L.A. Noire

Társalgások a Rockstar Games egyéb játékairól.
Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 15. 20:12

Ha PC-n játszol, akkor ahhoz már van magyar, ha viszont nem akkor nem tudok segíteni.:)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 02. 15. 20:27

PlayStation 3-on játszok. Ahhoz is van magyarítás, ha jól tudom, de nem akarom tönkre baszni a gépem.
Gyenge napok vannak...

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 02. 15. 20:36

Rockstar69 írta:PlayStation 3-on játszok. Ahhoz is van magyarítás, ha jól tudom, de nem akarom tönkre baszni a gépem.
Elhiszem, ne is csináld, minél jobban kell vigyázni a kicsikékre.:)

Avatar
xXCsabiXx
Besúgó
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2012. 12. 17. 19:39
Tartózkodási hely: A szomszéd háza mellett

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: xXCsabiXx » 2013. 02. 15. 21:10

Nincs is annál értékesebb dolog egy "kockának"(mint én például) :lol:

Avatar
Skyfall
Puding
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. 10. 25. 18:34
Tartózkodási hely: Pest megye

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: Skyfall » 2013. 02. 15. 21:31

Rockstar69 írta:2013. január 12., szombat 21:37

Ma van a 100%! :D

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Meg van a Platina trófea! :D
Nehéz volt? Amúgy grat :)

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 02. 15. 21:38

Annyira nem. Kössz amúgy. Majd ha kell valami segítség írj ide nyugodtan.
Gyenge napok vannak...

Avatar
GeriKun
Rosenberg-szindrómás
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2011. 08. 31. 23:41
Tartózkodási hely: Magyarország

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: GeriKun » 2013. 03. 20. 21:07

Üdvözletem, mivel csak ezt a részleget találtam ami L.A. Noire -val kapcsolatos ide írom: Megvetted a DVD -s verzióját és nem bír patchelni a játék. (Folyamatosan bújom a support oldalt, de amit tanácsolnak csak még rosszabbá teszik a helyzetet..:) Tehát: ha valakinek akadtak nehézségei a telepítésnél és sikerült rájönniük mi volt a hiba kérem írják le nekem! Nagyon fontos lenne, már lassan 2 napja próbálom fixálni az eredeti játékot és semmi..
Nem írtam le részletesen hogy mit is csináltam eddig, ha kicsit el tudunk mélyülni a témában leírom.

Hüblookohelimedion
McReary testvér
Hozzászólások: 566
Csatlakozott: 2012. 11. 08. 19:08

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: Hüblookohelimedion » 2013. 03. 22. 16:37

Rockstar69 írta:PlayStation 3-on játszok. Ahhoz is van magyarítás, ha jól tudom, de nem akarom tönkre baszni a gépem.
Itt van hozzá magyarítás. A gépednek nem lesz tőle semmi baja
http://www.konzolozz.hu/beepulok/aacgc_ ... php?det.99

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 03. 22. 20:57

Köszi, de...

"Ne kérdezd, hogy eredeti játékkal hogyan tudod használni, mivel a védelmek miatt erre nincs lehetőség. Az eredeti játékról másolatot kell készítened vagy beszerezned azt más forrásokból. A fordítás csak és kizárólag módosított (szoftveresen vagy hardveresen) gépeken használható, a gyártók által megálmodott védelmek miatt!"
Gyenge napok vannak...

Avatar
Americanviking
McReary testvér
Hozzászólások: 598
Csatlakozott: 2012. 01. 03. 14:11
Tartózkodási hely: Tejút rendszer

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: Americanviking » 2013. 06. 28. 06:40

LA noire C64 verzió!
http://www.youtube.com/watch?v=jUSilu2kLDI

Ugyanaz az ember csinálta, mint a VC-set

Avatar
Kiscserko
Epsilonista
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2012. 04. 28. 21:03
Tartózkodási hely: Budapest

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: Kiscserko » 2013. 06. 28. 17:14

Az az ember magyar, nem?
GTAV is a dream come true.

The best f*cking game ever f*cking made.

"You forget a thousand things every day. Make sure this is one of them."

Avatar
Davekoma
Epsilonista
Hozzászólások: 1442
Csatlakozott: 2012. 11. 19. 15:33

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: Davekoma » 2013. 06. 28. 17:18

Igen!

Avatar
The Cleansing Fire
Törzstag
Hozzászólások: 2153
Csatlakozott: 2012. 07. 11. 19:25

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: The Cleansing Fire » 2013. 08. 01. 07:31

Először is szeretném leírni, hogy az elején nagyon érdeklődve nézegettem a trailereket, aztán elolvastam, hogy miről is szól... Nos ekkor nagyjából elveszítettem az érdeklődésemet. Végül odáig romlott a helyzet, hogy nem működött a GTA IV, a III-at meguntam, ezért gameplay videókat kezdtem nézegetni. És hát rábukkantam az L.A. Noire egyik ötcsillagos sorozatára, és találomra megnéztem egy-két részt. Abban a pillanatban imádtam meg az egész játékot, hibákkal és nehézségekkel együtt. Rögtön meg is szereztem a Complete Editiont, ami természetesen nem volt raktáron a kiírással ellentétben, így csak Angliából tudtak hozatni, ami plusz két hét késést takart. A fölöslegesen bonyolult és izzasztó telepítés után elkezdhettem a játékot. Az első nap végigvittem az összes Patrol, illetve az első Traffic küldetést. Azután naponta egyet-kettőt (illetve az első három Vice küldetést ugyanazon a napon) csináltam meg, és ezzel el is voltam egy darabig, ha hozzávesszük a Free Roamokat. Eljutottam a játék végére, és akkor a mozaik minden darabja összeállt (főleg a Credits utáni videóval). Mivel Phelpset alakítottam, megutálni nem tudtam, és a hibáit is jóindulatúan elnéztem, ezért tényleg szomorúan néztem a végét. És Roy beszédét.
Azóta elkezdtem a wikipedia alapján megcsinálni az ügyeket öt csillagosra, közben összeszedegetni a járműveket, filmdobozokat és jelvényeket is, hogy minden meglegyen ahhoz, hogy a harmadik végigvitelnél a Button Man Suit legyen rajtam. :D
Mit lehet elmondani a játékról? A története pazar és páratlan. Az, hogy nem egy rossz embert alakítunk kifejezetten üdítő. A párbeszédek és a mellékszálak is jók, az újságok és a katonai visszaemlékezések pedig kifejezetten jók, hiszen rengeteget megtudunk az egyes szereplők mozgatórugóiból. Ezzel eljutottam a szereplőkig. Az első dolog, hogy nagyon kidolgozottak és emberszerűek. És itt a személyiségükről beszélek, nem pedig a kinézetükről. A partnereimet is imádtam, még Royt is megkedveltem a tettei ellenére. Bár Free Roamban elcsaptam néhányszor. További jó szereplők még a kapitányok, közülük alighanem Donally a legjobb, bár Gordon Leary is szimpi... :) De a játék legjobb szereplői azért még Stefan és Rusty maradnak.
A hangulata is fantasztikus! Az egész város árasztja magából azt a tipikus amerikai hangulatot, ami ezt a kort jellemezte. Imádom a vörösök elleni ágálásukat is, illetve azt a konzervatív szexuális felfogást, a (nyomokban felfedezhető) vallásosságot, és a templomi lövöldözést... :D
Külön szeretem a sok öltönyös ember rohangászását, és az egyetlen hibáját is megemlíteném a játéknak. NE vegye senki sekélyesnek a gondolkodásmódomat, de ha a belbecsben nem találok problémát, marad a külcsín. Tehát akkor a karakterek, és főleg Phelps öltözködése a hiba: Az egyetlen ember a városban, akinek slicces zakója van. Hol itt az igazság. Hozzátenném, hogy szintén ő az egyetlen, akinek háromrészes az öltönye (Bár Ray Pinkernek van egy V-nyakú pulcsija az öltönyéhez, de az nem ugyanaz). Persze a slicces kérdésre adtak megoldást a játékosoknak: Kaptunk két jägeröltönyt, amelyeknek - az ilyen öltönyök jellemzőjeként - nincsen slicce. De mondjuk ebből is csak neked van az egész városban...
Mindegy, összességében azt mondom, hogy ez a játék is bekerült a legjobb öt akciójátékba (a sajátomba), amivel valaha játszottam. A megtisztelő negyedik helyen, mert hát tényleges akció nem volt olyan sok benne.
Guess who's back!

Avatar
Kisprobegt
Puding
Hozzászólások: 119
Csatlakozott: 2011. 08. 27. 11:10

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: Kisprobegt » 2013. 09. 04. 16:45

Hali. Van egy olyan problémám hogy nem tudom hol kell beállítani a képarányt. 16:10 -es a monitorom, de a játék 16:9-en fut. Ilyen kor van alul és fölül 1-1 cm csík. Utoljára ilyet az AC 3-ba tapasztaltam ahol nem lehetett állítani a képarányt. Segítségért előre köszi.

Avatar
Rockstar69
Főzelékes Feri
Hozzászólások: 3670
Csatlakozott: 2011. 10. 25. 13:57
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: L.A. Noire

Hozzászólás Szerző: Rockstar69 » 2013. 09. 04. 20:08

Direkt szélesvásznú a játék!
Gyenge napok vannak...

Válasz küldése