassan jön a többi.Michaellel valószínűleg még csak az alapjárművek(autók,motorok,biciklik)irányítását tanuljuk meg,a légijárművek meg majd maradnak a visszavonult pilótára,Trevorra.Szerintem is logikus lenne,hogy a játékban szép lassan,sorjában ismernénk meg a főszereplőinket.Kezdünk mondjuk Michaellel,csinálunk vele xy mennyiségű küldetést(valószínűleg az alapirányításról meg a család/barátok megismerésével),aztán jön mondjuk Trevor,ővele is elvégzünk xy küldetést(valószínűleg repülőgépes alapismeretekről meg az őrült haverokkal kapcsolatban)és végül jön Franklin,vele is dettó lesz néhány küldi,és miután kiismertük őket,majd egy olyan Three Leaf Clover szerű "nagy rablásban" fognak szerintem összehaverkodni,és onnantól váltogathatunk majd köztük küldetésen kívül.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Mr.Vercetti
Fürgeujj
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2012. 02. 26. 01:50

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Mr.Vercetti » 2013. 01. 06. 20:09

Először szerintem is Michaellel leszünk,vele az első küldetésekben az öregek otthonában fogunk küldetéseket teljesíteni az intézmény menzáján,azonban az 5. küldetésben meg kell szöknünk onnan. Ezután segítenünk kell Trevornak megszökni a pszihiátriai intézetből,ezek után pedig találkozunk Franklinnel egy helikopterkiállításon.

Komolyra fordítva a szót a game informerben már megírták,hogy fog kezdődni a játék: Michael villájánál fogunk kezdeni,bemutatkozik az első intróba Michael "szeretett" családja,a felesége elmegy pénzt költeni a városba az audi cabrióval,Michael meg felpattan egy biciklire,és elkezdődik a játék...a többire nem emlékszem,de akinek van kedve,keresse ki a game informeres cikkben :D
It's all down south now.

Avatar
Bence (Visali)
Vinewoodi producer
Hozzászólások: 1805
Csatlakozott: 2010. 02. 17. 16:47

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Bence (Visali) » 2013. 01. 07. 00:13

Pontosítok kicsit. A játék elejétől fogva bárkivel lehetünk majd. Az még kérdéses, hogy a nyitást hogyan oldja meg a Rockstar, én arra tippelek, hogy először automatikusan Michael-höz dob be a játék, de az is lehet, hogy választhatunk majd.

bodom26

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 07. 20:27

Nem baj, ha Michael-lel kezdünk, úgy még jobb. Felpattanok a biciklire, és meg sem állok Trevor guruló házáig! :D

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 14:12

Hát nem hinném, hogy annak a gazdag férfinak majd pont biciklije lesz.... :D
"Whatever." (Ryder)

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 01. 08. 14:30

Luszie írta:Hát nem hinném, hogy annak a gazdag férfinak majd pont biciklije lesz.... :D
Dede. Így kezdődőtt a Game Informer által látott demo is.:)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Davekoma 2013. 03. 31. 21:58-kor.

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 08. 14:58

Tré. Én tuti valami lamborghinivel repesztenék... :D
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Szerintetek mi lesz az első küldetés a gta V ben?

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 08. 15:00

Az r8-ast az asszony vitte el, a Carerra-t a kiscsaj, az M3-ast meg a kölök! Csak a bicikli maradt, de nem baj Michael akkor is elkerekezik a velük szemben lévő bolthoz egy sörért! Jutalom az első küldetésért: -1.25$

Lezárt