Saját Tippek-Trükkök

Társalgások az eddigi legsikeresebb GTA részről.
bodom26

Re: Saját Tippek-Trükkök

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 28. 18:42

Okés, jó érv. Győztél.
lackoka: Tippnek sem jó. Ennyi. :D

Avatar
kroki
CJ zoknija
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2013. 01. 12. 20:30

Re: Saját Tippek-Trükkök

Hozzászólás Szerző: kroki » 2013. 01. 28. 20:44

Nem kell csalni, és kész. Soha sem használok csalásokat a játékoknál. Kár, hogy lehet csalni. :ninja:
Miami Vice

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Saját Tippek-Trükkök

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 28. 20:47

Nem kár, ez tök jó, hogy van. Növeli a játékélményt. Aki nem csal, az nem csal, max úgy játszik, de másnak meg sok örömet okoz. pl én is jókat szórakoztam a kódokkal. Meg pl ne tudd meg milyen jó érzés úgy öldökölni, hogy a zsaruk sosem jönnek rád :D Egyszerűen felüdítő. Kár, hogy ezt a kódot "megreformálták" az SA-n kivüli részekben.
"Whatever." (Ryder)

bodom26

Re: Saját Tippek-Trükkök

Hozzászólás Szerző: bodom26 » 2013. 01. 28. 20:56

Nekem nem baj, hogy vannak kódok, de amúgy én sem használom/tam soha. De nem azért, mert a 100% megyek, még soha sem toltam ki 100%-ra egy részt sem, hanem mert nekem így jó.

Avatar
dani.szentgali
Régi motoros
Hozzászólások: 3681
Csatlakozott: 2012. 05. 17. 11:47
Tartózkodási hely: Hungary
Kapcsolat:

Re: Saját Tippek-Trükkök

Hozzászólás Szerző: dani.szentgali » 2013. 01. 28. 21:00

Luszie: Teljes mértékben egyetértek veled. A játékok nagy részében én sem szeretek csalni, és nem is szoktam, de véleményem szerint az Open World játékok, amelyeknek pont az adott világ felfedezése és lehetőségeinek kiaknázása a céljuk, ott szinte kötelező csalni ahhoz, hogy igazán jól mulass, és a GTA csak úgy ordít, hogy csalj benne. Eddig egyetlen GTA-t tudtam végigvinni, a 4et. Kétszer akasztottam ki, egyszer kód nélkül, másodszor kóddal. És meg kell mondjam, hogy engem nemhogy nem zavarnak, még hiányoznak is a cheatek. Főleg az a rengeteg jó cheat, ami a SA-ban volt (köztük a zsaruk ÖRÖKRE ki kód is). Remélem, a cheatek témát a fegyveres dologgal együtt "visszareformálják" majd a SA-ból az 5be, mert a 4ben nekem nagyon hiányoztak az igazán szórakoztató csalások, amik plusz óra (nálam akár nap/hét!) játékidővel tolják ki az amúgy sem rövid játékot.
"We've got lawmen in three different states after us." - Arthur Morgan

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Saját Tippek-Trükkök

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 01. 28. 23:13

Én, nem szoktam csalni, az SA-ban mégis használtam párat, de egyik se segítő cheat volt, hanem szórakoztató. Az egyik a repülő, a másik az úszó kocsi kód. Ezeket marha vicces volt használni. Tőlem az összes cheatet küldhetik a kukába, de az ilyeneket, amiknek alapból semmi értelme nem lenne, rakják vissza. Miután végigvittem az SA-t utána sokat szórakoztam vele.
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Saját Tippek-Trükkök

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 01. 29. 14:22

Nekem a IV-ben pont hogy nem hiányoztak cheat-ek, mert ugyebár amik voltak, azokban semmi "fun" nem volt. inkább csak hasznos kódok voltak, meg pár jármű, de azokra meg nem volt szükségem.
Sa-ban viszont ezzel lehetett jókat szórakozni, mindenféle őrültséget lehetett csinálni. :)

Na de ne offoljunk. :) Vagy folytassuk egy másik témában.
"Whatever." (Ryder)

Woozie99
Hírfigyelő
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013. 03. 04. 20:15

Re: Saját Tippek-Trükkök

Hozzászólás Szerző: Woozie99 » 2013. 03. 04. 20:23

Ha azt akarjátok hogy nőjön az életcsíkotok akkor vagy mentőzzetek vagy sokat öljetek.
KisSaga

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Saját Tippek-Trükkök

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 03. 04. 20:26

Kondizással is lehet növelni :)
"Whatever." (Ryder)

Avatar
apollo 12
Rajongó
Hozzászólások: 176
Csatlakozott: 2012. 12. 03. 20:51

Re: Saját Tippek-Trükkök

Hozzászólás Szerző: apollo 12 » 2013. 06. 19. 10:49

Nos én úgy vagyok a csalásokkal hogy csak akkor ÉS CSAK AKKOR HASZNÁLOM ŐKET HA CSAK BULIZOK.Ezt úgy kell érteni hogy küldetésben semmilyen körülmények közt nem használom őket akár milyen nehéz a küldi,ha 15-ször próbálkozok vele akkor sem.Csak akkor használom ha mulatok küldin kívül de akkor nagyon szórakoztató.Remélem lesznek a gta V-ben olyan jó és szorakoztató csalások mint a san-ban :D :D
Michael fején ugrálok!

Avatar
jakobm
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. 05. 17. 13:03

egy kis segítség

Hozzászólás Szerző: jakobm » 2013. 07. 18. 20:45

a gta sa egyik legidegesítőbb dolga az amikor a képernyő sarkában megjelenik az a felirat h megtámadták egy területetdet erre azt találtam ki,hamikor ezt kiírja szálljatok be egy rendőrkocsiba,kapcsoljátok be a körözési küldetéseket nyomjátok ki és lám a felirat hipp hopp eltűnt remélem segítettem:)

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: egy kis segítség

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 18. 20:55

Igen, segítettél, mindazonáltal; miért hoztál létre új témát?
Szerintem, ezt inkább a "Segítség" c. topikba kellett volna írnod!
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
jakobm
Hírfigyelő
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013. 05. 17. 13:03

Re: egy kis segítség

Hozzászólás Szerző: jakobm » 2013. 07. 19. 08:24

Most már mindegy :) örülök h legalább
Egy emberen segítettem

Avatar
NikitaDragovich
Őrszem
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2011. 12. 07. 20:10
Tartózkodási hely: Bogyiszló, Tolna megye, Magyarország
Kapcsolat:

Re: Saját Tippek-Trükkök

Hozzászólás Szerző: NikitaDragovich » 2013. 07. 19. 17:06

Egyébként, többféle megoldása van ennek a bandaháborúnak.
Például; gyorsan lemented a játékot, és kész ;).
Amúgy, köszi a tippet ;).
„Az élet bonyolult. Embereket öltem. Embereket csempésztem. Embereket adtam el. Talán itt a dolgok másképp alakulnak majd.” -Niko Bellic

Avatar
Luszie
Valedictorian
Hozzászólások: 3036
Csatlakozott: 2012. 06. 24. 16:55

Re: Saját Tippek-Trükkök

Hozzászólás Szerző: Luszie » 2013. 07. 21. 08:23

Legegyszerűbb: Ha küldinként mentesz, vagy minden olyan dolog után ami javítja a játékállást, akkor csak beöltöd azt a játékállást, és meg is van oldva. Ha viszont közelben vagy, akkor érdemes legyűrni, mert úgysem túl nehéz, és ez elől nem lehet a végtelenségig menekülni.
"Whatever." (Ryder)

Válasz küldése